Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

16 cze 2007, 10:11

Ja męża wyekspedjowałam z domu i mam wolne............... Jak wróci to odkurzy potem razem zabierzemy się za obiadek...... Ijakoś dzionek zleci..... :-D :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

16 cze 2007, 10:27

Czesc dziewczyny.
Ja wczoraj scielam wloski i czuje sie odrazu lepiej taká bardziej atrakcyjniejsza jeszcze tylko je pomaluje i juz wogole bedzie fajnie. A moj T omek to stwierdzil ze wygladam teraz jak moja siostra :ico_brawa_01: :ico_oczko: ale bardzo mu sie podoba.
A no i paczke odebralam i same prezenty dla naszej malej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 cze 2007, 10:48

Witajcie :)
ja też w miarę dobrze spałam, ze trzy razy miałam wędrówki do w-c... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Justynko to fajnie, że ci się fryzurka podoba.....
Ostatnio zmieniony 16 cze 2007, 13:12 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Magdalena24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 18 kwie 2007, 16:55

16 cze 2007, 11:08

Cześć wam ja to sie nawet wyspałam,tylko te nocne wycieczki do ubikacji tak już ciężko wstawać. :ico_placzek:
Krótkie włosy są najwygodniejsze ja zciełam bardzo króciutko. :ico_haha_01:
Uciekam bo muszę troszkę posprzątać pa
:ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

16 cze 2007, 11:31

Witam!!!
Ja właśnie wróciłam ze szkoły w końcu zakończenie i teraz we wrześniu dopiero zjazd. Jak się cieszę, wszyscy oczywiście mi życzyli powodzenia na porodówce :ico_oczko:
Justynko super że Ci się udała fryzurka :ico_brawa_01:
A i rano byłam u wampirków oczywiście nie obyło się bez siniaczka na łapce ehh...

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

16 cze 2007, 12:21

Wstałam, pojadłam i wskoczyłam na sekundkę, żeby zobaczyć, co naklikałyście :-)

abegano, słyszałam że przeciw rakowi szyjki macicy mogą się szczepić kobiety, które ani nie są w ciąży, an i nigdy nie były, więc chyba odpada :ico_noniewiem:

justynka, to świetnie że udała Ci się fryzurka! :ico_brawa_01: Widzę że nadeszła mania na ścinanie włosków! Ale to bardzo dobrze i wcale się nie dziwię. Na taki upał... :ico_noniewiem:

Zmykam pod prysznic i na zakupy, bo trzeba kupić składniki na ciasteczka, które po powrocie upichcę! :-D W polewie czekoladowej z dodatkiem kokosu. Taka ot zachciewajka :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

16 cze 2007, 12:28

Małolata całkiem smaczna ta zachciewajka :ico_oczko: Ja wciągnęłam pączusia z jabłuszkiem :ico_brawa_01: pychota

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 cze 2007, 12:51

małolata a ja słyszałam, że ta szczepionka przeciw rakowi szyjki jest przeciwskazana tylko dla kobiet w ciązy. Młode kobiety które jeszcze nie rodziły tez mogą być zaszczepione...i te które już rodziły również mogą się zaszczepić!
To wyczytałam o szczepionce:
Najczęściej do zakażenia dochodzi u ludzi bardzo młodych, w wieku 18-28 lat. To zwykle czas największej aktywności seksualnej, a wirus przenosi się głównie drogą płciową. Najlepiej szczepić młode dziewczyny przed inicjacją seksualną, zanim ich organizm zetknie się z wirusem HPV.Także w wypadku kobiet dorosłych, które współżyją od dawna, szczepionka może spełnić swe zadanie. – Kobiety dojrzałe mogą mieć utajone zakażenie (o którym nie dowiedzą się, jeśli nie zrobią cytologii ). Dzięki szczepionce w ich organizmie powstaną przeciwciała, które unieszkodliwią wirusa HPV. W momencie, gdy sytuacja jest dla niego sprzyjająca, bo np. kobieta przechodzi stan zapalny lub ma uszkodzoną błonę śluzową, wirus nie będzie mógł rozpocząć swych niszczycielskich działań i doprowadzić do rozwoju raka. Poza tym zaszczepiona kobieta, nawet jeśli jest nosicielką wirusa HPV, nie będzie zakażać partnera seksualnego.
Kinga ale mi smaka zrobiłaś na pączusia....chyba sie przejdę do cukierni...

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

16 cze 2007, 13:53

A ja juz jestem gotowa i wykonczona.Matko jak te codzienne sprawy juz wykanczaja :ico_olaboga: Teraz czekam tylko na meza i dzis przewiduje tylko zakupki i odpoczynek :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:
Justynka dobrze ze dobralas fryzurke ktora Ci sie podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

16 cze 2007, 19:00

A cóż to się dzieje z lipcóweczkami???????????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Od 13 nikogo...... :ico_szoking: :ico_szoking:
No cóż chyba pogoda trochę lepsza to i korzystac trzeba :-D :-D
Ja też dziś byłam w różnych miejscach i po raz pierwszy od dawna nie czułam sie wykończona upałem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość