Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

20 cze 2007, 10:59

MamciaKochana, - dobrze że Julci nic się nie stało. Mój Tobiaszek też starsznie się teraz przekręca - co go położę na pleckach, patrzę a on już na brzuchu. I starsznie ruchliwy kręci się wokół swojej osi, przesuwa się. Też na niego muszę starsznie uważać.

lutówki - zdjęcia dzieciaczków są przecudne, niewiarygodne jak te nasze maluchy się pozmieniały

asiam_26, - ja też mam parasolkę, po co Tobiasz ma się męćzyć na słonku.

[ Dodano: 2007-06-20, 11:00 ]
dziewczyny- dzisiaj Tobiasz wziął swoje stopy do buzi, chciałam mu zrobić zdjęcie ale jak mnie zauważył to zaraz je wypuścił. No cóż będę go podglądać co tam wyprawia i może mi się uda coś pstryknąć.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 cze 2007, 11:06

MamciaKochana, dobrze żenic sięnie stało!
asiam_26, takie podejście jest najlepsze - trzeba brać życie takim jakie ono jest i cieszyc się z niego! Mnie to z trudem przychodzi ale się staram...

Ja sobie robiłam takie fotograficzne porównanie Zuzi co pół roku. Postaram się też wkleić.

[ Dodano: 2007-06-20, 11:19 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

20 cze 2007, 11:30

cześć kochane!
Pamiętacie nas jeszcze!
Nie zaglądamy tu teraz, ponieważ musiałam do pracy wrócić, teściowa poważnie zachorowała i zastepuje ją do końca czerwca!
Zabierazm się powoli za czytanie ale najpierw podziwiam wasze dzieciątka! Naprawde śliczne i jakie duże.
Ja jak narazie tro zapraszam na
www.Agatka2007.bobasy.pl
Tutaj oglądniecie fotki Agatki i dowiecie sie co nowego u nas, gdzie spędziłyśmy wakacje itp.
BUZIAKI DLA WAS :-D

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 cze 2007, 12:44

Dorota.M., witaj znów!

Tu Ninusia na porodówce, ma godzinę :
Obrazek
tu Ninusia ma 4 dni:
Obrazek
Tu ma miesiąc:
Obrazek
dwa miesiące:
Obrazek
trzy miesiace:
Obrazek
14 czerwca:
Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

20 cze 2007, 14:37

Super pomysł z tymi zdjęciami!!
Dzieciaczki są przecudne!! Iza Mirelcia to przecudna dziewczynka, jest taka do Ciebie podobna!!!
Tobiś, Ninka, Asia , Wojtuś wszystkie są takie ładne!!! A tak się zmieniły!!
Ja też wkleiłam kilka zdjeć.
mamcia dzięki bogu że nic się nie stało!! Ja czasem zostawiam Bartulka samego na przewijaku.. już nie bede!
ML jak ochłoniesz po przeżyciach to napisz co się stało. Ja dzis to tak bez powodu rozpłakałam się jak przytuliłam Bartusia... Tak jak pisała Karolas ze jak brała Amelcie do karmienia to tak się wzruszała że ma taką córcie, tak ja dziś ze wzruszenia płakałam jak bóbr!! Aż Bartolinek patrzył się na mnie z dziwnna minką, co też ta mama robi?!!
Popatrzcie na przed ostatnie zdjęcie jak syneczek ma tak zaplecione nóżki. To zdjęcie było robione jak miał 3 dni. Tam ma stopki prawie takie długie jak całe łydki!!
Ostatnio zmieniony 20 cze 2007, 14:39 przez katelajdka, łącznie zmieniany 1 raz.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

20 cze 2007, 17:21

Hekkate Jest w aerozolu, sól morska,bo mam taką!

katelajdka, qunick, Dzieciaczki są cudowne, prześliczne!

Mamcia Oj kurcze! No to dobrze, że się upadek skończył tylko rozciętą wargą! Ja też czasami Wojtuśka zostawiam samego :ico_puknij: Już nie będę!

Dorota.M., Witaj!

Asiam Ojoj! A co się stało? Jak już wszystko się uspokoi napisz jak będziesz miała ochotę!

Ja lece na ogródeczek z moim małym, narazie!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 cze 2007, 18:12

Hekkate, ja też mam taki roztwór wody morskiej marimer - kosztuje ok 10 zł
Ja też muszę powtorzyc morfologie Niny po tych wszystkich chorobach ale nie wiem czy można tak zaraz po antybiotyku - wczoraj skończyła brać???
Jakie te nasze dzieci kochane! I śliczne!
katelajdka, rzeczywiście Bartuś miał jeszcze ułożenie płodowe - kapitalny widok!

A moja Zuzia znowu przeziebiona ma stan podgorączkowy i kaszle - jak tu nie zgłupieć? :ico_olaboga:
Lutówki ile czasu Wasze dzieci bawią się same? Bawią się na macie ?

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

20 cze 2007, 21:06

qunick, Joasia bawi się na macie samatak z pół godziny i jest wtedy bardzo zajęta, potem zaczyna jej się nudzić i jeśli ma coś ciekawego nad matą np, lampę lub mnie to dalej tam leży, a jak nie to ryczy i koniec zabawy. Ale czasami zdarza się, ze tak się zmęczy podnoszeniem nóg, że zasypia tam. Raz zasnęła nawet na brzuchu

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

20 cze 2007, 21:38

Mi Mirelka nigdy nie zasnęła na macie a nieraz ponad godzine sie tam bawi ale potrafi tez długo w łóżeczku do półtora godziny sie bawić swoimi stopami tak po drzemce albo w pokoju mojego męża mam złożoną kołdrę na pół i na tym Mirelkowy koc i tu tez potrafi długo lezeć i bawić sie grzechotkami czyli mniej wiecej po sapaniu godzina półtora zajmuje sie byle czym potem kwęka ze chce spać.Oczywiscie ma tez swoje humory i czasem w ogle nie poleży tylko na rekach i koniec ale to sie rzadko zdarza.A na dworzu po drzemce tez ładnie lezy i sie bawi w wózku :ico_brawa_01:

Kadelajka naprawdę świetnie Bartos leży wygląda jagby nadal był w brzuszklu :ico_brawa_01:

qunick, Oby Zuzia wróciła szybciutko do zdrowia podziw ma was dziewczyny te które maja dwa brzdące ja nieraz nie mam siły do Mirelki boi jestem tak zmęczona zwłascza pod wieczór a tak jak ty Karolas i Mama Kasia(której dawno u nas nie było może wie któraś z was co sie z nia dzieje) macie twoje dzieci to już w ogóle macie więcej obowiązków.

Mirelka dzis bardzo sie wystraszyła zaczęła piszczeć a potem strasznie płakala długo nie mogłam jej uspokic a potem miała kilka razy takie nawroty jakby sie znowu wystraszyła a już nie miała czego :ico_olaboga:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 cze 2007, 08:40

Witanko w ten szczęśliwy dzień !

Ogłaszam wszem i wobec, że po tez drugi w tym tygodniu zostałam ciocią :-D Siostra urodziła synka Pawełka wczoraj o 22:40, maluszek ma się wspaniale waży 3200 g i ma 54 cm :ico_brawa_01: Obie czują się wspaniale! Natomiast Dorotka która urodziła półtorej dnia wcześniej :ico_haha_02: podniosła się z wyrka, ma 8 szwów ale Tantum Rosa jej kupiłam i już jest lepiej. Mały Wituś jest śliczny. Wczoraj na odwiedzinach byliśmy w szpitalu u Doroty a teraz do Izy jedziemy hihihi, leżą obok siebie w sali! GRATULACJE!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości