Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

13 mar 2007, 23:06

Doczytałam się, że u Wiki pojawił sie pierwszy ząbek :ico_szoking: MOJE GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_tort: teraz to Wikunia będzie miała czym gryźć więc Asiu musiasz uważać na palce :ico_oczko:

A u mnie coraz gorzej, nawet Wam nie będe już o tym wszystkim pisać :ico_placzek: nie chce zatruwac atmosfery :ico_sorki:

Dziewczyny dużo zdrówka dla Was i maluszków :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

13 mar 2007, 23:09

Gosiu, co się dzieje??? Ja chcę żebyś pozatruwała atmosferę :ico_oczko: Źle się czujesz? Coś się wyjaśniło z tym czymś co z Ciebie wyleciało??? Pisz, bo skonam :zly:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

13 mar 2007, 23:19

a z tym gotowaniem zupek to ja sobie tlumacze ze jak beda nowe warzywa to tez bede gotowac .pokupowalam juz nasionka , mama zasieje ja bede dogladac a Ola zje :ico_haha_01:

Gosiu zaniepokoilas nas bardzo wiec napisz co sie dzieje bo ja sobie wyobrazam juz sama nie wiem co

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

13 mar 2007, 23:20

Jolu kochana na prawdę wiele niezbyt dobrych rzeczy u nas....U mnnie się nic nie wyjaśniło, niestety wizyte u gin mam pod koniec marca dopiero. Szlag mnie trafia, że takie długie terminy, ale prywatnie nie zamierzam chodzić, szkoda kasy, wole za te pieniądze Julce coś kupić. Oprócz tego mam straszne bóle głowy, leci ze mnie jak z zarzynanej świni, a podobno okres miał się skończyć wraz z wypadnięciem tego czegoś :ico_placzek: Ale ja to jestem nieważna, najwazniejsze żeby Julka była zdrowa.... ale niestety nie jest. Do kompletu tych wszystkich cholernych chorób dołączyło ropiejące oko :ico_placzek: jutro idę do pediatry. Wrocił jej kaszel i katar. dziś płakała pół dnia. Mam dośc wszystkiego. Mąż się niczym nie przejmuje :ico_olaboga: ogranicza się do pytania "jak się czujecie" i tyle.

:ico_sorki: :ico_sorki: nie chce wam smęcić :ico_sorki: :ico_sorki: ale komu mam się wyżalić, jak nawet mój własny mąż się nie bardzo tym wszystkim przejmuje :ico_placzek:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 mar 2007, 23:21

Kocica jak chcesz to Ci podeślę kilka słoiczków :-D
hmmm włosy, nic cieawego nie wyszło, kupiłam ciemny blond a wyszło mi średni brąż jutro cyknę fotę to podeślę
kupiłam kamerę internetową czy ktoś też ma to może się pooglądamy
Kasiulka a te słoiczki po zwykłych zupkach to Ci łapią bo mi nie załapał ostatnio i odpuściłam

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Gosiuniu wielki buziaczek dla Was :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

13 mar 2007, 23:23

Mosob -> nie chciałam Was niepokoić :ico_sorki: ale coś czuję że jestem bliska załamania

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

13 mar 2007, 23:24

Boże, Gosiu, to faktycznie nieciekawie. Cholera :ico_zly: Właśnie, że smuć. Od tego tutaj jesteśmy. Przecież mamy się wspierać. Kurczę, że tak długo z Ciebie leci...... :ico_noniewiem: Ja już naprawdę nie wiem. Trzymam kciuki, żeby jutro chociaż z Julką sie wszystko wyjaśniło. Mam nadzieję, że to tylko zwykłe przeziębienie. Daj koniecznie znać jutro jak wrócicie od pediatry, bo się tutaj zamartwimy :ico_placzek:

Dobra, lecę już spać, bo oczy same mi się zamykają :ico_spanko: . Czekałam tylko na wiadomość od Gosi.

Dobranoc laleczki, oby jutro był lepszy dzień-szczególnie dla smutnych mamuś :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

13 mar 2007, 23:27

Gosiu nic niestety nowego nie powiedzialas ,faceci tacy sa ,jak mu cos jest to koniec swiata,umiera ,a innymi sie nie przejmuje,olej go .nim sie nie przejmuj

najwazniejsza Julcia i TYYYYYYYYYYYYYY tak niemoze byc moze to jakis krwotok :ico_olaboga: moze podjedz jeszcze raz do szpitala

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

13 mar 2007, 23:29

Joluś -> :ico_buziaczki_big: jesteś kochana. Dam znać co z Julka jak wrócimy od lekarza.

Riterko -> :588:

Dobranoc, padam na pyszczek po dzisiejszym dniu :ico_papa:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

13 mar 2007, 23:30

moze,moze za duzo tego,trzeba to wyjasnic

przeciez ty bidulko nie masz na pewno sily zeby sie chorym dzieckiem zajac

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość