ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 cze 2007, 09:00

Witam.
Natashka wspolczuje, ciezko Oskarek znosi zabkowanie a Ty jeszcze pewnie robisz przygotowania na przyjazd T. Miejmy nadzieje,ze dzis taki dzien i taka noc sie nie powtorza :ico_sorki:

Dorotka ale ja Tobie zazdroszcze, wies, jeziorko... Ja na razie siedze w miescie, jeszcze ponad miesiac do wyjazdu :ico_placzek:

Ciekawe czy Justynka byla na festynie?

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

23 cze 2007, 09:48

Iwonka bylismy na festynie i bylo bardzo sympatycznie na poczatku padal deszcz ale potem sie wy pogodzilo :ico_oczko:
U nas dzisiaj zakupki i moze upieka jakies ciasto bo jutro mamy gosci :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 cze 2007, 09:54

Fajnie,ze festyn sie udal :-)
Ja tez zaraz wyruszam na zakupy a potem robie salatke bo dzis wybieramy sie na kilkugodzinny rejs statkiem, bedzie zespół ale jedzenie i picie kazdy musi miec swoje.
BUZIACZKI :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

23 cze 2007, 11:37

Dorotka fajnie,że do nas wpadłaś :ico_brawa_01:
dorotex83 pisze:zamiast je głaskac to jej biła po główkach a one siedziały takie wystraszone
Michałek tak samo robi naszym malutkim kotkom :ico_olaboga:
własnie uspiłam małego bez cycusia :ico_brawa_01: ale strasznie długo to trwało, a wczoraj wieczorem mój Piotruś chciał go uśpić,ale Michałek wpadł wszał i musiałam ja go usypiać :ico_zly: taki jest rezultat pzrebywania ciągle z dzieckiem, ale będziemy próbowac dalej
Natashka tez mam nadzieję,że będzie dziś lepszy dzień i nocka, bo mały budził mi się co pół godziny :ico_olaboga:
ivon, udanego rejsu, a Maję zabieracie?

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 cze 2007, 14:14

Tyna ten rejs trwa do polnocy wiec Maja zawieziona do babci.
Do jutra. pa.pa. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

23 cze 2007, 14:21

Witam was !!!!!
ach wszedzie dobrze ale w domu najlepeij.. :-D tak sie ciesze ze moge juz Julke ucałowac, usciskac, poprzytulac... ach :-D szczescie....
wyjazd jak najbardziej udany... nóg nie czuje.. moj maż to prawdziwy turysta.. nie bylo obijania... trzebabyło chodzic.. po Morskim Oku juz nie czułam siebie... ale nie było zmiluj... na nastepny dzien znow obmyslił trase... ja to sie mogłam buntowac... ech.... ale i tak było fajnie :)
Tylko teraz sie zmartwiłam,bo wczoraj mojego dziadka do spzitala odwiezli.. chyba wylew.. juz drugi :( troche sie martwie, ale mam andzieje ze wszystko bedzie z nim dobrze...
Pozdrawiam :)

[ Dodano: 2007-06-23, 14:23 ]
No i DZIEKUJEMY ZA ZYCZENIA DLA jULCI :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

23 cze 2007, 19:48

dobry wieczor,ja jak zwykle sporadycznie :ico_wstydzioch:
U nas nic nowego,dzieciaki spia jak zwykle,dzisiaj sie wymeczyly ,bylismy na basenie ale krytym bo pogoda do niczego brrr zimno i taki brrrr zimny wiatr :ico_noniewiem:
to zabieram sie to ekspresowego czytania co tam u was nowego :-)

[ Dodano: 2007-06-23, 19:56 ]
:ico_zly: :ico_zly: albo mi sie strony nie otwieraja albo mnie wylogowuje buuu :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-06-23, 20:21 ]
tyna pisze:
dorotex83 pisze:stoi w koncie nakryty recznikiem



wiecie co dziewczyny takie rzeczy sa bardzo porzyteczne jak nie chcecie zeby dzieci cos braly albo przyciskaly wystarczy postawic tego "straszaka" i juz nie ma sie co martwic ze male video przeprogramuje :-D

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

23 cze 2007, 22:44

witajcie

ale pusto dzisiaj u nas nawet za dużo nie musiałam czytać

pogoda niby dopisuje ale pada i zaraz swici słonce - jakas głupia ta pogoda mam nadzieje ze w koncu sie wyklaruje

Oliwka dzisiaj ppbiła rekord w nie spaniu
od 13 do 20 w ogóle nie chciała usnąć
dopiero w wielkich bólach usneła po 20 - byc moze nastepny zabe jej idzie

jutro byc moze tez do was wejde ale pewnie w tych godzinach dopiero bo wtedy wzglednie chodzi internet

dobranoc kochaniutkie

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 cze 2007, 16:41

witam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

My już z Adą jesteśmy w domku :-)

Spóżnione życzonka dla Julki na kolejny miesiączek :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ale tu dzisiaj pustki :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-24, 20:34 ]
nikogo nie ma w dalszym ciągu ojej ojej :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

24 cze 2007, 22:35

jestem :)
od jutra zaczynam zakowanko do obrony.. zatem będe sporadycznie....
Gabi.. co do tego spania.. myśle ze do Ciebie mała jest bardziej przywiązana i wie że na więcej jej pozwalasz.. dlatego dłużej to trwa.. w moim przypadku bynajmniej tak ejst ;)
Justynko dziękujemy za zyczenia... jak tam wyjazd?
Musze sie pochwalic, bo moja córcia juz potrafi nowe rzeczy.. po pierwsze robi PUK PUK... puka w szybe, albo w drzwi pięścia... robi TANY TANY.... muzykalna to ona jest- nie powiem... nawet zaczyna sobier ŚPIEWAĆ( po swojemu oczywiscie) :ico_noniewiem: no i ciągle woła MAMA... głownie jak jej się krzywda dzieje tzn jak nie chce być w łóżeczku i chce bym ja na ręce wziela.. spryciula...:-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości