Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 lip 2007, 21:42

Marzena wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Natalki
mój synuś jeszcze największą frajdę ma jak zrobi qpę do pampersa, przyjdzie do mnie albo do tatusia i z taką superaśnie krzywą miną mówi "eee eeee fu" :-D
i z myciem ząbków mam tak samo jak MArzenka z NAtalką Radek bawi się szczoteczką, gryzie ją na wszystkie strony i szoruje nią po języku, ale wiem że to i tak dobrze, że taką zabawą też wyczyści sobie ząbki, a jak pójdzie do pkola to i tak się nauczy :ico_oczko: moja córcia też się tylko bawiła szczoteczką (łyżka i widelcem też na początku) a teraz pięknie myje po każdym posiłku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 lip 2007, 21:44

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Natalki

to ja też sie pochwale
Kacper robi siku po spaniu od niedawna,od około tygodnia :ico_brawa_01: sadzam go zawsze też przed kąpielą i nigdy nie zrobił aż do dziś,dziś zrobił pierwszy raz przed kąpaniem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kupy jeszcze nie robił na nocnik,tez jestem bardzo dumna z tego powodu :ico_brawa_01:

a co do zębów to najpierw pomamla sam,pogryzie szczoteczke a potem nakładam paste i sama mu myję,czasem pojęczy ale to sporadycznie,zwykle bez problemu udaje sie je umyć

[ Dodano: 2007-07-06 ]
znaczy sie dumna z powodu robienia siku a nie nierobienia kupy hihi :-D :-D :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 lip 2007, 22:24

Marzena25 pisze:W ostatnich dniach mala zrobila dwa razy kupke do nocniczka, a siusiu robi po kazdym spanku :-) Jestem z niej dumna. A jak sie cieszy jak zrobi.... :-) sama sobie bije brawo i zaglda do nocniczka :-)

Ogromniaste :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Natalki!!!
kasiekk pisze:to ja też sie pochwale
Kacper robi siku po spaniu od niedawna,od około tygodnia :ico_brawa_01: sadzam go zawsze też przed kąpielą i nigdy nie zrobił aż do dziś,dziś zrobił pierwszy raz przed kąpaniem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kupy jeszcze nie robił na nocnik,tez jestem bardzo dumna z tego powodu :ico_brawa_01:

Ogromniaste :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kacperka!!!

Mój jeszcze nie zna nocnika :-D

Jeśli chodzi o mycie perełek to my nie mamy żadnego problemu, Antek sam otwiera bużkę jak tylko zobaczy szczoteczkę, chyba poprostu bardzo to lubi (póki co :ico_haha_01: )

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

06 lip 2007, 22:50

Zabki myjemy bez pasty tylko samą wodą, boje się go uczyć pluć bo i tak czasami chodzi jak fontanna, na nocnik go jeszcze nie sadzałam.
A jesli chodzi o odzwyczajanie to mozna powoli na dwa sposoby:
1 zmniejszac co noc dawke mleka
2 do wody dodawać mniej mleka i robic bardziej wodniste aż w końcu przestanie smakować.
Albo 3 sposób drastyczny - przetrzymac kilka nocy i tez się nauczy maluszek nie budzić. Ja jestem na rozrzedzaniu mleczka bo ilościowo musi mieć tyle samo, jeszcze parę dni i będzie dobrze. Czasami mam nocke kiedy wogole się nie budzi albo przytulam i spi dalej, ale wtdy dostaje kaszkę manną na noc a ostatnio nie chce, odpycha butelke i woła mlemle - czyt. mleko :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 lip 2007, 23:30

Kacper tez nie umie pluć jeszce,ale myję mu pasta bez fluoru,z polecenia pani stomatolog
wiecie dobrze ze zaczęłam nia myć,jakiś czas temu nie wiem chyba pisałam tu a moze nie,zauważyłam że ma jakies takie żółtawe zabki i sie wystraszyłam że to próchnica,polaciałam do dentysty i okazało się ze nie (kacper ma juz od początku takie dwie biale plamki na jedynkach i mam to obserwować,bo to moze być uderzone lub mogą to byc zmiany próchnicowe),umylam mu kilka razy pasta i zeszło,to był jakis osad który za chiny nie chciał zejść przy myciu wodą

kurcze ale jak to zauważyłam to miałam dosć,mysle tak człowiek dba jak umie,naprawde a tu masz,jeszce sie naczytalam i juz w ogóle miałam dosć,ale okazało sie ze wszystko jest w porzadku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ale sie rozpisałam

a teraz tez niepokoi mnie jego dziąsło,bo ma takie sino-fioletowe tam gdzie ma być górna czwórka,nie wiem czemu,moze sie uderzył :ico_noniewiem: nasza dentystka ma urlop jeszce tydz,potem do niej pójdziemy,bo mnie to martwi

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

07 lip 2007, 00:02

kasiekk pisze:a teraz tez niepokoi mnie jego dziąsło,bo ma takie sino-fioletowe tam gdzie ma być górna czwórka,

Antos tez tak miał jak mu wychodziły któreś ząbki ale już nie pamiętam które, Zniknęło bez sladu

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 lip 2007, 00:12

pocieszyłaś mnie Bożenko :ico_sorki: a długo to miał??

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

07 lip 2007, 08:46

Hej :ico_haha_02: Jezeli chodzi o mojego Bartosza to na razie z nocnikiem jest na duże NIE :ico_zly: :ico_zly: A jak zrobi kupkę to tez do mnie podchodzi i mówi ,że beeee.U mojego Bartosza też ząbki wychodza i to prawie wszystkie na raz :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i znowu noce nieprzespane,bidulek :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ja w nocy daje Bartoszowi jeden raz butelke z woda przegotowaną i czasami przespi całą noc ,czasami budzi sie co chwilę :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale na noc nie daje mu mleka ,bo ja tez mam małego schiza jezeli chodzi o zeby :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

07 lip 2007, 11:26

witam serdecznie przyjmiecie nas do waszego grona,niedawno Monika skonczyla roczek,pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

07 lip 2007, 11:30

Abyss20 witaj w naszym gronie razem z Moniczką :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość