Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

22 cze 2007, 20:42

I wlasnie to jest najgorsze jak sie wie, ze sie zostalo niesprawiedliwie ocenionym...

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

22 cze 2007, 21:22

KICIU jak ja nie lubię takich ludzi, którzy klasyfikują ludzi, a powinni oceniać ich umiejętności :ico_zly: strasznie mi przykro tym bardziej że masz pewność że zrobiłaś dobrze :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
DOMINISIA pozdrów serdecznie PLASTELINKę, tak naprawdę to musi mieć więcej siły od nas :ico_olaboga:
MAMOZUZI tak to z facetami, nie zgadniesz kiedy i co chcą robić, a czego nie,a z ymi sprawami intymnymi to już wogóle nie czaję ich :ico_oczko:
postaram sie później zdjęcie wkleić, Waldkowi się nawet podoba, mówi..."nie wiem czemu ale jakoś tak fajnie".... no kurcze i weź nie zwariuj :ico_ciezarowka: zrobiłam pasemka które zauważył, bo nie sposób nie zauważyć a on mówi że nie wie dlaczego :ico_puknij:
FACECI.......... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-22, 21:58 ]
kurcze trochę ciemne to zdjęcie, ale cóz innego nie mam, i mam pasemka, a tu jakbym całe ciemne włoski miała, ale brzusio widać dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

23 cze 2007, 00:06

Agnieszka, ale slicznie wyszlas. Uwazam ze bardzo ladna z ciebie laseczka :-) A brzusio i wloski ekstra :ico_brawa_01:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

23 cze 2007, 09:50

Jeszcze jestem :ico_brawa_01:

Agnieszka brzuszek śliczny :-D

Koleżanka zauważyła że ja też jestem teraz strasznie znerwicowana, szybciej sie denerwuję i wszystkim przejmuję.U niej to sie skończyło po porodzie.Mam nadzieję że i ja wrócę do normy.

Wczoraj sie dowiedziałam, że mojego męża szefo żona też urodzi chłopaka.Już mają córę wiec tylko czekali ąż bedzie dziedzic.Coś w tym roku strasznie dużo rodzi się chłopaków-przynajmniej wśród znajomych.

Dziewczyny a jak u Was z nauką?Ja odkąd jestem w ciąży to sie zrobiłam straszna ciapa.Sama sie na siebie wkurzam bo nigdy taka nie byłam i takich osób nie lubiłam.Nic mi do głowy nie wchodzi.Też to macie?

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

23 cze 2007, 11:34

Agnieszka slicznie wygladasz, tylko ja widze jasne wloski, jakos ciemnych nie moge sie dopatrzyc :-D A brzucholek przesliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

23 cze 2007, 13:55

Agnieszka ale z ciebie laska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brzuszek jak piłeczka.

No u mnie wśród znajomych też same chłopaki, mojego Łukasza siostra też jest w ciąży i tez bedzie chłopak,ona ma termin na 15 lipca,doktorek ostatnio powiedział ze może już przychodzic na świat,już niemoge się doczekać,prawie jak swojego :-D

No a u mnie z nauką to baaaardzo Cieżko się skupić ale jak już załapie to idzie,no i fakt musze spedzic wiecej czasu nad tym.Kiedyś słyszałam że jak kobieta jest w ciąży to szybciej się uczy :ico_noniewiem: mialam tak moze na poczatku troche. A wogóle jak pisze na komputerze to coś mi się poprzestawiało w główce i ciagle robie jakies błędy,zamieniam literki i wogóle jak jakis dyslektyk :-D a wczesniej tak niemialam :-D

Drugi dzień z koleji śniło mi się że krwawie :ico_puknij: ciekawe co to ma znaczyć :ico_noniewiem:
Któraś z was miała mieć chyba dziś egzamin jak dobrze pamiętam,Ulamisiula to ty??W kazdym bądz razie życze powodzenia :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

23 cze 2007, 14:32

a ja od rana porzadki, porzadki i jeszcze raz porzadki... ale chce wykorzystac to ze dzis sie mi chce. Krzysiek ma dzis dzien wolny i myslalam ze chociaz mi potowarzyszy, ale akurat przypomnial sobie ze musi zawiezc cos koledze :-D Czego to chlopy nie wymysla zeby sie wymigac od sprzatania :-D

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

23 cze 2007, 19:21

Oj widze że chyba zabrałyście się za pożądne sprzątanie jak na sobote przystało lub świętujecie dzień ojca,bo tu nikogo na forum dzis niema :ico_olaboga: A ja troche się uczę a tak wogóle to cały dzień chce mi się spać,w sumie wczoraj troche puzno sie połozyłam bo wciągneło mnie allegro :-D :-D :-D i już upatrzyłam sobie wózeczek jaki mi się podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czekam na męża żeby zobaczył czy może byc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-23, 19:24 ]
A tak dla wyjaśnienia to z Łukaszem niemamy ślubu ale on na mnie mówi żonka to ja na niego mężuś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 cze 2007, 19:58

Kicia10, to ja dziś miałam egzamin. No sama nie wiem. 16 pytań na 15 minut i jeszcze to malowanie kratek,żeby skaner odczytał. I test wielokrotnego wyboru. Staram sie już o nim nie myśleć, bo to ostatni egzamin i jak go nie zdałam to nie wiem, co z obroną w lipcu. Koszmar po prostu!
A jak wróciłam z Krakowa to sobie pospałam z mężusiem prawie 2 godzinki!
Teraz musze poprawić pracę...

[ Dodano: 2007-06-23, 20:00 ]
agnieszka01.04, super wyglądasz! Ja to nigdy szczuplutka nie byłam....

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

23 cze 2007, 20:07

KocuraBura przepraszam za pomyłke :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: 16 pytań w 15 minut :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: kurcze a ja myślałam ze to u mnie za mało czasu dają na napisanie.Napewno bedzie oki :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość