Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 lip 2007, 10:27

hejka...Anza z witaminkami niestety nie pomoge bo wcale nie podaje ich Mayi!
Dzis noc ociutek lesza niz poprzednie...mniej pobudek i jakas dziwnie wyspana jestem...choc wiem ze dlugi dzien przede mna.Wybieramy sie dzis na duze zakupy bo wielkie wyprzedaze w sklepach i szkoda przegapic takie promocje!a do najblizszego H&M mamy godzinke jazdy autem niestety...wiec pora sie zbierac..pozdro papa

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 lip 2007, 10:49

Anza no właśnie...te dozowniki są paskudne! ja nie wiem, jak dziewczyny sobie radzą zakraplając prosto do buźki... :ico_szoking: Ja nie umiem... :ico_wstydzioch: I też daję na łyżeczce...Tyle, że ja tylko 1raz dziennie, więc jakoś przeżyję...
A urlop? a na długo? ja podziwiam...też bym nie była gotowa.. :-D I rety...tyle rzeczy do zabrania... :ico_szoking: nie, to nie dla mnie...Za rok spoko, ale teraz? ja nawet jak mam jechać z nią na zakupy to siwa się robię...Bo niby nakarmić mogę wszędzie...ale ten mój przyjaciel laktator :ico_zly: Nie, dziękuję...

Kulka :ico_brawa_01: za imprezkę! no pogoda chyba wszędzie nieciekawa...U nas nie pada, ale wichura, że cho, cho! No a dzieciaki? hm....ciężko, ciężko...Ja jeszcze się nie znam...Może plastelina?

Glizdunia ja też chcę na wyprzedaż!!! a u nas...wszyscy wiecie jak to wygląda...SALE, a ceny wcale nie są niższe...nonono!

Noc w miarę...pierwsza pobudka o 1.30, potem 5.30 i 8.10....Masaż...kupa niby w nocy, ale chyba malutka (J przewijał więc nie wiem...), bo od rana walka z kupą!!! właśnie się drze,....nonono! czy ja już nie mogę posiedzieć 5minut w samotności??? :ico_zly: Lecę robić masaż cholera!!!

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

07 lip 2007, 11:08

zborra, jedziemy na dwa tygodnie na Mazury... mój R cieszy się jak dziki i bardzo jest zdziwiony że ja nie mam takiego entuzjazmu :ico_noniewiem: echhh facet to chyba nigdy nie zrozumie bo to nie on karmi i jest na każde zawołanie i nie on musi o wszystkim pamiętać bo się przyzwyczaił że ja będę pamiętała.............. :ico_zly:

GLIZDUNIA, też mi się marzą zakupy...

KUlka, mój repertuar zabaw jest chyba dość żałosny... :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: ale pamiętam, że kiedyś zajmowałam się córką koleżnki i wycinałam jej zoo z papieru (sama rysowałam różne zwierzęta - niezbyt pięknie, ale dzieciom się podoba zazwyczaj wszystko co zrobimy) a ona kolorowała i układała na podłodze w "klatkach" ze sznureczków... przy okazji ćwiczyła nazwy zwierzątek :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

07 lip 2007, 11:17

dobry dobry :-D u nas nocka ... jak wczoraj ... śpi ok od 8 do 2 ..i prawie godzina zasypiania - bo trzeba pogadać z misiami z karuzelki - albo ze ścianą ...a matka ?? lata i zasnie - bo jak jak on gada ????? wiec spanie od 3 do .... 5 ..i potem od 7!!!!!! do 9.30 a szczęście ... ale i tak jestem padnięta ... no coz ... zycie ... mam gadatliwego syna .
co kropelek.. ja tylko daje wit d3 - i nie nawidze tego - jak zakroplic 1 krople????? zeby z tego cos lecialo??? koszmar .... jedynie espumisan - fajnie sie daje :-D wczoraj zjadlam mielonego ( małego) ziemniaki i mizerie .. i troszke sie Hubcio meczyl z kupa rano... ale czy naewno od tego? nie wiem
anza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za urlop - ciesz sie - ja w lipcu jade sama do rodziców a w sierpniu jedziemy razem
KUlka, - super :ico_brawa_01: za imprezke

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

07 lip 2007, 11:22

Hejka dziewczynki i maluszki! My dzisiaj po nawet udanej nocce, malutki zasnal o 23 i potem obudzil sie o 4 tylko zxe potem nie mogl zasnac bo bolal go brzuszek :ico_placzek: i do 7 sie meczylismy a potem godzinka snu i zero spania, na szczescie o 9 kupka sie pojawila i teraz spi.
A co do vigantolu to daje go tym dozownikiem do buzki ale zawsze mam problem zeby te 2 krople wpadly do buzki :ico_olaboga:
Oj juz sie obudzil, pewnie trudny i dlugi dzien przed nami tym bardziej ze M bedzie dopiero ok. 2 w nocy w domu. Uciekam papa

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

07 lip 2007, 12:27

anza-a tak sie zapytam , gdzie jedziecie dokladnie - bo z Olsztyna pochodze i tez jade w srode na mazury :-D moze sie spotkamy? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

07 lip 2007, 12:32

Gosia A, nooo chętnie :-D
my będziemy koło Rucianego w Wygrynach, więc to kawałek drogi od Olsztyna, ale nie taki znowu duży :-D

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

07 lip 2007, 12:35

Aaaaaaaaaa Zbora dla Hanusi z okazji ukończenia drugiego miesiąca Obrazek . Boże jak ten czas leci :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

07 lip 2007, 12:35

anza, - bo sie skusze :-D Hubcio w aucie spokojny - jakbym rano wyjechała???? :-D zobacze co ijak :) mam twoj numer telefonu :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

07 lip 2007, 12:45

Gosia A, no to super my będziemy od 16 do 29 lipca :ico_brawa_01: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość