Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

26 cze 2007, 11:46

a zdjęć nie mam od Was ze spotkania nadal :ico_nienie: czekam niecierpliwie

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

26 cze 2007, 11:46

Mery to nic że dwa o nie też trzeba dbać.

A z mężem...czas pokaże.

[ Dodano: 2007-06-26, 11:48 ]
Mój Joachim nie mówi mama on woli ta-ta i da-da dadadadadad- tatatatatatat-tittitititititi --wawawawa itp.

[ Dodano: 2007-06-26, 11:49 ]
Mój spał 30 minut i dalej zgrzyta zębami.Mam wrażenie,że to jego ulubione zajęcie :ico_noniewiem: teraz.

[ Dodano: 2007-06-26, 11:51 ]
miałam wrażenie,że po urodzeniu dziecka trochę cierpliwości mi przybyło,ale chyba już się skończyła.Albo to taki dzień. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-26, 11:53 ]
do słownictwa mojego syna doszło jeszcze fi-fi-fi-fi i aba-aba i tao-tao :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 cze 2007, 11:54

Anetko będzie dobrze :) ? Ja nie mam tez zdjątek od Gosi :ico_placzek:
Myśmy z męzem przeżyli też kryzys po tym jak mała się pojawiła na świecie, do dziś jeszcze nie wszystko sobie poukładaliśmy, ale na to trzeba chyba więcej czasu. Ja zawsze byłam zajęta praca, studiami, kursami, dom słuzył mi tylko do tego by w nim spać, oczywoście wiedziałam, że to wszystko się zmieni i będę siedziała w domu, ale chyba tak do końca nie byłam na to przygotowana. Dlatego cieszę si,e że czas szybko biegnie, mała coraz starsza i wszystko zaczyna nabierać sensu i porządku. Chociaż mój mąż wczoraj stwierdził, że chciałby drugie dziecko :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

26 cze 2007, 11:59

hej, hej

pochwaliłyście moją Oleńke i dzisiaj od rana diabełek ją szczypie po dupce :ico_olaboga: nic nie moge zrobić

Reeni to mleczko Nestle z jabłkiem i bananem w kartoniku 0,25 l gotowe do spożycia , ja Oli troche podgrzałam i bardzo jej smakowało

Gosiu nie mam pojęcia co to jest mct :583:

Sosenko dzieki za sprostowanie

Kocica a jak ty nie będziesz chciała obok mnie siedzieć to dopiero dostaniesz :502:

Kasiulka wycałuj Amelke :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Witaminko i co ??? Jajeczko znalezione???

Anetko Joachinm daje ci sygnał że on chce się przeprowadzić ale że do wawy to mu się dziwie

przyjeżdzajcie do Krakowa atrakcji wbród,są dni kultury Żydowskiej

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

26 cze 2007, 12:01

Asiu- mój mąż też chce drugie dziecko,

Riterko - dzięki za zdjęcia z Suchej fajnie było, kurcze szkoda, że nie pojechałam

czekam na dalsze foty laseczki zapełaniać skrzynkę

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 cze 2007, 12:04

Witaminko ja o tym słyszałam, robi się zabieg operacyjny i sprowadza je na swoje miejsce, podobno to nic wielkiego, głowa do góry.

Wiecie odkąd mojej daję herbatki owocowe z melisa to ona jest chyba spokojniejsza :ico_haha_01: Teraz mi marudzi bo jest śpiąca, ja zresztą też, to juz moja trzecia kawa od 10 rano, jestem sama i musze byc na siłach. Mój mąz oczywiście wrócił wczoraj po 22 i dziś przed 10 wybył :ico_zly: i tak co dzień, wpadnie potem na obiad koło 14 i potem znów ucieka :ico_zly: A jak jest w domu to oczywiście słyszę "on chce odpocząć" czyli ja mam taką możliwośc tylko jak ona śpi :-( Ale OK będę wyrozumiała, sorry tak mnie naszło

[ Dodano: 2007-06-26, 12:06 ]
Mery mój mąż chce ale ja nie!!! i tu się nie możemy dogadać

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

26 cze 2007, 12:23

mały wstał i jęczy jejku od rana tak zmykam
Asiu- ja tez nie chce

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

26 cze 2007, 12:48

Asiu, ja już CI mówiłam, że masz z małżem zrobić porządek. Poza tym wcześniej mówiłaś, że nie jesteś zmeczona opieką nad WIki, bo jest grzeczna :ico_oczko:

Dziewczyny nie macie zdjeć bo ja ich nie wysłałam. ALe pośle. Na razie chcialam do dziewczyn z Suchej podesłać do cenzury, bo nie wiem czy się zgadzają żeby posłąć wszystkie tak jak leci.

Kasiulko - Dla Amelci sto lat sto lat :ico_tort: a jak to jednak Konradek to i d;a Kondzia :ico_tort:

Mosob- wiec sama nie wiesz co to za humana z mct? to co ta Ola za cudo będzie jadła :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-26, 12:53 ]
Znalazłam coś o tej Humance mct

Humana MCT różni się od standardowych mieszanek mlecznych dwoma elementami: ma zmieniony skład kwasów tłuszczowych (zawiera łatwiej strawialne tłuszcze MCT) oraz jest bezlaktozowa.

Nie ma potrzeby obawiać się o rozwój dziecka - wszystkie ważne elementy odżywcze w tym mleku sa tak zbilansowane, że pokrywają niezbędne zapotrzebowanie dziecka (gdyby było inaczej mleko nie zostałoby zarejestrowane do stosowania u niemowląt).

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 cze 2007, 13:03

Jasne Gosiu, że mała jest grzeczna, ale ona lubi jak sie z nią bawie, a ja czasem chciałabym tak po prostu usiąść i odsapnąć od niańczenia :ico_oczko: Teraz śpi więc mam taka okazję :-D A z męzęm porządek ciężko zrobić , niestety taką mamy pracę, wciaz otwieramy drugi lokal i pracy przy tym, że hey, ale wszystko zbliża się ku końcowi, więc unormuje się to. Taka mam nadzieję :-) Gosiu czekamy w takim razie na foteczki :)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 cze 2007, 13:34

Ciągle chce Wam podziękować za fotki z Suchej i ciągla zapominam :ico_wstydzioch: -dzięki wielkie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: .Foteczki cudne i widać,że towarzycho dobrze się bawiło i to bardzo ważne.Ja też chciałabym Was poznać i myślę,że ok. W-wy będą najlepszym miejscem na następne spotkanie.W końcu jest nas kilka z tych okolic,prawda dziwczyny :ico_oczko:

Idę szykować obiad,bom głodna jak wilk i Dominik już głośno się dopomina jadełka :ico_obiadek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość