Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

01 lip 2007, 12:41

Witajcie majóweczki!

Sikorka, widzę ze mój zięć daje CI ładnie popalić :-D to może niech zapatrzy się na swoją narzeczoną. Ala budzi się raz w nocy na jedzonko, a jeśli chodzi o zasypianie to zasypia sama w łóżeczku w ciągu 15min. Jeśli nie śpi to sobie gada i nie płacze.
Kupiliśmy jej wczoraj super maskotkę. Jak tylko zrzucę foty na kompa to zaraz Wam wkleję.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

01 lip 2007, 12:48

Ostatnio dał nam bardzo popalić, szczepionka i kolka to było już za dużo na malucha
.
Sikorka nie strasz mnie... ja we wtorek ide na szczepienie i zaraz po tym jade na dzialke z rodzicami... tzn moi rodzice pojechali juz dzis, a ja przez to szczepienie dojezdzam 2 dni pozniej... czyli co szczepienie, kolka, 2h podróż i zmiana miejsca - to juz widze jak da mi Kinga popalić...

udalo mi się ja uśpić... nie wiem jakim cudem...

jestem zmeczona ale nie moge zasnać...

Ewcik pisze:a jeśli chodzi o zasypianie to zasypia sama w łóżeczku w ciągu 15min. Jeśli nie śpi to sobie gada i nie płacze.

pozazdroscic...

[ Dodano: 2007-07-01, 13:06 ]
nadrobiłam zaleglości... jestem z siebie dumna

więc tak co do minipigułek, to po porodzie nie trzeba czekać na okres - zwłaszcza, że niektore nie maja go długo jak karmią piersią, ja juz od 2 dni biore Carrezete

co do bioderek... ja tez nie bylam jeszcze na usg bioderek z Kinga, ale pediatra powiedziala ze raczej nie ma dysplazji, wiec na kontrole wybiore sie po powrocie z działki czyli po 15 lipca

co do teściów... Zbora moi Kinge też widzieli tylko 2 razy! jak wyszłam ze szpitala i na chrzcinach!no dobra treściowa 3 - jeszcze w dzień dziecka przyszła.
w ogole moi są dziwni, bo tesciowa boi sie Kinie wziąć na rece, a tesc tez jej nie wziął jeszcze ani razu na rece a dogadywał tesciowce ze powinna czesciej bywac i zajmowac się mała... :ico_puknij:

takie zycie

Gosiu koszulka rewelacyjna

Ewcik jak kręgosłup dalej boli?

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

01 lip 2007, 14:36

Ewcik oj żeby sie tak mógł zapatrzeć na Twoją Alę, wiele bym dała. Ale puki co trzeba sobie radzić jakoś. I znów uśpiony smyk, śpi teraz na balkonie, bo nawet na spacer to mi się nie opłaca wychodzić, bo może być ryk za chwilę. Dobrze, że mam bujany fotel, najlepszy sposób na usypianie, kładę go sobie na brzuchu, tak brzuch do brzucha i kilka minut i śpi, a dziś jeden ze spokojniejszych dni. Może dlatego, że tatuś w domu i ja mam więcej czasu dla dziecka, bo niedziela więc nie biegam po domu jak kot z pęcherzem :-D

Doris mam nadzieję, że nie będzie tak źle, mój po szczepieniu był tylko trochę bardziej marudny, nie miał gorączki i nic się nie działo. A może właśnie Twojej Kindze bedzie służyć zmiana otoczenia. Z całego serca tego zyczę.

No niestety moje szczęście już nie śpi, nawet jednego posta nie skończyłam pisać :ico_szoking:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 lip 2007, 16:01

hejka...weekend bez tt..to weekend stracony :ico_spanko:
A u nas juz po scanie-bioderka oki!!!!!tabletki juz zaczelam bac ale na pierwszy raz i tak zamierzam jeszcze poczekac...
Mam tez nowe zdjatka ale wrzuce pozniej...pisze w trakcie robienia obiadu wiec musze zmykac bo co przypale!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 lip 2007, 17:56

No wreszcie witam wszystkie...!!! na początek... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: bo się znowu napisałam i zniknęło w nonono!!! teraz już zawsze będę sobie kopiowała, bo normalnie zwariuję...

Doris kochana...Może jak zaczniesz dawać jej ten infacol regularnie to będzie lepiej?mam nadzieję! a wyczytałam na kwietniówkach, że bobotic ma taki sam skład jak lefax...Sprawdziłam i... :ico_szoking: ma jeszcze więcej simeticonu...!!! więc teoretycznie powinien lepiej działać.Może spróbuj?A nie przejmuj się tak...może Kindze akurat przypasuje zmiana otoczenia? No i wiesz co...wiem, że ciężko znaleźć kogoś żeby posiedział z dzieckiem...Ale może Ci się uda?najlepiej by było jakby ktoś mógł wziąć Kinię na noc, żebyś choć jedną przespała spokojnie! to Ci jest na prawdę bardzo potrzebne!!!

Sikorko Tobie też współczuję...dom, mąż, Kacper i jeszcze Karolek...I to jego niespanie...ciężko...Ja, jak Hania ma takie dni to padam wieczorem na pysk! a Ty?jeszcze trzeba ogarnąć resztę... :ico_brawa_01:

Ewcik :ico_brawa_01: dla Ali za spanie!!! no i czekamy na zdjęcia!!!

Glizdunia to super, że z bioderkami ok! No i również czekam na foty!

Wszystkie takie niecierpliwe tej antykoncepcji i seksu...Ja jakoś średnio...Hania mnie pochłonęła...My z J to już zdziadzieliśmy jak stare dobre małżeństwo...Każde robi swoje...i zmęczeni Hanią...zero młodzieńczej radości...Może więc czas odwiedzić gina, niech zobaczy co tam u mnie słychać i może czas na coś między nami?

Musiałam iść do mojej królewny...zrobiła taką kupę :ico_olaboga: że po same pachy obsrana...ale jej się to podobało!!!
My dziś pełen relaks...Po spokojnej nocy...Hania po 21 padła i obudziła się o 3.20...potem o 7...więc teoretycznie w nocy tylko raz je. Po 7 ja tempo i bieg do kościoła, potem zmiana...a my z księżniczką na spacer...A potem ja w stresie bo czekał nas wyjazd na obiad-moi starsi nas zaprosili. J nic nie wiedział, gdzie jedziemy i miał rebus całą drogę. Ja kłębek nerwów, czy Hania nie będzie płakać, czy nie będzie chciała jeść, bo karmienie w restauracji jakoś słabo mi się podobało...Ale... :ico_szoking: Hania spała 4godziny!!! całą drogę i już na miejscu...dała zjeść i jeszcze mogliśmy pochodzić po centrum ogrodniczym! :ico_brawa_01: A potem powrót do domu i znowu spała...ale mam grzeczne dziecko! no szok!

A zaraz mam nalot teściów :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: muszę to jakoś znieść...zacisnę zęby i wytrzymam jakoś...wieczorem może napiszę...i wkleję zdjęcia z wypadu!

A! moja Hanusia dziś też się obróciła...ale z plecków na brzuch... :ico_szoking: hehehe a raczej się skulnęła...chwila nieuwagi odwracam się, a ona na brzuchu! no co za wiercipięta!
Dziś jej włączyłam karuzelę...na początku nic...ale potem...no radochę miała nieziemską!aż podskakiwała w łóżeczku! jest słodka!
Ok, zmykam...do wieczorka!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

01 lip 2007, 18:37

zborra pisze:wyczytałam na kwietniówkach, że bobotic ma taki sam skład jak lefax...Sprawdziłam i... ma jeszcze więcej simeticonu...!!!

spróbuje, bo chyba ten lefax nie dojdzie do wtorku wiec jutro kupie ten bobotik... wyczytalam jeszcze w jednej gazecie ze esputicom dziala wiec tez kupie...

zborra pisze:No i wiesz co...wiem, że ciężko znaleźć kogoś żeby posiedział z dzieckiem...Ale może Ci się uda?najlepiej by było jakby ktoś mógł wziąć Kinię na noc, żebyś choć jedną przespała spokojnie! to Ci jest na prawdę bardzo potrzebne!!!

u mnie to raczej nie wykonalne znalesc kogos zeby zajął się Kingą w nocy... mama mi pomaga tyle ile może w dzień, a że jest osobą niepełnosprawną to nie chce jej męczyć, a mój ojciec jest dziwny... jak ma się zając Kinga to się zajmie, ale chyba jest jeszcze za mała Kinga, może jak bedzie starsza to bedzie chetniej się nią zajmował...
no jest jeszcze mąż... ale on wyjechał na 3 tyg do pracy... i jeszcze na dodatek niebedzie go w moje urodziny...

mam nadzieje ze przezyje dzisiejszy i jutrzejszy wieczor z napadem kolki, bo bede sama... tak to mama ją uspokajała i było ok, a teraz jestem zdana na siebie... musze dać rade, jak nie ja to kto??

zborra pisze:A! moja Hanusia dziś też się obróciła...ale z plecków na brzuch...

:ico_brawa_01: dla Hani

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

01 lip 2007, 19:50

Doris - współczuje - spróbuj może w ciąu dnia ja przemęczyć ?? ja z Hubertem tak zrobiłam - bo też przysypiał na -15 min i się budził .. jak bedzie przysypiac - to ja na rece - chodz opowiadaj .. niech się dzre nawet - ja mam taką mate z zabawkami - Hubert szaleje na niej - radocha , ze szok i przetrzymaj ją godzinę - do 3 i jak powinna się może unormować?
Zbora - jeszcze raz gratulacje dla mężą i dla Hanusi za obrót :ico_brawa_01: :-D
Sikorka - oj współczuję ... to ładnie ci Karol daję - jak Kinia Doris ... :ico_pocieszyciel:
Glizdunia - brawa za bioderka my idziemy prywatnie w Wa-wie albo kolejki mega - na sierpień - wrzesień..albo usłyszałam - Pani doktor w w przyszłym tygodniu się zastanowi kiedy będzie przyjmować ????? wkurzyłam się zadzwoniłam do Medicaveru - płacę ok. 150 pln i mam wizytę 5 lipca!
Ewcik- tulko pozazdrościć spania Aluni :ico_brawa_01: i czekamy na zdjęcia!!
a do Gina to ja w tym tygodniu idę ..i boję się powiem wam szczerze - że tam .hmm .. za szeroko będzie .. :ico_wstydzioch: i jakoś się boję , że coś nie tak bedzie...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

01 lip 2007, 20:34

Gosia A pisze:i boję się powiem wam szczerze - że tam .hmm .. za szeroko będzie ..

Gosiu ja sie nie bałam, ale powiem szczerze, ze pamietam jak jeszcze w ciazy wkładała mi "wziernik" (czy jakos tak to sie naywa) i troche mnie bolało to, a teraz prawie w ogole nie czulam tego... wic chyba mam szerzej po porodzie...

ale slyszalam tez ze seks poporodzie jest przyjemniejszy i kobiety lepiej odczuwają orgazmy...

jestem w szoku :ico_szoking: Kinga marudzila i plakala (standardowo) zawinelam ja w kocyk (taki jakby kokonik zrobilam) i przez ponad pol godziny spiewalam, opowiadalam bajki i zasnela!!! :ico_szoking: teraz ladnie spi, ale nie wiem jak dlugo to potrwa!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

01 lip 2007, 20:39

Doris to przede wszystkim dla Ciebie http://babyonline.pl/niemowle_pielegnac ... ,2298.html
Zastosowałam dziś taki masaż, wszystko tak jak tam napisane, nie wiem czy to on, czy jakiś dobry dzień, ale wymasowałam Karola trzy razy i śpi smacznie od 18.00, a mamy 20.35, nie pamietam , ale chyba takiego popołudnia nie miałam jeszcze. No i nnawet kąpiel (zawsze kolo 19.00) przespana, daruję mu już dziś.
A jutro zaczynamy masaże od rana. Zobaczymy, może warto.
A przy tym mamy fajną zabawę, Karol najlepiej lubi rozluźnianie, śmieje się wtedy od ucha do ucha.

A ja jakos to wszystko wytrzymuję, stara i twarda sztuka ze mnie :ico_oczko: :-D :ico_oczko:
Myślę właśnie co zrobić jutro na obiad żebym i ja zjadła i moi panowie się najedli. Koncepcje mi sie już skończyły.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

01 lip 2007, 20:40

no to wklejam zdjęcia:

Najlepiej mi się śpi na boczku (sama się wczoraj przekręciła)
Obrazek

umiem robić dziubek
Obrazek

z nową maskotką (rodzice nazwali mi ją nie wiedzieć czemu Niebieski),
Obrazek

A takiej wielkości jest Niebieski w porównaniu ze mną
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość