Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

06 lip 2007, 13:27

Paula no to masz niezle ztym "dlaczego" wspolczuje ja pamietam jak moja siostra swego czasu caly czas tak pytala nerw niezly

Lidzia niezle fotki widac ze swietnie sie bawiliscie kurde ja tez chce nad morze buuu

Awatar użytkownika
marboro
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 567
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:52

06 lip 2007, 13:58

Aaaaaaale bajera foty!!!!

Mam pytanie. Czy macie kontakt z missdee??? Potrzebna mi do tipsów :P

Awatar użytkownika
paulab
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:56

07 lip 2007, 08:07

hejka ja na momencik ,zaraz jade na krakow
sylwia.wk, zapytaj tez o sierpien dla malzenstwa z dzieckiem(to tak naprawde tesciowie z najmlodszym bratem jarusia chcieli by wyjechac na 2 tygodnie,minimum tydzien ,ale chyba 2)
abyss20, hihi no czasem mnie tez lapie jak nie mam sily mowic a ide i pcham wozek podta gorke i chce juz nie mowic a tu--dlaczego??
hihih,kazda bedzie to przechodzic!!!przezyjemy!!!nerwy do konserwy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

07 lip 2007, 11:02

hej ale pogoda ale przynajmniej juz nie pada deszcz tylko tak strasznie wieje
ja juz od rana na wojennej sciezce z mezem i to wlasnie dzisija jak mija 1,5 roku od slubu fajnie no ale coz ja nie odpuszcze

mi tez sie zachcialo tipsow ostatnio i tak mysle do kogo by isc to bylby moje grogie tipsy w zyciu piewrsze mialam na swoim slubie, mam okropne paznokcie a wlasciwie to ich brak i wstydze sie ich caly czas zaciskam dlonie zeby czasem ktos ich nie zobaczyl :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

07 lip 2007, 11:44

witam was,lidziasc, śliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja też bym chciała nad morze pojechać

u mnie też strasznie wieje

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

07 lip 2007, 12:18

witam!!!!!!!

Awatar użytkownika
missdee
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 104
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:21

07 lip 2007, 20:17

Hej babeczki ale mnie nie było ;) miałam sporo roboty no i robiłam przetworki ostatnio z malinek. Ale już postaram sie wpadać na kawusię. Lidzia superr zazdroszczę. Marlboro odpisałam ci na mailika ;)
a tu mam coś dla was, moje małe szalone Maciejki
http://www.youtube.com/watch?v=uOgGpLByTpc

A Maciusia zaatakowały zęby no szok 6 na raz mu idzie i gorączkuje ale jest kochany tylko osłabiony. Moja myszeczka. A Filipos jutro ma 6 urodziny szok, dopiero co roczek Maćka był a teraz kolejna uroczystość ale ponieważ Maciek marudny to tylko mały torcik zrobię i przyjdą teściowie bo nie chce męczyć Maćka.

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

08 lip 2007, 08:58

witam.dzis nawet na polu fajnie tzn slonko ale wiatr wiec my nadal w domku bo doda nadal katar trzyma,piotr na gielde pojechal kuknac za aparatem foto i za tel kom dla mnie tyle ze ja niemoge sie zdecydowac jaki chce.hmm.

Awatar użytkownika
paulab
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:56

09 lip 2007, 09:39

hejka!wczoraj tak fajnie swiecilo sloneczko a dzis gdy jade do krakowa sie schowalo!lidzia mnie niedawno cale szczescie obudzila telefonem!odsypiam epsilona!poszlismy w sobote z mezeem do knajpki w wieliczce na jedno piwko a juz bylismy po paru u siebie na grilu ,zrobilismy sobie sami i nagle zamowil taxi i pojechalismy do knajpki na tylko jedno!!!tesciowka tego dnia robila imieninowe przyjecie i mielismy na nim byc!!!w knajpce nie bylo tylko jedno piwko fajnie sie nam siedzialo pilo ,gadalo z kolegami,naglle padla propozycja by jechac na dicho do epsilona a moj mezus sie ostatnio rozkrecil i lubi pojechac chocby do knajpki na ryn by w niej byla tez sala do tanczenia!!!super,ale sie ciesze!
tak wiec bez problemu kierowcy powiedzial jedziemy i pojechalismy,fajnie bylo!!!byly urodziny jakiegos dj i byly dwie tancerki i tanczyly kolo djejow,ludzie z komorkami by tylko zdjecia im porobic hehe normalnie las rak wystawionych hehe
wrocilismy do domu gdzies o 4 a o 5 poszlismy spac!i za 3 godz jarciu wstal bo denisek go obudzil ja wstalam o 10 ale nietego pod zebrem mnie bolalo z wygibasow i miesnie nog hehe dawno sie az tak nie wytanczylam!!!acha i to jeszcze w japonkach hehe b o nie wiedzialam ze gdzies jedziemy tanczyc!!!ja najlepiej lubie tanczyc w obcasach!wczoraj mielismy umowionych z tydz wczesniej gosci na grilla i trzreba bylo byc w dobrym stanie!mama moja przyjechala nam pomoc!a dzis odczowam plecy z wygibasow hehe ,trzeba tak czesciej to nie bedzie takich dolegliwosci!!!ok musze zmykac bo jade do mamy i do lidzi ,buzki!!

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

09 lip 2007, 11:50

witam
Paula no to niezle sie wyzalalas zazdroszcze :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość