Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

27 cze 2007, 10:35

Dziekuję dziewczyny :ico_buziaczki_big: za chęci poprawienia mi humoru, a jeśli któraś idzie na drzemkę to niech odeśpi pare godzinek za mnie ;-)

idę do mojej marudy

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

27 cze 2007, 10:37

Gosia- ja wczoraj miałam nerwy mały cały dzień marudził dzis jest lepiej narazie :ico_haha_01:
a Kociczko- ja też gratuluje zęboli :-D

Kasiulka- fajnie że wpadłaś do nas, brakuje mi twojego poczucia humoru

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

27 cze 2007, 10:37

co do zazdrości to ja jestem strasznie zazdrosna i zaborcza, ale od niedawna :ico_oczko: a mój mąż to taki ukryty zazdrośnik, nic nie powie, nic po nic nie widać, a potem po kilku latach się dowiaduję w jakiejś kłótni, że ja 5 lat temu tańczyłam z jakimś fagasem a jego szlag trafiał :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

27 cze 2007, 10:38

smrodzik czuje idziemy pupe umyć :-D :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

27 cze 2007, 10:39

Jola - to jest taka "przechodnia" handra, widać przelazło to śwnstwo na mnie.... kto będzie jutro? ;-)
na prawdę zmykam bo mi dziecko stoi w łóżeczku i wyje.... mam dość :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-27, 10:40 ]
to znaczy, niech ktoś nie myśłi, że ja moje dziecko uwieziłam w łóżeczku i nie chce się nim zająć, ja ją tam umieściłam na 5 minut bo mi w pokoju żyć nie dawała, a drze się i tu i tam, wiec nie ma różnicy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

27 cze 2007, 10:40

Ja też jestem zazdrosna o mojego i to bardzo :ico_wstydzioch: , mój o mnie też. Na szczęście nie dajemy sobie powodów do zazdrości :-) Po prostu nieraz tak wyjdzie...
witaminko, lepiej nie mów mężusiowi a sny można mieć różne :ico_oczko: .Zostaw je dla siebie
:ico_brawa_01: dla Kornelka. Jak byłam 2 tyg. temu na USG z małym, to babka radziła, żeby go sadzać na nocnik (jak idzie "2"). Nocniczka na razie nie kupuję :-)
:ico_tort: dla Dominika
Ciekawe jak tam Maritta :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

27 cze 2007, 10:43

MARGO to przyjedź proszę z Kubą i tym Waszym placem zabaw bo ja wysiadam............... Tak go chwaliłam że godzinę umiał siedzieć i się bawić a teraz kiedy się przemieszcza to jest katastrofa :ico_placzek: Śledzi mnie. Jak odchodzę to mnie goni i wyje do tego bo po co się w ciszy skradać :ico_zly:

GOSIU laleczko uśmiechnij się. Wyślę Ci mailem gdzie można dziecko reklamować, mojego nie przyjęli wprawdzie ale może Tobie się uda. No i Wam również gratuluję ząbków!!!! Kur.. zawsze wszystko przegapię przez drżymordę :-D

Oszaleć idzie tak wyje, spadam.

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

27 cze 2007, 10:48

KASiula- dawaj tego linka do reklamacji...
Begerowa ma kur..iki w ooczodołach :-D , a mój ma szataniki i albo patrzy co zbroić, albo gdzie moje łapy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 10:48

Jolu przepraszam, alez oczywiście, że lepiej. dwa antybiotyki i wio :) Ale boję sie nawrotu :ico_zly: Póki Wiki taka mała to raczej nie pójdę jeszcze na wycięci tch migdałów.
Gosiu smile :-D

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

27 cze 2007, 10:49

Dziękujemy za zyczenia.

Domino znów mi wyrywa klawiaturę-narmalnie MASAKRA.

No Magda twój mąż jest w moim typie sama bym sie za niego wzieła no ale niezrobie tego kolezance :-D :ico_nienie: :ico_wstydzioch:

Witaminko a jak szacunek twojego męża wreszcie sie poprawił czy dalej tak samo?

My obydwoje jestesmy o siebie zazdrosni oczywiscie wszystko ma swoje granice ale mój mąż jest bardziej tolerancyjny niz ja.mamy takich znajomych co ja z kolegą witam sie ciepłym buziakiem i przytulic sie przyjdzie poprostu taki typek z niego i mój mąz to widzi i sie nieodzywa podejzewam,ze do czasu dopóki ten kolega czegos by więcej nie zrobił.Oczywiscie on by chciał ale ja nie.Ale kiedys Krzys tez mi wyrzucił bo Damian to damian tamto (ten kolega).Ale ja go traktuję tylko jak kolege i mu powiedziałam o tym,ze nawet gdybym chciała to i tak nic do niego nie czuję.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość