Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

04 lip 2007, 15:10

Hekkate ja obcinam na pół okrągło, choć nie zawsze się udaje

Qunick na razie nie szczepie małej na pneumokoki myślę. Zaszczepię jak skończy 2 latka, bo teraz to jeszcze nie ma kontaktu z wieloma osobami, więc raczej się niczym nie zarazi.

Co do wyjść to zdarz nam się raz na jakiś czas (najczęściej do tesco na zakupy, bo jest otwarte całą dobę Dominika spać a my na zakupy, na i jest tam tanio). Wtedy mój tata zostaje z mała, zresztą mieszkam z rodzicami. Co do tego ze dziadek zostaje z małą to moja mama jest niepełnosprawna i nie ma możliwości się nią zająć

[ Dodano: 2007-07-04, 15:24 ]
Iza@, Wyczytałam na twoim blogu, że twoja data ślubu to 28.10.06. Moja też, ale fajny zbieg okoliczności.
Ostatnio zmieniony 04 lip 2007, 15:29 przez myszka_g, łącznie zmieniany 1 raz.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

04 lip 2007, 16:29

Wróciliśmy właśnie ze spaceru.

Wojtek nie łapie na razie niczego ... ale mam nadzieje, że się doczekam!

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

04 lip 2007, 16:57

HEJ WSZYSTKIM
U nas szczepionka na pneumokoki właśnie weszła do kalendarza szczepień i jest bezpłatna.Przy skazie białkowej Oliwka była obsypana małymi chrosteczkami i pediatra polecił mi płyn do kąpieli o nazwie EMOLIUM jest tańszy od oliatum a równie dobry i skuteczny dokupiłam też krem o tej samej nazwie i też go chwale.
Potrzebuje pomocy przy wklejeniu zdjęć z góry DZIĘKUJE

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

04 lip 2007, 17:44

ania0807, jesli chcesz w podpis to profi-Tekst podpisu- wklejasz tam [img]adres%20zdjęcia[/img]

jeśli chcesz zdjęcie pod nickiem to profil-Wyślij obrazek z twojego komputera: ale nie większe niz 100px albo Wyślij obrazek z adresu: tu możesz wkleić adres zdjęcia lub obrazka i nie musi być 100px

Nie wiem czy to wiesz ale najpierw zdjęcie musisz tak jakby przerobić w żabie czyli http://imageshack.us/

myszka_f, To tez młoda mężatka jesteś :ico_oczko:

Kostunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2007, 08:05

04 lip 2007, 17:59

Jejku przed chwila znalazlam malutkie co nie co w pieluszce Tymusia:) co nie co ale zawsze cos :ico_oczko:
Tymus przekreca sie wlasciwie tylko na prawy bok, a do lozeczka podchodzi sie do niego z lewej strony...a dzisiaj chcial sobie reka skarpetke zdjac:)
My szczepilismy Tymka na rotawirusy, bo bedzie bidulek do zlobka a pozniej przeczkola musial chodzic i prosze mi tu nie pisac, ze to bez sensu bo lekarka nas namowila a mi sie cisnienie podnosi jak pomysle ze 700pln wydalismy niepotrzebnie :ico_noniewiem: :-)
ania0807, poczytaj kilka stron wczesniej Iza mi pisala jak wklejac zdjatka i jak widac udalo sie :)

[ Dodano: 2007-07-04, 18:01 ]
o Iza juz odpisala spryciula :ico_oczko: - zdrowka dla Mirelki :ico_tort:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

04 lip 2007, 18:40

zapomnialam wam wczoraj napisac ze bylam wczoraj wlasnie pierwszy raz w pracy. od 17.30 do 20.30, a w tym czasie tymek zostal z moja mama, bo maz jeszcze 3 dni w tyg. jezdzi popoludniami do pracy- do radia. Tymek chyba czul ze bde wychodzic i ze sie troche denerwuje, bo strasznie sie wczorj zachowywal. marudzil, plakal, nie chcial jesc. masakra. ale jak juz zostal z babcia to bylo ok. poza tym to byly tylko 3 godziny.

Iza@ 100 lat dla Mirelki

Qunick a propos pneumokokow i tym podobnych to nie szczepilismy i nie bedziemy Tymka szczepic. on nie bedzie chodzila do zlobka ani na razie do przedszkola, wiec chyba nic nie bedzie.

Iza@ i myszka_f ja jestem jeszcze mloodsza mezatka, bo od 21 kwietnia tego roku :), ale Tymek byl w pelni zaplanowany ;)

Tymek lapie sie za kolanko, szczegolnie kiedy probuje siadac. nozki zadziera do gory ale do buzi jeszcze nie udalo mu sie wlozyc.

Hekkate paznokcie od stopek obcinamy na prosto a od raczek raczej na polokraglo.

pozdrawiamy

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

04 lip 2007, 19:00

Kostunia, sama sobie odpowiedziałaś że to szczepienie na rotawirusy w Twoim przypadku to nie bez sensu - bo Tymuś będzie chodził do żłobka!
A ja w sumie to też bym wykonała wszystkie te szczepienia gdyby nie były takie drogie...ania0807, no właśnie gdzie Ty mieszkasz w Opolskim?

Kostunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2007, 08:05

04 lip 2007, 19:59

wiesz [b]qunick[/b tak sobie tlumacze :ico_oczko:

No nie dziewczyny - umieram ze smiechu - Tymek wlasnie zrobil tatusiowi kupola do wanny :-D A Kostek wczesniej pytal czy juz go wyjmowac - a ja nato: nie niech sobie jeszcze popluska :ico_haha_02: i popluskal sobie hahahahaha :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

04 lip 2007, 20:03

Ja tez bym szczepiła ale u nas jedna dawka na pneumokoki to 350zł a do roku muszą być 3 :ico_olaboga: Ale już jakiś miesiąc temu w radiu mówili ze pneumokoki będą wszędzie obowiązkowe i bezpłatne :ico_brawa_01:

Mirelce raz udało sie włożyc stopę do buzi no palce bo stopy całej to nie włożyła :ico_oczko: skarpetki tez raczkami sobie ściąga :ico_brawa_01: Ale nadal sie nie przekreca :ico_noniewiem:

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

04 lip 2007, 20:19

Wysyłam zdjęcie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości