Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

19 cze 2007, 22:21

Heja :607: ,

Sosna- ale mnie Twoja Zuza muchami rozbawiła, Chciałabym to zobaczyć :ico_brawa_01:

Aniu- siemka, a wózeczek ładny i gratulejszyn interesu

Misiu- :ico_buziaczki_big: dla Milanka

Mosob- ja wysyłałam jakieś 1,5 tyg. przed końcem promocji Hippai jeszcze nic nie dostałam. I aż chyba zadzwonię :ico_zly:

Maritko- to na pewno zębole, a biedna Lilunia nie wie, co ze sobą zrobić

Jola- mój Kuba też już zaczął siadać sam- od wczoraj :-D - z pozycji raczkowej-podpartej do siadu :-D I zaczął też klęczeć. Teraz wszystko podpiera. A jak zovaczyłam, że sam na kolanach się podniósł w łóżeczku to jeszcze w tej samej godzinie łóżeczko obniżyliśmy do najniższego poziomu... No i chyba przypomniał sobie krzyki Hubcia z Grzybowa, bo uszy zaczęły mi pękać :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-19, 22:22 ]
a co do zabawek, to mamy coś takiego
http://www.allegro.pl/item205638158_v2_ ... ockow.html

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 cze 2007, 22:27

Moje dziecko dopiero zasnęło, czyli jak wstało o 8, drzemka koło 13-13.30, dopiero teraz poszła lulu, ja padam idę spać, jutro byc może czeka mnie identyczny maraton...
Dobranoc kobietki

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

19 cze 2007, 22:35

Nie Jolu dałam za niego 600 a sprzedałam za 500 to i tak super.

Magda mój Diminik warczał a teraz narazie spokój.

Asiu współczucia.Ale jak nie marudziła to jest git,ale pewno marudziła .Twarda babka jak ty :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 cze 2007, 22:45

Troszkę marudziła :) ale najgorzej było jak wrzeszczała gdy ją przebierałam, szok, nigdy czegoś takiego nie zrobiła. NIGDY więcej!!! Gratuluję Aniu udanych transakcji, wózeczek supcio :)
Dobra uciekam na serio, śpiąca jestem, musze zebrać siły na jutro :)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

19 cze 2007, 22:49

AniuK - śliczny wózek, w ogóle te baby dreams mi sie podobają - zanim Lilcia się pojawiła to je oglądałam, nie kupiliśmy bo fotelika wpiąć nie można było :-) a tak miodzio !!

Jolcia hieloł - fajne te zabawki Fischera, i Margo ma fajną żyrafkę i Mosob dała fajny link...

Z Elą zastanawiałyśmy się co tu dzieciom do zabawy kupować bo pojęcia nie mam - coś rozwijającego no i w co się bawić... często mi się zwyczajnie nie chce :ico_wstydzioch: ale czas najwyższy... mam kilka takich wyliczanek, zabaw paluszkowych, ale co mam z kartką siedzieć i czytać?? a uczyć się na pamięć?? te co pamiętam to jeszcze spoks... śpiewać nie umiem - w ogóle maruda maruda, tak na mnie wołają maruda maruda lalalallalalalaaa :-P

idę na Chirurgów bo jutro muszę zawieść płyny do badania :-)

jak Lila będzie na wakacjach marudna to po tygodniu odwiozimy ją d moich starych a tydzień spędzamy sami - taka drastyczna decyzja dziś zapadła... czy jesteśmy jacyś wyrodni?? bo już mam wyrzuty...

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

19 cze 2007, 22:54

MArita, jak zwykle mnie rozbawiłaś. Prawdziwa z Ciebie maruda, tralalalala :ico_smiechbig:

TY zwyrodnialcu jeden... :-D , no proszę Cię :ico_sorki: Poza tym, pamiętaj, że jesteś w ciąży i tym bardziej musisz na siebie uważać. A trochę odpoczęta i zregenerowana mamusia to szczęśliwa mamusia dla Liluni. Co ja bym dała za taki odpoczynek... :zly:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

19 cze 2007, 23:00

Marguś - dzięki :588: wiedziałam, ze mnie zrozumiecie... a to w ogóle był pomysł Bartka więc jak coś to ON ON ON!!! ;-)

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

19 cze 2007, 23:01

Teraz do szfagierki przyjezdza połozna ta co przyjezdzała do Dominika i ja ją zawqołałam,zeby zobaczyła jaki chło wyrósł a on tylko " o boze jaki byk".A propo zabawek to gadałam z nią własnie i mówiła mi,ze na takim etapie to kupic dziecku jakiąs zabawkę w stylu wydawania zwierzecych dzwięków itp. Moje małe dziecko na wczasach nauczyło sie gadsc baba be.po wczasach przyszła alergia a dominik baba a ona " oj jak slicznie" a on baba be a ta staneła jak wryta :ico_szoking: .Pierwsze słowa dziecka a juz wie co ma mówic :-D A teraz mówi mama.

Czy wasze dzieci tez tak wiercą się przy przebieraniu bo Domino strasznie.


Jolus za drugim razem będzie git.Ja juz weteran w tych sprawach :-D

[ Dodano: 2007-06-19 ]
Margo--jakie masz ładnie zdięcie? gdzies to widziałam :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :-D :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

19 cze 2007, 23:05

Hej.Postanowiłam sobie odpuścić troszkę i chciałam odwyknąć od TT, niestety jak sie zdąrzyłam przekonać od was odwyknąć się nie da.Tęskniłam okrutnie.

Wiem tylko,że:

Jola----wierzę w ciebie,że zdasz za drugim razem.Zdolniacha z ciebie i drugim razem im się napewno nie dasz.

Akna---zdrówka dla Tomeczka,że też to choróbsko się od niego odczepić nie może :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Asia---to teraz już wiesz jak to jest mieć wrzeszczące dziecko.Ale pewnie to kolejne jeba** zęby :-D :-D

Sosenko---to się :-D :-D :-D uśmiałam z Zuzolka która znajomość z muchą chciała zawrzeć,ale ta mucha jakaś mało towarzyska :ico_oczko:

Ania---wózek super.Mamy podobny też z BABY DESING.Troszkę inna rączka i miejsce na napój i resztę mamy z tyłu.Kolor mamy inny.Ale podobne te wózki.I co najważniejsze leciutkie jak nic.Tylko 6,5 kg :ico_oczko:

Spóźnione życzonka dla Hubcia,Oli,Wiki,Julci,Bartusia i Jasia Riterkowego :ico_tort: :ico_tort:

Iwcia spóźnione życzenia z okazji 10 rocznicy ślubu.

Za fotki ze spotkanka Matrittki i Eli i Marittki i Asi wielkie dzięki.

I to spotkanie w Suchej niedługo :ico_szoking: Pusto sie niemiłosiernie zrobi na forum :ico_noniewiem: Ale potem fajnie bedzie

Joachim ma nadal 8 zębów i siedzi już sam.Robi cwiczenia do raczkowania.

A teraz uciekam spać.

[ Dodano: 2007-06-19, 23:12 ]
......fajnie bedzie fotki oglądać i nawet te z Mosobkiem w mokrym podkoszulku :-D(Mosobku bez obrazy please)
Ostatnio zmieniony 19 cze 2007, 23:40 przez aaneta25, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

19 cze 2007, 23:23

Właśnie - bo zapomniałam- Jola, nie znasz powiedzenia- do dwóch razy sztuka? - sama je wymyśliłam :-D Ja w Pile też za drugim razem zdałam. Zatem będzie dobrze.

Ania- noo, pamięć masz wyje..stą :-D Dobrze pamiętasz te foty. Kasiu- :ico_brawa_01:

JAK JA CHCĘ DO GRZYBOWA!!! Mój mąż ostatnio- to kiedy się widzimy następnym razem, tzn. kiedy następny zjazd? :ico_szoking:
Dziewczyny z Suchej- macie bombowo. Zresztą same zobaczycie

[ Dodano: 2007-06-19, 23:28 ]
ANia- a co do wiercenia, to u mnie MASAKRA. Muszę chyba sobie coś do czoła przykleić, żeby Kuba się tak nie wiercił.
Za to mam inny problem. Mój synuś zdecydowanie odmówił mi jedzenia obiadu. Ni cholery nic nie zje. Już nie wiem, co mam robić. Przetrzymjuę go, ale uparł się i tyle...

[ Dodano: 2007-06-19, 23:37 ]
NO dobra- bzykam lulać- papa lalunie :ico_spanko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość