Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 cze 2007, 12:00


Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

28 cze 2007, 12:27

a dziękuję

[ Dodano: 2007-06-28, 12:53 ]
tak sobie ostatnio pomyślałam po przejrzeniu forum że tylko my majówki jakieś zorganizowane i prawie wszystkie w maju urodziłyśmy (oprócz Agatki, ale ona na początku czerwca), kwietniówki zaczęły sie rozdwajać w marcu a skończyły w maju, czerwcówki też zahaczyły o maj, a teraz lipcówki zaczynają........ dobrze być majówką co?

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

28 cze 2007, 13:26

WITAJCIE NAPALONE MAMUŚKI :-D
Oj widzę , ze ładnike się tu wyrabia... :ico_oczko: :ico_brawa_01:
maluchy dały wam popalić i teraz 3w1 przed bara bara, czyli tabletka, plaster i sprężamy się :ico_oczko:
Ewcik dzięki za artykuł... trzeba się już powoli za czymś rozglądać!!! A Alunia rozkoszna nawet w warunkach akademickich :-D

Zbora pewnie nie może zająć się dziś Hanią, bo cały czas trzyma kciuki za mgr J. no to ja też trochę potrzymam, bo mała zabrała Miłosza na spacer, a Ula usnęła przy jego krzykach i śpiewach :ico_olaboga: :-D

Gosia A, mam nadzieję, że Hubciu posiada również body z napisem "MOJA MAMA MA MISECZKI ROZMIAR F" :-D :ico_brawa_01: ku uciesze taty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

28 cze 2007, 13:31

zbora ma opis na gg "mój mąż MAGISTER!!!" więc chyba Jacek się obronił

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

28 cze 2007, 13:34

[ Dodano: 2007-06-28, 13:36 ]
BRAWO DLA PANI ŻONY PANA MAGISTRA :ico_brawa_01: :-D

:ico_brawa: ZA CIERPLIWOŚĆ :ico_brawa:

I DLA J. :ico_brawa_01:

TERAZ KOMPUTER JEST TYLKO TWÓJ ZBORA :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 cze 2007, 14:36

Zbora przekaż gratulacje J.!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

GosiaA bo te wielkie chłopaki to wszystkie takie same :ico_oczko: Widzę nawet, że Hubert ma z tyłu takie długie te pierwsze włoski jak Karol, tyle że Karolowi juz prawie całe wypadły, były wszędzie, na pieluszkach, kocykach i nawet w jego kupie :-D Teraz już ostro ruszyły nowe włoski i łepek się robi coraz czarniejszy. No i Hubert przystojniaka że hej, oj będa panny ganiać za naszymi synciami, będą.

A co do seksu to ja jakoś nie mam ochoty narazie, ale to jeszcze przez te moje hormony zwariowane, nadal mam tam powiększone wszystko, to znaczy gin powiedziała, że tylną ścianę pochwy i to jeszcze trochę potrwa, kazała przyjść za 4 tygodnie, rany, ja jak ja, ale mój Sikor to chyba zwariuje niedługo.

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

28 cze 2007, 15:07

Sikorka, :-D :-D :-D mój J. też ma już chyba kryzys, ale robi dobrą minę do tej całej sytuacji... :ico_oczko: czyli obracamy wszystko w żart, że niby cała zaszyta jestem (te szwy rozpuszczalne - trzymają sie cholery jedne - ciągle je czuję), no ale w przyszłym tygodniu idę do mojego gin no i niech kombinuje - rozpruje czy coś :ico_noniewiem: :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 cze 2007, 15:19

Dzięki za gratulacje! :-D J mówi, że mam nie wprowadzać w błąd, bo on pracę pisał na służbowym "laptoku..." no więc komp nie będzie tylko mój :ico_placzek:

Hania mnie dziś wprowadza w stan czuwania i paniki połączonej z histerią! zjadła o 12, odbiła, ulała nosem ku wielkiemu zdziwieniu babci...Potem usnęła...i ponad 2godziny po jedzeniu spała w łóżeczku już na pleckach i...znowu mleko nosem! i krztusi się...dobrze, że byłam obok cały czas... :ico_olaboga: znowu trząchanie głową w dół...Boże, ratunku...No i potem jeszcze na ramieniu mi 2razy ulała...Chcę jechać do lekarza...Powiedzcie co robić???

Ewcik dzięki za artykuł, ale niestety nie zdążyłam przeczytać...Treaz to ja już o sexie nie myślę tylko o Hani i się boję...Jechać do lekarza czy nie???

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 cze 2007, 15:22

ja sie usmiałam :-D mój chłop jest psychologiem ..i .. mówie mu , ze chce te tabletki ..i uwaga co słysze .... ze on sie nie zgadza .. bo te hormony przechodza chodz troche do mleka i co???? syna homoseksualiste chce zrobic?????? bo z kad wiem, ze nie zadzialaja tak??? i mu bedzie syn w wieku 7 lat lalkami sie bawil i nakladal sukienki???? :-D ja mówie do mojego D. - ee jestes psychologiem i taaaka homofobia?? słysze - w pracy to ja akceptuje wszystko .... a mój syn w sukienkach chodzic nie bedzie .... ja : a jk sie trafi???? spojrzal wzrokiem zabijajacym i usdlyszalam, to bedziesz miala pewnosc ze to nie przez te hormony :-D
... musze cos wymyslec :-D hyhyhyhy

[ Dodano: 2007-06-28, 16:26 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

28 cze 2007, 17:14

Gosia A, widziałam na innym wątku twoje wypowiedzi o wkładce... i co to też D. potępi ??? :ico_noniewiem: :ico_oczko:
Mój gin poleca tylką taką opcję.... sama nie wiem co wybrać .... hmmmm

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość