Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

02 lip 2007, 20:56

Obrazek

no to ja i KUbala

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

02 lip 2007, 21:01

KUlka, super nasz tego synalka

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

02 lip 2007, 21:01

Kulka - no witaj z synkiem :ico_brawa_01: :-D super wyglądacie :-D
Massumi - jestes moją idolką :-D co cię czytam to płacze ze śmiechu :-D - czekolada powiadasz?? ja dzis wciągnęłam lody truskawkowe - takie z mrożonymi kawałkami .. hmm ..na razie cisza :-D ale powoli wprowadzam dziwne rzeczy .. dziś 6 tyg mija! :-D
Jagódka dla Jagódki :ico_brawa_01: :ico_tort:
jutro rano mam wizyte u gin ...... taaaaa .. i pozniej szczepienie ... :ico_olaboga: bedzie sie działo ..oj..bedzie ....

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

02 lip 2007, 21:02

tylko te moje worki pod oczami...... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

02 lip 2007, 21:25

KUlka, no właśnie chciałam Ci napisać, że zmęczona jesteś tak jak jaaaa...
A moja mama to tez mi te worki i humorki wypomina... :ico_haha_01:

Ewcik , Gosia A, ja po incydencie z czekoladą a własciwie to KAKAEM, które to uczula - postanowiłam, że koniec ze słodyczami!!! Amen!!!
Bo takim sposobem to ja nie wrócę do formy nigdy!!! No i dostaliśmy w sobotę oficjalne zaproszenie na ślub 25.08 a jeszcze czekają nas 2 weselicha we wrześniu... a o chrzcinach nie wspomnę... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
No i postanowione, nie jem po 18.00 i nie istnieją dla mnie słodycze - chyba że rodzynki, które mam w buzi, ale jutro już reżim :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Obrazek

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

02 lip 2007, 21:30

KUlka, eee tam worki - jest supcio :ico_brawa_01: a chłopak jak się patrzy :-D moja Iga jeszcze nie ma kandydata... to może nad morzem się znajdzie? (bo chyba dobrze pamiętam o tym morzu??) :-D

a ja właśnie zważyłam Igę i qrcze :ico_szoking: chyba mam jakąś wagę nie ten tego bo 6100 wyszło............................. :ico_oczko:

acha i chciałam powiedzieć, że nasze majowe dzieci są najfajniejsze!!! :-D
i już! :ico_nienie:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

02 lip 2007, 21:41

witajcie...

chyba jednak se nie poscie... mężulkowi jakos nie idzie uspokajanie małej... jutro szczepienie i wyjazd a ja w proszku!!! prawie nic nie spakowane! pewnie juz tu nie wpadne przed wyjazdem wiec zegnam sie :)

do zobaczenia a raczej poczytania 15 lipca :)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 lip 2007, 22:22

a ja niedlugo zakoncze moja przygode z karminiem piersia
bylismy dzisiaj u lekarza mala nie przybiera na wadze i musze ja dokarmiac a wiadomo ze wtedy to szybko mi zniknie
jestem załamana dlaczego ja nie moge jak inne kobiety karmic swoje dziecko i dac mu to co mu sie nalezy jak psu :ico_placzek:
jestem beznadziejna

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

02 lip 2007, 23:02

jagodka24 no co Ty nie wolno Ci tak myśleć, jesteś najwspanialszą i najcudowniejszą mamą dla swojej córci. Czasami tak bywa, ale to nie powód by tak uważać.

A teraz już dobranoc, lecę się trochę przespać, Karol marudny cały dzień, ale "pobiegał" po działce i nad zalewem i śpi od 21.00.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

02 lip 2007, 23:17

Kulka witaj..krewkę masz i ode mnie...niestety nie zapamiętałam ile dokładnie...5,coś tam...
Zdjęcia super! wszystkie...bo ja już nic nie pamiętam co czytam....
Mam nerwa!!! mój J sobie siedzi jak zaczarowany...ja znowu pranie, sprzątanie, o 22piorę ręcznie Hani ciuchy a on?nawet nie zejdzie na dół po powłoczki, żeby ubrać pościel!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A co, może łatwiej by było kupić mi dodatkową parę rąk!!! Ja od rana karmienie, przewijanie, noszenie, spacer, pranie....prasowanie...układanie jego bajzlu...a on?nawet nie słucha co do niego mówię, bo TV ważniejsza!!! :ico_zly: nonono! mam dość...I to najlepsza metoda antykoncepcji! skuteczna bynajmniej! bo człowiek ma odrazę na kilka dni, a jak ochłonie, to się znów wkurzy i tak w kółko!

Gosiu powodzenia u gina i na szczepieniu!

A ja tam jem sobie truskawki i nic...dzięki Bogu...

Sory, że nie piszę do każdej z osobna ale dziś nic a nic nie pamiętam! tylko to, że Massumi zabijasz mnie swoim poczuciem humoru! jesteś w dechę kobitka! przyjeżdżaj do mnie...błagam...

Byliśmy u lekarza z Hanią...i co? :ico_szoking: i przybrała za mało w 2tyg tylko 250g...I już mi źle...Mam jej kontrolować wagę...jak nie przybierze przez miesiąc 750 to mam zbadać mocz...a jak nic nie będzie to albo czekać do pół roku, albo wprowadzić 1karmienie sztucznym... :ico_placzek: a jeszce mnie ciocia pocieszyła stwierdzeniam "a może Ty masz jałowy pokarm?" :ico_placzek: no tak...mało że J mi ciąle daje do zrozumienia, że jakoś czasem sobie nie radzę...to jeszce nich mi wmówią, że to moja wina, że Hania nie przybiera... :ico_placzek: Wpędzą mnie w rozpacz, pokarm mi zaniknie ze stresu i będzie zajebiście!!! no i teraz szukam jakie są normy wagowe...Bo kurczę, chyba jeśli w ogóle przybiera, to nie powinien to być problem nie??? No i kazała zrobić USG bioder, bo oglądowo jest super, ale konieczne jest USG...A nasz lekarz rodzinny debil nawet nic nie wspomniał... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: I co? teraz się wkur... i pójdę do niego po skierowanie! a co?płaacę? to chyba wystarczy, że ja się całe życie muszę prywatnie leczyć...to dziecku chyba mogą zrobić za darmo do cholery!!!

Jestem dziś na skraju załamania nerwowego...Mam ochotę zabić J! i w ogóle...stresuje mnie ta Hanina waga...i nadmiar obowiązków...A raczej to, że mąż jakoś się nie kwapi z pomocą! wszystko mu trzeba mówić...palcem pokazać...A mi to ktoś mówi, co robić?a jak ja bym tak robiła jak on?ciekawe...Rozumiem, że mogłam odpuscić jak siedział nad mgr...ale teraz? :ico_nienie: chce mi się wyć!!!!

Anza też tak myślę, że nasze są najsłodsze, najkochańsze i w ogóle..
No i z tego wszystkiego nie wgrałam zdjęć! bo nawet się dziś wysikać nie mam kiedy spokojnie i latam jak kot z pęcherzem!!!

Sikorko fajowe zdjęcia!

Doris no to nieciekawie, że nie pospałaś...Miłego pobytu i wracajcie szybko!!!

Dobranoc nerwowo życzę...I nonono właśnie mi moknie suche pranie...cały dzień wisiało...ale żeby debil J pomyślał, że o 22to już można zdjąć... :ico_zly: no to sobie zmokło właśnie...I niech to nonono strzeli! człowiek sie narobi jak dziki wół i wszystko o kant nonono rozbić...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość