justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

01 lip 2007, 00:14

madziorka ale do twarzy ci z brzuszkiem :-D bardzo ladnie wygladasz w ciazy jak widzialam na zdjeciach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas jak narazie to wszystkie przed czasem rodza

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

01 lip 2007, 00:16

Bardzo miło witamy, bo tak czy siak, na pewno zostaniesz lipcówką! :ico_brawa_01: No, chyba że poród będzie trwał pół godzinki, co chyba nie jest możliwe :-D

O ile się nie mylę, kolejna jest Basik334, a później Joanna i Kinga :-)

A czemu ten sex niedopochwowo? :ico_noniewiem: Ja czytałam właśnie, że nasienie wywołuje skurcze! Hm... :ico_noniewiem:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

01 lip 2007, 00:17

a moja mala czkawki wlasnie dostala :-)

[ Dodano: 2007-07-01, 00:18 ]
malolata Basik juz urodzila we wtorek

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

01 lip 2007, 00:28

No właśnie miałam dopisać, że pomyłka :-D :ico_wstydzioch: Przed chwilą przypomniałam sobie, że przecież rzeczywiście już urodziła :ico_wstydzioch:

Justynko, aż się żal maluszka robi, jak tak go czka i czka, co nie? :ico_noniewiem: Mój Kubuś, jak go czasami czkawka złapie, to mi całym brzucholem trzęsie :ico_noniewiem:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

01 lip 2007, 00:36

u mnie tak samo caly sie czesie :ico_noniewiem: a ja teraz zgagi dostalam :ico_placzek: ostatnio to codziennie
zmykam do lozeczka bo pewnie znow dlugo nie pospie bo mala daje w nocy czadu i do tego niemoge sobie miejsca znalezc :ico_olaboga: juz pomalu zaczynam sie przyzwyczajac do nieprzespanych nocy
to do jutra i milej nocki pa pa :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-01, 00:38 ]
a i jak cos to daj znac :ico_oczko:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

01 lip 2007, 00:39

Justynko, może będzie jeszcze kiedyś lepiej :-) w takim razie zmykaj! Słodkich snów :ico_buziaczki_big:
Co do zgagi, mnie chyba nawet codziennie męczy :ico_olaboga: I chociaż dzieciątko jest już wiele niżej, to zgagę mam wiele większą niż wcześniej :ico_noniewiem:
Ja też zmykam. Dobrej nocy! :-)

[ Dodano: 2007-07-01, 00:39 ]
Dam znać na pewno :-) O ile cokolwiek będzie się działo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 lip 2007, 00:41

dzieki dziewczyny za przyjecie swojej przeterminowanej kolezanki hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

justyna dzieki :ico_wstydzioch: :ico_brawa_01:
malolata nie wiem.. o co chodzi z tym sexem bez sexu :-D hihi przeczytalam w domu i nie zapytalam.poloznej :ico_wstydzioch: . slyszalam jednak ze jak czop odejdzie to moze dojsc do infekcji i lepiej nie ryzykowac. :ico_nienie: . ale nie wiem czy to prawda hihi :-D
sadzilam, ze wlasnie w nasieniu jest oxytocyna, ktora pobudza macice do skurczu.. i stad ten przyspieszacz hihi
:ico_noniewiem:
ale teraz to juz nie wiem.. hihi
napisali tez zeby glaskac brzuszek i rozmawiac z maluszkiem, zrelaksowac sie, odprezyc, spacerowac, pic herbate z lisci malin... lampka wine, wcinac ananasy hihi

jednak na to nie ma zadnej gwarancji hihi :ico_nienie: moja kumpela przechodzila ciaze jak ja.. :-D zadnych objawow.. :-D chodzenie codziennie :ico_oczko: . do konca byla aktywna :ico_oczko: i rowniez probowala wywolywanie naturalne i co?? :ico_szoking: 2 tyg przenosila i miala porod wywolywany.. hihi :ico_oczko:

p/s suwaczek juz zmienilam hihi

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

01 lip 2007, 00:50

tak na forum jak narazie pisze mąż abegano...wszystkim serdecznie dziekuję za życzenia....w imieniu swoim i mojej zony....żona wraca do domu najwcześniej we wtorek...ozdrawiam, paweł

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 lip 2007, 01:08

pawel to moze po kilku klikaniach odczujesz magie i przyciaganie forum tt hihi i nie bedziesz mogl sie oderwac od kompa hihi
nie wiem jak abegano ale wiekszosc z nas to maniaczki TT hihi

pozdrow ja od nas .. i jeszcze raz wielkie gratulacje hihi

justyna spojrzalam na twoj suwaczek.. :ico_szoking: ty prawie sieprniowka jestes :ico_szoking: .. podobnie jak jak lipcowka hihi :-D

powinnam od poczatku na dwoch watkach klikac hihi :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

01 lip 2007, 09:45

Witam.
dzis znow w nocy niemoglam spac i okolo 3 dopiero zasnelam.
Madziorka w sumie to masz racje moze ja sierpniowka zostane jak malenstwo sie zbuntuje i w lipcu wyjsc nie bedzie chcialo :-D :-D ale by bylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość