Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

20 cze 2007, 21:25

Wróciłyśmy ze spaceru giganta. Najpierw zaliczyłyśmy lekarza, potem hipermarket, potem odwiedziny u mojej kuzynki a na koniec polazłyśmy wszystkie do lasu na spacer i wzięlyśmy do tego moją ciotkę. Spacer obfitował w nielada atrakcje, pierwsza to:
1. baba wjechała rowerem w bok mojej cioci i w Julke! zkończyło się na połamanej parasolce z wózka i bólem boku u ciotki
2. Julka zerzarła kawalątek jakiegoś liścia, poczym to wszystko wraz z obiadkiem zwróciła na siebie i wózek
3. Julcia do tego wszystkiego zrobiła ogromne rzadkie kupsko, które umazało wózek, bo wyciekło z pieluchy.
A poza tym pokłóciłam się z mężem, bo on nie chce jechac nad morze, bo podobno nie lubi :ico_puknij: i że podobno bardzo dużo pieniedzy wydamy :ico_puknij: i podobno dziecku nie zrobi to różnicy gdzie będzie siedzie czy w Katowicach czy w Sopocie. Na koniec powiedział, że jak chcę to mogę sama z dzieckiem jechac :ico_zly: Oczywiscie jak pojadę sama to się utyram za wszystkie czasy i będę się świetnie bawic. A jego samego nie zostawię w Katowicach bo mi znów wywinie jakiś numer ( po wyjeżdzie do Anglii nauczyłam się, że się chłopa samego nie zostawia).


Asiu - biedulko Ty moja, kuruj się szybko, bo przecież sobota tuż tuż! Nie zaraź męża ani Wiki!

MK - 1tys zł za rachunek w kawalerce to jest zupełnie niemożliwe. Mieszkałam w kawalerce, gdzie non stop chodził serwer, pare godzin dziennie nasz komp i laptop, zmywarka codzniennie i pralka też, mikrofalówka, piekarnik i płyta ceramiczna do gotowania. Do tego bardzo prądożerne halogeny zamiast żarówek. I sądze, że nie ma ludzi bardziej nieoszczędnych od nas w kwestii prądu oczywiście. Co 2 miesiące płąciliśmy ok. 150zł a na koniec przyszło wyliczenie i tam było coś ponad 800zł i dopłąty było około 60zł. Nie wierze, ze przy zwykłym użytkowaniu mieszkania można miec tyle dopłaty :ico_szoking: Koniecznie zmieńcie licznik, bo tyle prądu się zużywa grzejąc codziennie farelką.

Muszę spadac ....

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

20 cze 2007, 21:30

Gosiu Ty to miałaś dzien - nie wiem czy bym chciała miec takie atrakcje :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-20, 21:31 ]
Ja to tylko mam nadzieję że my przed wyjazdem do Sopotu wyzdrowiejemy.Mamy jechac 30 czerwca...

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

20 cze 2007, 21:43

Gosia, czytając można posikać się ze śmiechu ale ...........współczuje , biedna Julcia, ciekawe co zjadła ? może jakąś sosenke :)

akna, musicie wyzdrowiec,zapowiadają piękną pogode

ja też chce nad morze albo na mazury

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

20 cze 2007, 21:47

Hej chyba tak zrobie i napiszę prosę z zminę licznika.
Gosiu to faktycznie miałaś dziś dzień pełen niespodzinek.....
Kocha co to Twój mąż nawiwijał jak w angli siedziałas? mojh chce jechac na kilka dni z kolegami nad morze i zastanawiam się czy go puścić....dlatego się pytam.......

[ Dodano: 2007-06-20, 21:50 ]
Acha zapominaąłm się pochwalić!
\Złożyłam papiery na Akadmię ekonomiczną w "Krakowie:) na ekonomię zaoczną:d od września będę studentką:)
Na razie wprawdzie wirtulanie ale w tym tyg dostrczę im resztę papirów....

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 cze 2007, 21:58

MK - nie pamiętasz?? Gosia od tego czasu jest superkobitą, supermenką i w ogóle ;-) nie Gosia?? tzn. wcześniej była, zawsze była ale wtedy ten tytuł oficjalnie otrzymała - jeszcze na kafe :-) a przygody dziś - niezłe - baba od roweru pijana czy ślepawa?? powiedz mężowi, ze różnica jest w klimacie - katowicki a nadmorski... bez urazy ;-)

Sosna - a wszystko te czarne oczyyyyy ;-) :-D :-D :-D hihi a kolesia z Boysów po tym programie polubiłam, ma dystans do siebie i swojej "twórczości" i zajefajne poczucie humoru - no i zaciąga po mazursku bo łon chłop z Mazur - niedaleczko Gołdapii (70 km) :-D heheh ja kryptodiscopolówka ;-) :-P

Mosobku - a jeździsz autobusem?? gdybyś miała spacerówę jeździłabyś??

Akna - sama świadomość wyjazdu Was ozdrowi :-D

[ Dodano: 2007-06-20, 22:01 ]
Gratulacje MK - i powodzenia, ja jeszcze uzupełniające mgr nie skończyłam taki zapał mam, po roku mi przeszło, teraz czekam aż dzieci się urodzą, troszkę podrosną to wrócę, odmłodzić się :-D

[ Dodano: 2007-06-20, 22:04 ]
a i jeszcze - nie wiem, nie obraź sie na mnie - ale dlaczego Twój mąż chce jechać z kolegami nad morze?? a Ty i Oskar?? ile on ma lat??- Twój mąż... jakoś nie umiem sobie wyobrazić Bartka nad morzem beze mnie z kumplami, owszem jeździł tak ale jak miał max. 20

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

20 cze 2007, 22:43

Mój mąż ma 24 lata...tez mi ten pomysł się niespodobał ale z drugiej strony nei chce być gderającą żoną..Ja może też sama sobie z koleżnką wyskoczę w sierpniu na kilka dni???Może nam to dobrze zrobi...
Maritto nie wiem już sama co mam robić. ciężko mi znaleźć granicę na co własciwie mogę mu pozwolić,,,,
Ech już sama nie wiem

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 cze 2007, 23:00

chcialam dodać, że jeszcze jak wolny był i ja też - a teraz?? teraz to bym go zagderała jakby mi z takim pomysłem wyskoczył :-) ale MK, kochanie każdy jest inny i ja wszystko rozumiem - a pwiedz razem zamierzacie gdzies wyjechać?? albo urlop mieć - no wiesz wspólne wolne??

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 cze 2007, 23:04

mk22, musisz wiedzieć czego chcesz.... ja mojemu też nie potrafię stawiać granic, ale u nas nie trzeba.... ale zabronić kurzyć nigdy nie umiałam... mk22, weźcie sie
za siebie porządnie, bo macie dla kogo i przecież fajni jesteście, szkoda tego psuć i obudzić siękoło 30stki z ręką w nocniku i załować zmarnowanego czasu
Gosia, :one: przygody boskie.... moje dziecko uśmiechnęło sie do innej małej dziewczynki i ta jej wpakowała palec do buzi.... na szczeście bez ofiar :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 cze 2007, 23:08

chcialam dodać, że jeszcze jak wolny był i ja też - a teraz?? teraz to bym go zagderała jakby mi z takim pomysłem wyskoczył :-) ale MK, kochanie każdy jest inny i ja wszystko rozumiem - a pwiedz razem zamierzacie gdzies wyjechać?? albo urlop mieć - no wiesz wspólne wolne??

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 cze 2007, 23:08

mk22, musisz wiedzieć czego chcesz.... ja mojemu też nie potrafię stawiać granic, ale u nas nie trzeba.... ale zabronić kurzyć nigdy nie umiałam... mk22, weźcie sie
za siebie porządnie, bo macie dla kogo i przecież fajni jesteście, szkoda tego psuć i obudzić siękoło 30stki z ręką w nocniku i załować zmarnowanego czasu
Gosia, :one: przygody boskie.... moje dziecko uśmiechnęło sie do innej małej dziewczynki i ta jej wpakowała palec do buzi.... na szczeście bez ofiar :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość