Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

14 cze 2007, 22:04

Kochana ale tempo rozrodu sobie narzuciłaś :-D Ja myślę, ale nie wcześniej niż za 2-3 lata... Ja to w pgóle pokręcona jestem. Najpierw nie sposób mnie było przekonac do pierwszego dziecka. Twierdziła, że nie chce i już. Jak pojawiła się nasza kochana wpadeczka, to zdanie zmieniłam diaetralnie. Pokochałam tę kruszynę od fasoleczki samej... Ale z zastrzeżeniem. Jedno i koniec! A teraz...? Już tęsknie do noworodka... :ico_oczko:
W kazdym razie kiedyś tak. W najblizszym czasie nie...

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

15 cze 2007, 12:45

hehe chciałabym żeby Maja miała się z kim bawić, poza tym moja szwagierka ma tak dzieci jedno po drugim i jak widzę jak oni się ślicznie razem bawią i jak bardzo są za sobą to się wzruszam... Chciałabym mieć za 9 miesięcy córeczke a za 5 lat synka... ale wymagania haha!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 cze 2007, 13:17

hej eve lobuziara z niej bedzie, ja tez mowilam ze albo wcale albo po 30 stce a mam 21 lat hahha i teraz juz bym chciala nastepne jakby byl domek i ktos do pomocy a tak to poczekam te 2-3 lata, najpierw chlopiec a potem znow dziewczynka, Julcia warzy 7200 na dzien dzisiejszy,
babe_boom, moj amz tez narazie nie chce sie namowic hihihi

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

16 cze 2007, 16:23

Ale sie zaroiło od tych przyszłych dzieci :-) Ja marzę o dwójce. I na niej chciałabym poprzestać. Przynajmniej póki co :ico_oczko:

Ja tymczasem wklejam dzisiejsze zdjątka Jagi buszującej w rozebranym łóżeczku :ico_brawa_01:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

16 cze 2007, 17:05

eve.ok, jak Jagódka ślicznie trzyma sobie buteleczke :ico_brawa_01: a co do dzieci to ja chciałabym mieć wszystkich 5... za rok następne, za 5 lat 3 i za jakieś 12 jeszcze dwójke, ale pewnie tylko na marzeniach się skonczy...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

16 cze 2007, 19:37

pięć?! :ico_noniewiem: no to wyrobisz normę za niejedną z nas :-D
ale chwali sie, chwali. Dbasz o przyrost naturalny :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

16 cze 2007, 21:47

Dziewczyny fotki rewelacja.

Ja ostatnio nie mam zbyt dużo czasu wolnego. Praca, dom, siłownia i oczywiście Marti :-) , każdą wolna chwilke spedzamy razem. W pracy przegladam forum ale nie moge zdjec dodać - niestety, wiec troszkę dzisiaj sie nadrobie

Zabawa z pieskiem
Obrazek


A może jakas minka
Obrazek Obrazek

Będzie ze mnie jeszcze piłkarz :)
Obrazek

Smaczny paseczek, mniam
Obrazek Obrazek

I na zakończenie, odpoczynek
Obrazek

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

16 cze 2007, 21:51

moni26, ale rośnie ta Twoja mała a jak ma związaną kitke to trochę do Mai podobna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

16 cze 2007, 22:01

Mamcia Kochana życze udanego chrztu i ślicznej pogody...

eve no gapa ze mnie :ico_olaboga: tzn. nie pasowalo mi to na spacerówkę ale nie mogłam tez dojść co to za rodzaj wózka :ico_oczko: :ico_haha_02: a Jagódka ekstra kobitka, wygląda ślicznie i widze że aktywna i energiczna na całego :ico_brawa_01:

babe_boom chcesz 5 dzieci?? pełna podziwu jestem :ico_sorki: ja jeszcze na etapie, że tylko Viki i ani jednego więcej... a córeczka śliczniocha :ico_brawa_01:

A ja tocze bitwe za bitwa z mym dzieckiem, które zdecydowanie odziedziczyło po mnie charakterek :ico_olaboga: Postanowiłam (po lekturze baaardzo wgłebnej Jezyka niemowląt) uregulowac funkcjonowanie Viki coby nam obu było lżej i dopóki jest szansa naprawić błedy wychowawcze jakie popełniłam :ico_olaboga: :ico_puknij: No i po 3 dniach super współpracy dzisiaj ma dziecina dała mi czadu i to akurat wtedy gdy caluśki dzien sama w domciu z nią jestem... w kazdym razie sie nie ugięłam :-D i wytrwałam przy rytmie 3h, tzn. o 9 papciu, potem zabawa i sen, o 12 nastepne papciu, spacer i sen, o 15 papciu, zabawa i sen, o 18 papciu, zabawa i marudy (moja córcia musi przeciez oznajmić swiatu ze jest już zmeczona :ico_oczko: ), o 19 kąpu kąpu, koło 20 lulu i o 21 papu przez sen, a potem pobudka o 3 i 6 rano na papciu tylko... myślicie, że ok czy przesadzam??

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

16 cze 2007, 22:09

kasiu myślę, ze za wcześnie na pedagogiczne podejście :ico_haha_02: To sie z czasem samo wyreguluje, na prawdę... chociaż znam mamy, które robiły od początku wszystko wg schematu i godzin i sobie chwalą... Ja bym nie mogła... nie z Jagą :-D
Odpuść chociaż troszkę tej Twojej ślicznocie. Jeszcze się w życiu namęczy :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość