Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lip 2007, 21:45

Ja już sama nie wiem...Hania mnie zadziwia...macierzyństwo przerasta...Ona jakby...zwariowała? :ico_szoking: :-D No już nie wiem...Czy to normalne, że najedzone niby dziecko rzuca się na smoczek? albo tak wierci się w łóżeczku i trze buźką o podusię???zaczynam się bać, czy ona się najada... :ico_olaboga: Chyba jutro w dzień zrobię test...rozmrożę większy woreczek mleka i jej zapodam butelką. Jak będzie spokój po jedzeniu- znaczy się nie najada...I co wtedy??? :ico_szoking: męczyć ją i sibiebie czy zapodać sztuczne??? ojejejjeejej........
tak...silna jestem...no jak cholera...że szepczę do dziecka Bogu ducha winnego, że mam już dość, że ma przestać...wkurza mnie jej płacz...
J dziś jakiś inny...Wrócił z pracy i od razu się rzucił do pomocy...nawet poszedł na prawie 2godziny na spacer...mogłam strzelić drzemaska... :-D miło, miło....
He, zobaczył grafik... :-D no się uśmiał nie wiem czemu? bo ja całkiem poważnie to traktuję...A! i pyta,czy łazienkę może już odhaczyć? :ico_nienie: nie, bo przecież grafik jest rozpisany od poniedziałku, a przez te dwa dni nie sprzątał!hehehe....koniec wykorzystywania mnie!

Ja noszę do odbijania...bo Hania się wybudza jak ją męczy...a jak przysypia na ramieniu to poklepuję...A z usypianiem nie ma potem problemu...

Massumi weź przyjedź i daj mi korepetycje z życia rodzinnego...

I co ja teraz robię??? siedzę z winem... :-D w piżamie :ico_brawa_01: i se mam czas dla siebie...Hania jakoś usnęła...mieszkanie nie sprzątnięte...jutro też jest dzień! i w nonono to mam...jak zaczniemy zarastać to sprzątnę...hehehe

Ok, idę szukać rady na to moje pobudzone dziecko...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 lip 2007, 22:01

moj Jakub tez czasami jakis dziwny .. nakarmie go połoze a jemu jabysie przypomniało ze jeszcze chce ......... a to raz na lezaco raz na siedzaca .. oj oj
głowa boli ........
grafik niezły pomysł tylko kogo ja rozpisze ?? siebie i moze jeszcze siebie .......

jutro jedziemy do taty z Filipem trzymajcie kciuki........

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

03 lip 2007, 22:02

zborra, może J. wszedł na TT i sobie poczytał :-D
a moja właśnie miała to samo tzn zjadła a potem odkładam ją do łóżeczka a ona pięść do buzi i ssie jak szalona, jakby w ogóle nie jadła... na razie R ja usypia, i zobaczymy czy uśnie, jak nie to karmimy dalej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lip 2007, 22:06

Kulka to powodzenia... no tak, Ciebie grafik nie zadowoli...chyba, że wpiszesz sobie tylko opiekę nad dziećmi...a reszta...dopóki można się poruszać w bałaganie, znaczy się nie trzeba sprzątać...Jak jest co założyć na nonono...można nie prać...A że pampersy są...to wystarczy! no...i luzik...

Anza może być...hasło gnoje zna od porodu, więc...A dobrze!niech wie! bo ja jakoś mam problemy z komunikacją...Jak mam tysiąc razy prosić i mówić i nic nie działa, to robię sama...i potem się wściekam...głupia baba dumna...ech............

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 lip 2007, 22:09

A ja teraz siedzę, popijam karmi zgodnie z zaleceniem doris zajadam zapiekankę z ryżu i jabłuszek z cukrem i cynamonem i jest mi dobrze mimo niezmytych garów :-D
Na spacerku nawet byliśmy dziś z tatusiem, udało mu się wcześniej wrócić. Teraz Karol już smacznie śpi w łóżeczku, a Kacper umyty nawija z tatą, on taki gaduła, że szok.

Zbora z tym częstym karmieniem w drugim miesiącu to prawda, tak bywa. Zrobisz jak zechcesz, ale ja bym się jeszcze wstrzymała z tym sztucznym mlekiem.
A życia rodzinnego bez korków się nauczysz sama, pare kompromisów, trochę spięć i potem wszystko wyda Ci się takie jak powinno :-D

Dobrej nocy wszystkim, kończę te moje pyszności i brykam spać.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

03 lip 2007, 22:09

KUlka, - to trzymam kciuki ...
co do jedzenia - mój dziś też jak szalony się rzucał na cycki - może coś w powietrzu wisi??? od 2 dni około 15-16 je co godzinę ?? i dziś wieczorem po kapaniu myslałam, że już nic w cyckach nie mam ..ale jak ścisnełam to było ... a ten jak szalony rzut na cycka i ryk :ico_szoking: ee no ja czytałam że ok 3 - 6 -9 tygodnia dzieci więcej jedzą - ale tak? ??

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 lip 2007, 22:13

a jak karmicie butelka to ile tak porafi maluszek wciagnac ?? moj na noc zjada 150 mil i spi do 5 rano heehe pozniej znowu 150 i do 8 spokuj ........ w dzien troche gorzej ale w dzien to da sie wytrzymac jakos tylko ze Filip wstaje o 5 hehe :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 lip 2007, 22:14

Oj tak, jedzą jedzą, pamiętam to z Kacprem, całe dnie nie wstawałam z łóżka, on zawsze był nienajedzony, a w tym drugim miesiącu to już szok. Mama tylko mi kanapki i wodę donosiła, a ja na leżąco jadłam, ale to dosyć szybko minęło i potem już było o.k.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

03 lip 2007, 22:16

KUlka, - ja tylko piersią - wogole nie używam laktatora - bo mi cycki wogole nie ciekna - nic ... raz bolały ale przystawiłam młodego i spokój ... na początku myslałam, żę może za mało poarmu - ale on już waży 5660 - czyli w 3 tyg 1 kilo więc pokamu jest ok. a w nocy tez śpi dziwnie - 1 spanie 5-6 godzin - a potem 2- 3 godziny ...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

03 lip 2007, 22:20

MOja Niula też wisi na cycu prawie co godzinę, ale nie żałuję jej bo jutro idziemy na 5w1 i ważenie, więc już się boję i na zapas ją tuczę :-D
Gosia pisałaś że możemy się nawalić a alkohol wyparuje do nocno-rannego karmienia....... :ico_oczko: a moją Paskuda tera jadła Heinekenowego cyca... i własnie włożyłam ją do łóżeczka.... ojej jaka cisza.... czy ona ma się tak dobrze jak jaaaaaaa ... la la laaaaaa :ico_haha_01:
zbora chętnie bym zawitała do Cię i wogóle spotkała sie z WAMI WSZYSTKIMI, ale ja z zachodu Polski czyli z Zielonej Góry i niestety daleko mam do was :ico_placzek:
kulka trzym się trzymam oooooooo tak mooocno te moje kciuki krzywe baaa

[ Dodano: 2007-07-03, 22:22 ]
zborra, a kochana pisałaś coś o cycach jak donice hmmmm :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :-D

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość