Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

05 lip 2007, 20:30

Zbora fotki super, Hania śliczna i słodka, taka do schrupania. Cieszę się, że masaż jej troszkę ulżył, ja swojego też masuję no i śpioszek ładnie sypia. Nie do pomyslenia jeszcze kilka dni temu, żebym o tej porze spokojnie sobie siedziała.

A z tą witaminą K anza to faktycznie nowe zalecenia, my tez dostaliśmy, pytałam się już was czy podajecie swoim maluchom. Ja podaję i K i D i infakol na kolkę, jakoś już się przyzwyczaiłam, a Karol uwielbia tą witaminę K, tak mlaska jak mu podaję zakraplaczem do buźki i tak się cieszy, a infakol już mniej mu smakuje, bo się trochę krzywi.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 lip 2007, 20:41

hejka z wieczora .......
wy zawsze tye piszecie a ja to nie wiem o czym .....
zmeczona jestem .. ale JAkub spi od 16 hhehe wiec troche spokoju ......
a tak ogolnie to smutno.........

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

05 lip 2007, 20:49

Zbora- Hania cudo !! zdjęcia :ico_brawa_01:
Anza - psycholog biznesowy .... negocjacje z nim :ico_szoking: dyskusja :ico_szoking: :ico_szoking: po 1 on nic nie musi .... trudny charakter ... ale kocham go :-D
u nas troszkę lepiej .. ale ciężko .. Hubert mi nie pomaga - w dzień sypia teraz - raz góra 2 godziny i tak 2 razy po 15 min może - zasypianie jak było pestką . to teraz mim, że już nie karmię go przed karmieniem nocny 3 godziny ( cycki powinny się napełnić) - po 6-8 min wariacje przy cycku - ryk.. łapie cyca ssie i ryk i tańce .... jakis koszmar - chyba mu za wolno leci - bo w nocy spokój jak je ... w dzień musze go odsysać od cyca - zbierać po 20-30 min - bo tez wariuje ... i zająć czymś innym i jest spokój ... walczyłam z laktatorem i ???? od jutra chyba zacznę ściągać ... tylko podgrzewacz muszę kupić - to nie na moje nerwy .
Sikorka- masaż zaczęłam - ale połowicznie bo nie pamiętałam co ijak - ale podobało mu się :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

05 lip 2007, 21:47

Gosia cyrk z cyckami minie, to przejściowe. Są dwie szkoły, jedna to podobno dzieci w drugim miesiącu szybko rosna i więcej potrzebują, a druga to taka, że w tym miesiącu dzieciaczki uświadamiają sobie, że nie są już w łonie mamy i potrzebują jej bliskości bardziej niż dotychczas i stąd to ciągłe cyckanie.
Mój Karol też tak teraz sypia po 10 minut, dziś już miałam tego dość i polożyłam go sobie na brzuchu między cyckami i tak przespaliśmy razem prawie trzy godzinki, leżąc na mnie jakby nie musiał jeść to chyba by 24 godziny na dobę spał :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

05 lip 2007, 21:51

Sikorka, a te witaminy to tak same mu podajesz czy z mlekiem?
właśnie - jak podajecie witaminy, bo ja na łyżeczce + trochę mojego mleka
Gosia A, no tak :-D kochamy tych naszych świrusów :-D :ico_oczko: GLIZDUNIA, a w polsce są te tescowe pieluchy bo może spróbuję :-)
KUlka, nie smutkuj! :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big: :532: wiem że ciężko, ale myślami jesteśy z Tobą - może to Cię troszke pocieszy?

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 lip 2007, 21:54

Hania dziękuje za komplementy!
Wieczorny masaż to po prostu sama słodycz i dla niej i dla mnie! och, jak ona się uśmiecha!!! najlepsze są te uśmieszki, jakby kumała co mówię...Ja do niej- "marsz do wanny", a ona :-D uśmiech od ucha do ucha! no powala mnie na kolana...I taka się wyciszona zrobiła jakaś...Och, jak mi dobrze...

Glizdunia ja testowałam tylko pampersy i huggisy....i według nas huggiesy Hanię obcierały... :ico_szoking: nie wiem czemu, bo takie fajniusie mięciutkie...Ale lepiej się sprawdzają pampersy...Chciałam kupić belli, ale cena jak za pampers więc dąłam spokój...Ciekawe czy u nas pieluszki z tesko też takie fajne? próbował ktoś??? może ja spróbuję?

Kulka to strzel sobie winko i siadaj do TT! od razu Ci będzie lepiej :ico_oczko: Pamiętaj, że my tu wszystkie trzymamy za Ciebie kciukasy!

Gosia uparty? trzeba to przeżyć...A my to miękkie jesteśmy nie? i ta ślepa miłość :ico_oczko: no cóż, trzeba się nawalczyć w tym życiu...Ale powodzenia, może będzie lepiej! A Hubcio co? mam przyjechać i zięciulka naprostować?Ładnie to tak nie dać mamusi spokoju??? :ico_nienie:

Moja Hania to śpi jak suseł...I jak tak Was czytam to widzę, że powinnam na kolanach do Częstochowy zaiwaniać, a nie narzekać, że mi dziecko dwa dni marudzi... :ico_puknij: Więc rano jak zje o 8, to po ok.40minutach śpi....śpi ze 2godziny, czasem 2.5...Dziś akurat dwie, potem masaż i wariowanie, karmienie i znów 2,5godzinki snu...I tak w sumie po każdym karmieniu...Jak zjadła o 15, to przed 16już kimała, poszłam na spacer mimo wiszącego w powietrzu deszczu...wróciłam po godzinie, ale Hania spała na dworze do 18. Potem masażyk, jedzenie i kimka do 20.20...Masowanie, kąpiel, wygłupy, karmienie i chyba już śpi...Bo coś cicho w domu...Więc śpi...No i pewnie o północy jedzenie...bo coś często teraz je...Widocznie nadrabia zaległości...hehehe

Widzę, że masaże wszystki odczyniamy...! fajnie mają te nasze bąbelki! ja też chcę masu masu..Może J da się namówić?bo cos mnie kark pobolewa... :ico_oczko:

A muszę go pochwalić! odkąd zrobiłam grafik...to fakt, nie zrobił nic...poza kuchnią!!! :ico_brawa_01: spędził w niej dziś całe popołudnie...i... :ico_szoking: szafki wiszą, zlew osadzony, kredens przyniesiony, stół i krzesła skręcone!listwy odłogowe przymocowane! nonononono!!! :ico_brawa_01: Jutro tylko podłączy wodę, przyniesie kuchenkę i lodówkę...I wtedy ja mam zajęcie niestety...umyć okno, lodówkę, poukładać naczynia, gary...i zrobić zakupy! :ico_olaboga: Ale...co to dla mnie...zaraz sobie rozłożę prace i do poniedziałku będzie gitara!
lecę po winko...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

05 lip 2007, 22:09

dziewczyny - ale żeby tak się rzucał na cycka????? pije normalnie , aż słyszę , żę ssie i łyka a za chwile ryk i tańce przy cycku - aż cały skacze i wariuje i ryk - rzuca sie na cycka zassie i ryk -że szok ... przejdzie mówicie??? mam nadzieję, bo mnie to przeraża ... jak spał już 5-6 godzin w nocy - to teraz góra 3-4 .... a w dzień prawie nnic .. a spał 2 razy po 3 godzin i co?? teraz nonono widze, żę niewyspany - zmęczony ale spać? nie zasypia - jakbym w dzień go nie kładła na siłę do wóżka - to by nie zasnął ... jakiś taki nerwowy ten mój dzieciak ostatnio ....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 lip 2007, 22:53

Gosiu kochana...coś musi w tym być, co pisze Sikorka! bo moja też świruje...je częściej i też niespokojna przy cycu! nawet ciumka z obu, co jej się nie zdarzało!!!

Ok, idę, do jutra!

[ Dodano: 2007-07-06, 08:58 ]
Aloha!
co to,śpicie jeszcze???
Ja po nocce...hm....młoda już po 23 się wybudzała :ico_szoking: ,ale zakapslowana smoczkiem spała prawie do 2! uf........niestety po jedzeniu nie odbiła...Ale usnęła więc my też :-D Potem po 5pobódka...więc poprawiło się moje córci, no i już je tylko z 1cyca! :ico_brawa_01: Potem standardowo o 8, więc ja już na nogach....Po śniadanku, pranie wstawione, zaraz ogarnę wyrko i siebie, no i prasowanie może się uda zrobić...A potem...chciałam wyszorować okno, ale leje...Może chociaż w środku, a resztę jak przestanie padać..Przy Hani i tak trzeba pracować na raty...
No to miłego dzionka śpioszki!

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 lip 2007, 09:27

Witajcie Majóweczki i Majowe Dzieciaczki!
Ja na nogach od 6 jak zwykle. trzeba była mężowi śniadanie do pracy naszykować i wykąpać się póki Ala spała. O 8.30 śniadanko z cycusia i teraz Księżniczka leży na naszym łóżku i czkawkę ma. Dostała smoka więc może ją to uspokoi i przestanie czkać.
My dzisiaj wybieramy się na kilka dni na wieś do teściów. Muszę w końcu pesel Ali odebrać i becikowe, bo przepadnie. Mam też umówioną wizytę u dentysty.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

06 lip 2007, 09:54

i ja dzień dobry :-D Hubertowi mojemu się poprzestawiało .. spać - 20.30 ( bo bylismy na usg - i wszystko ok) pobudka2.30 - cyc i poszedł spać o 3.30 - bo trzeba było pogadać z misiami z karuzelki :-D no ale mama też nie spała .. nastepnie pobudka 5.40 - cyc i spać ... 7!!!!! bo yskusja z misiami trwała i smoka było trzeba wypluwać - bo fajnie jak mama wstaje i go daję - posmiać się można :ico_zly: :-D - mama niewyspana - w końcu o 7 - Hubcio został przewrócony na bok - smok do buzi - kocyk owinięty i zasnął - na????? godzinę !!!! o 8 pobudka - cyc .... i trzeba pogadać .... taaaa... nastepnie o 9.30 - mały cyc i wepchnęłam go do wózka - smok w buzie - spać!!!! bo inaczej mam taka marudę przez cały dzień - że się zastrzlić można .....
ale pralka wstawiona - sniadanie zjedzone ( tata się zająl - po wczorajszej awanturze Hubertem z rana :ico_szoking: :-D ) i jaki spokój :-D - ja teraz na tt i lece pod prysznic
chciałam wstawić zdjęcia - ale fotosik mi nie działa- nie odpala mi sie ?

Do!!! :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości