sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

01 lip 2007, 22:19

Dziewczyny ja nadal nie mam numeru konta, proszę podajcie na adres sylwiasularz@wp.pl

[ Dodano: 2007-07-01, 22:20 ]
Wszystkiego naj naj dla Amelki :ico_tort:

[ Dodano: 2007-07-01, 22:24 ]
ML Patrycja ważyła 3750 przy urodzeniu a teraz 7kg.

[ Dodano: 2007-07-01, 22:29 ]
Jak już weszłam na TT to teraz nie mogę się połączyć z moją pocztą, poproszę numer konta na GG. Mój numer 5452949.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

01 lip 2007, 22:34

dziewczyny ja tez nie mam numeru konta i jaka to ma byc kwota wlasciewie (aha, moj mail to kellowa7@op.pl)

Hekkate my Tymka kapiemy w pokoju i nie nagrzewamy go juz dawno. Ale maly nie marznie, zreszta nie ma co tak chuchac i dmuchac, to wcale nie jest dobrze.

Iza@ my od jakiegos czasu uzywamy huggiesow. nowe opakowania z 50% gratisem, czyli 78 pieluch kosztuje w dobrym sklepie 39,99. A i w uzywaniu sa dobre.

a co nieprzybierania Tymka na wadze, to nie mamy sie na razie bardzo martwic. zreszta jak lekarka zobaczyla jaki on jest zywy i energiczny to nie miala watpliwosci gdzie on gubi kalorie.od kilku dni dostaje tez mleko z kaszka wiec moze chociaz to mu zostaje w brzuszku, no i zaczyna sie przyzwyczajac do warzywek i owocow (do tej pory najlepiej mu smakowaly brokuly i jabluszko). nastepne warzenie we wtorek,zobaczymy co bedzie. pozdrawiam

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

01 lip 2007, 22:39

HEJ DZIEWCZYNY!Ja tez nie moglam wejsc na TT jak wszystkie dopiero teraz mam czas wiec pisze.
Iza@ nie martw sie kazde dziecko w innym czasie robi pewne rzeczy, nasz Miloszek tez wszystkiego nie robi.Na pewno zacznie sie przewracac.Miloszek zaczal w jednej chwili i teraz tak mu sie spodobalo i gdy my go przesuniemy spowrotem na plecy to sie zlosci i znowu obraca sie na brzuch.
Magdzinka dobrze że uspokoilas sie i wiesz od czego sa te wymioty i co szkodzi malej.ja tez wracam do pracy 12 lipca i nie umiem sobie tego wyobrazic no ale coz trzeba bedzie sie jakos przyzwyczaic
Karolaswszystkiego dobrego dla Amelki.Mam nadzieje ze upiorne katarki mina szybko!

Dziewczyny u nas w miescie znalezli w piatek powieszona babcie w domu i obok nieprzytomna 5 letnia wnuczke.Babcia zmarla a wnuczka walczy o zycie nie wiadomo co sie stalo.Sa podejrzenia ze babacia dusila wnuczke i potem sie powiesila ale to straszne!Nie chce sie wierzyc ze babcia moglaby cos zrobic ale sa rozne przypadki chorob psychicznych itp.kobieta mogla sama nie wiedziec co robi.Badaja jeszcze czy to nie proba morderstwa.Wczoraj dowiedzialam sie jeszcze w ktorym to domu i na dodatek niedawno tam przejezdzalam z ciocia i widzialam ta babcie jak szla z ta dziewczynka!Nieszczescie wielkie.Wspolczuje rodzicom!
Dobrej nocy!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

01 lip 2007, 22:41

Witajcie lutowki,
Juz myslalam ze znow padnie tt i trzeba bedzie od nowa wszystko robic, znaczy rejestrowac sie i wklejac fotki.Ale na szczescie tt dziala.

Dziewczyny,do kogo jeszcze nie dotarło moje konto?

sesila,juz wyslalam ci maila.

hekkateja juz dawno nie nagrzewam pomieszczenia do kapieli.
Iza,KarolasMam nadzieje ze Mirelka i Amelka szybko wyzdrowieją.
MagdzinkaDobrze ze z Joasia juz sie wyjasnilo. I nie mysl ze jestes nienormalna bo ciezko ci sie rozstac z dzieckiem jak idziesz do pracy,kazda z nas tak to bedzie przezywac, ja to jak kiedys mieszkalam z siora i jej roczna córka to mi bylo smutno jak szlam do pracy i nie moglam sie doczekac az wroce a to byla tylko moja chrzesnica,wiec jesli ktos tu jest dziwny to raczej ja.
Na szczescie ja moge zostac z Patrykiem do roku a potem pomyslimy co dalej.

A mi Patryk ciągle cos ostatni marudzi,jakby ciągle zmeczony byl,sam juz sie na dlugo nie zajmie,budzi sie z płaczem i taki drazliwy jest,nie wiem czy to zabki , jak to poznac,pukalam łyzeczka ale nic nie slychac to czy mimo to oze to byc od zabkow. A moze to kolka wrocila, bo tak przy jedzeniu marudzi. Sama nie wiem.

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

01 lip 2007, 22:46

Zapomnialam napisac ze dzisiaj Miloszek zjadl pierwszy raz puree ryzowe z groszkiem i marchewka na mleku>zrobilam mu na 100ml i zjadl prawie wszystko, pojechalismy do tesciow i po 3 godzinach wypil 140 ml mleka, po czym tak ulewal chyba z 3 godziny nie wiem czy mial za duzo bo to puree bylo na pewno sycace czy poprostu nie tlerowal tego, ale mysle ze gdyby nie trawil tego to zwrocilby to, a on ulewal mlekiem strawionym. jutro dam mu mniej i zobaczymy jak bedzie reagowal.Miloszek to jest taki Lakomczuch ze gdybym mu zrobila pelna butle mleka wypilby tyle ile by bylo a pozniej by sie meczyl.Wasze dzieciaczki tez tak robia, czy same wiedza kiedy maja dosyc i przestaja pic?

[ Dodano: 2007-07-01, 22:51 ]
Iwona wydaje mi sie ze to moga byc ząbki, bo dzieci ponoc jedza niechetnie, bo bola dziaselka, sa marudne wlasnie tak jak piszesz o Patryczku.Miloszkowi tez jeszcze nie wychodza i sama sie zastanawiam czy poznam te objawy.Ponoc dobrze jest przejechac palcem po dziaslach i wtedy czuc czy sa twarde dziaselka, jak sa to znaczy ze sie wybijaja zabki.Tak z innej beczki mam nadzieje ze pieniazki doszly ode mnie?

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

01 lip 2007, 22:55

kelly, ja tez sie ostatnio zamarwialam przybieraniem na wadze,bo w ciagu 3 tyg Patryk przytyl tylko 200g, teraz ide w srode na szczepienie czyli tez minelo juz 3 tyg od tamtego wazenia wiec sprawdze ile przybral na wadze.
Ale jak ty mowisz ze on jest zywy i pewnie gubi kalorie to moze Patryk tez bo tak ciagle majda tymi nozkami.
kingas, Patryk to chyba z cycem tak ma, ze jak brzuszek mu dokucza albo ma sobie pryknac albo jeszcze cos innego to je dalej łapczywie ale jak wszystko ok to sam puszcza i sie odwraca, z butla to samo, bo kilka razy mial moje mleko z butli podane.

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

01 lip 2007, 22:58

DOBREJ NOCY KARALUCHY POD PODUCHY!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

01 lip 2007, 23:05

mamciakochana,sesila,magdzinka,małgosiaPatryk tez tak juz jakis czas podnosi pupe wysoko na brzucha a na pleckach to musze uwazac, zwlaszcza jak jest na przewijaku bo sie przesuwa do przodu, nigdy go nie zostawialam ale czasem sie odwracalam po cos na chwilke.
Ostatnio tak zrobila,odwracam sie a on ma nogi juz prawi cale za przewijakiem.Tak ta pupe podnosil az sie znalazl na koncu.

kingas sprobuje namacac te dziselka czy twarde.
A pieniazki nie wiem czy sa bo jeszcze nie wchodzilam na konto, bo pomyslalam ze jak weekend i w dodatku tt sie zepsul przez co nie kazdy dostal moje konto, to pewnie i tak wiekszosc bedzie po weekendzie.

[ Dodano: 2007-07-01, 23:07 ]
Oj ja tu gadu gadu a Małgosia prosila zeby przekazac wam wiadomosci od niej, bo nie mogla sie dostac wczesniej na tt:

Wiadomośc od Małgosi

HaRe Ja też stosuje Viburcol i na Wojtusia działa bdb ! Po 15 minutkach już jest spokojniejszy i da się już coś opanować więc ja sobie go chwale, moja siostra też- w sumie ona mi go poradziła!

Iza@ Zdrowiejcie! Całuski dla Mirelki!

Ja sobie bardzo chwalę pieluszki z Tesco, nie te w białym opakowaniu tylko fioletowym, no po prostu rewelacja! Tylko ich używam, bo na pampersach to mi nie pasowały, happy mogą być ale najlepsze według mnie to te z tesco!

karolas Oj, wszytskiego najlepszego na te 5 miesięcy ... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

02 lip 2007, 07:06

kingas, - u mnie Tobiś jak ma już dość jedzenia to sam odwraca się od butli lub cyca i odpych rączkami.

karolas - wszystkiego najlepszego dla Amelki

Ja używam pampersów, ale 4+ (a to dlatego, że mój mąż ostatnio pomylił się w sklepie i wziął zamiast 4 właśnie 4+- to są te od 9 do 20 kg). Nie narzekamy, nic nie przecieka, nie obciska. Kiedyś używałam Hagisów - też były dobre.
Na razie nie próbowaliśmy innych.

U nas dziąsełka też twarde, ząbki już widać :ico_brawa_01: . A Tobiś ślini się strasznie i wszystko ląduje w buzi. Na szczęście nie gorączkuje. Nie chce tylko gryżć gryzaków :ico_oczko: .

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 lip 2007, 08:58

Iwona77 Dziękuje za przekazanie wiadomości!

ML U Wojtusia dolne jedynki wyraźnie się przebijają, już dziąsełka są ostre i w tych miejscach co zębiska się przebijają to aż białe są punkty- u Was też tak jest? Też wszystko do buzi ładuje ale gryzaków nie chce. Ślini się niemiłosiernie.
Na szczęście nie gorączkuje i nie ma jakiś innych do tej pory oznak ząbkowania!

Zajadam kluchy z nadzieniem morelowym!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości