barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 mar 2007, 08:48

dzień dobry wszystkim mamusiom o ślicznym poranku

my już trzeci dzień mamy pobudkę o 5:45 przez Wiki, która ani mysli pospać do 7 (pomyślcie jak zmienią czas, to będzie 5 rano! o zgrozo :ico_olaboga:) zresztą brzuchowicz też nie lepszy bo od 6 fika koziołki po moim pęcherzu

przesyłam wasm coś słodziutkiego :ico_tort: i herbatkę lub kawusię :ico_kawa: na miłą pobudkę

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

14 mar 2007, 09:49

Witam wszystkie online i nie tylko. Powoli się uzależniam od tego forum, ale jak tu siedzę, to czas szybciej leci, poza tym fajnie mieć świadomość, że nie jest się jedyną ciężarną na świecie :ico_haha_02: . Ja już po szarlotce ale przed poranną kawką, z tą doczekam do południa.

Co do dyskusji o pokoikach... U nas bobas będzie dzielił z nami sypialnię (wynajmujemy domek pod Krakowem), ale postaramy się o dziecięce zasłonki specjalnie dla niego (niej?), niech ma coś od życia! :ico_buziaczki_big:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 mar 2007, 09:53

no to będziecie miec kolorowo w pokoiku, bo te specjalne rzeczy dla maluszków są słodziutkie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

14 mar 2007, 10:00

Witam ja już po śniadanku i herbatce. :ico_kawa: :ico_kawa:
Musiałam dziś wstać wcześnie bo niestety czekał mnie kurs do NFZ po nową kartę magnetyczną. A teraz jeszcze trochę i musze pędzić do pracy.... :ico_szoking:
Moja Natusia daje mi na szczęście rano pospać, gorzej wieczorem bo jak ja się kładę spać to ona zaczyna harce w brzuszku..... :-D :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 mar 2007, 10:01

miłej pracki abnegano :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

14 mar 2007, 10:10

dzięki basieńko.... Mam nadzieje że nie ędzie tak nudno jak wczoraj gdzie od 13 do 16 nikt sie u nas nie pojawił.... :ico_placzek: :ico_placzek:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

14 mar 2007, 10:13

Właśnie powoli uświadamiam sobie ile jest jeszcze do zrobienia! Nie chodzi o jakieś generalne remonty, ale musimy kupić lodówkę, komódkę na rzeczy maleństwa, zainstalować półki w prowizorycznej garderobie, zrobić porządki w szafie (póki co nie mam gdzie upychać tych gratów). O wyprawce dziecka już nie wspomnę, bo te zakupy poczekają na "końcówkę". Teraz dobrze chyba zrobić te rzeczy, z którymi potem będzie ciężej... A mój mąż teraz pracuje cały tydzień i jeszcze w soboty! I kiedy się z tym uporać? Aaa. czy mnie wzrok nie myli, czy zaczyna się już 25. tydzień?? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 mar 2007, 10:29

Dzien dobry dziewczyny :ico_buziaczki_big: siesze sie ze nie jestem juz sama ktora wstala i spoglada co u was :ico_haha_01: Ja tez juz po sniadanku(kakalko i kanapeczka).
Basik334 jak fajnie zjadlo by sie szarlotke :ico_obiadek: a jak sie pomysli to masz racje z tymi przyszykowaniami.A co ze szkola przedporodowa co o tym myslicie? A kiedy chcecie zaczac? :ico_ciezarowka:
Pozdrowienia dla wszystkich pracujacych mamus :ico_ciezarowka: Milej pracy i szybciutko wracajcie do nas :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Barbapuppa piekne zdiecie i fajna cora g:)

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

14 mar 2007, 10:38

Hej Joasiu! Witaj rankiem!
Szarlotkę zostawił mi mąż, mały kawałeczek, ale pyszny.
Co do szkoły - wcześniej myślałam o tym, ale nastawiam się na cesarkę. Mam dość wąską miednicę, a jak bobas będzie duży, to sugerują takie rozwiązanie. Cóż, na razie rośnie jak na drożdżach, wraz z nim i mój brzuszek...

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

14 mar 2007, 10:59

Hej kobitki :ico_brawa_01:
ja tez jestem juz po sniadanku (oczywiscie biały serek) :ico_oczko:
Co do pokoju dla maleństwa to musimy zlikwidować naszą sypialnię ale na początku i tak bedziemy razem w pokoju. Na ten moment zrobiliśmy przemeblowanie żeby mozna było wstawic komode na ubranka i oczywiście łózeczko. Okazuje sie ze najwiekszy problem to bedzie wstawienie wózka do mieszkania :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Jutro kolejna wizyta u ginka, juz sie ciesze , zawsze po takiej wizycie czuje sie pewniej i lepiej i wiem ze u maleństwa wszystko w porzadeczku :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
A co do pokoiku dla malucha to na ten moment chcemykupic sliczna lampke w ksztalcie sloneczka (w ikea taka widzielismy) oraz kupilam jedwab i zobie firaneczki ktore pomaluje w jakies sliczne wzorki (jeszcze nie wiem jakie, ale pewnie stanie na Kubusiowch przygodach) :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość