Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

07 lip 2007, 12:58

Eee tam, ładnie wyglądam na fotce. ja po prostu ładna dziewczynka jestem :ico_oczko: :ico_wstydzioch: i do tego skromniutka :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Widze pierwszy styczniowy brzuszek.SUPER :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 lip 2007, 13:32

Ja się czuję bardzo normalnie w końcu, nic mi nie dolega, nie dokucza... brzuszek sobie rośnie, wczoraj dzidzie widziałam na usg... W ogóle to zaczyna mi się dłużyć z tego wszystkiego... gdyby nie fakt, że remont czeka ciągle przed narodzinami dzidzi, to mogłabym już być w 9-tym miesiącu :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 lip 2007, 21:46

hej!!!

Moje dziecko juz spi,mężuś w garazu a ja siedze sobie na tt i relaksuję się. Ale jak to przy wekeendzie pustki są :ico_szoking:

Fintifluszka, zobaczysz jak urodzi się dziecko będziesz jeszcze tęsknic za chwilami jak byłaś w ciąży i nie raz pewnie powiesz jak ja bym chciała zeby mi się nudziło :-D :ico_oczko:

Dobra uciekam, miłej nocy. Papa. :ico_papa:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

08 lip 2007, 11:18

Witam z rana!
No to ja już po weselu :ico_brawa_01:
Wytańczona, najedzona,aż chce się jeszcze :ico_oczko: :-D
Łezka sie w oku kręci jak wspomnę swoje wesele :-)

Fintifluszka,ja tez sie nudzę i bym chciała żeby to już była końcówka ciąży :ico_oczko:,ale tak jak mówi Madziarka później będziemy błagały o spokój :-D
Kobietom nie dogodzi hehe :ico_oczko:

Życze miłej niedzieli
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

09 lip 2007, 08:40

Witajcie Kochane :-D
Stęskniłam się za Wami że ho ho...
jeśli chodzi o mdłości to u mnie zauważyłam cos takiego że nie mogę wchodzić do żadnej ubikacji. I może tam być nie wiem jak czysto i pachnąco - po prostu zawsze chce mi się :513:

Jeśli chodzi o zakupy to ja chyba oszalałam. Tak sobie obiecałam że przynajmniej do 7 miesiąca nic nie kupie żeby nie zapeszyć i co ..... :ico_puknij:
Otóż w piatek trafiła mi sie pewna okazja. Koleżanka chciała sprzedć pare rzeczy po swoim maluszku, no i sie zgadałysmy. Wiem że ona ma bzika na punkcie wózków, łózeczek itp. i zmienia je średnio co trzy miesiace, więc wszystko jest praktycznie nowe, bo ile taki maluszek może zniszczyć przez 3 miesiące. No więc kupiliśmy od niej: wózek x-lander ze spiworkiem i moskitierą, łóżeczko turystyczne ze wszystkimi bajerami, śpiworek na zimę, krzesełko do karmienia,fotelik saochodowy taki od 6 miesiąca, mate edukacyjną i pare innych rzeczy (tak naprawdę juz nie pamietam nawet co :-D ). Dziś jedziemy wszystko odebrać. I za to wszystko zaplaciliśmy jej 1100 zł :-D Super nie?

A tak z innej beczki to za tydzień ide do gina. I tak sie zastanawiam, czy nie poprosić go żeby jednak zrobił mi usg. Planowo miałam miec robione dopiero w sierpniu, ale dla własnego spokoju wolałabym zobaczyc naszą kruszynkę i sprawdzic czy wszytsko jest ok. Wiecie, dopóki nie czuje wyraźnych ruchów to właściwie nic nie wiadomo.
Co o tym myslicie?

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

09 lip 2007, 09:50

Witam i ja.

U mnie noc paskudna, czuję się okropnie i na dodatek głowa peka :ico_placzek:
Patryk od 3:30 do 6 nie spał i wył w niebogłosy. Nie wiem co mu było, nie dał się wziąść na ręce a płakał koszmarnie. Dopiero o szóstej przysnął i śpi do teraz. Mąż biedny pojechał do pracy taki niewyspany.

Kasiu super zakupy, za taką cenę to ja tez bym sie nie zastanawiała. My większość rzeczy mamy po Patryku które w ogóle nie są zniszczone, oczywiście pare rzeczy trzeba będzie dokupić ale na razie jeszcze nie spiesze sie chyba zeby zdarzyła sie taka okazja jak u Ciebie.

Ja tez mam wizyte za tydzien.bardzo sie jej boje i zarazem nie moge doczekac. Mam nadzieje ze usłysze dobre wiadomości. A co do usg to ja na Twoim miejscu poprosiłabym o nie dla swojego spokoju. Ja w pierszej ciąży u swojego lekarza mialam robione co miesiąc. Potem tak sie przyzwyczaiłam ze ujrze dzidzie i jak lekarz raz mi nie zrobił byłam taka zdziwiona a on do mnie ze na kase chorych przysługują trzy usg i nie musi robic tym razem, zresztą tam była jakś awaria sprzętu.

Kasiu a na którą masz wizytę? Ja mam na 9:30

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

09 lip 2007, 11:53

Witaj madziarka .
Ja wizytę mam dopiero na 18.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

09 lip 2007, 13:01

Witajcie kochane!
Kasiu ja na twoim miejscu też bym prosiła o usg,ja miałam robione dwa tyg. i już bym chciała nastepne :ico_wstydzioch:
Myślę,zeby pójść gdzieś prywatnie,chora jestem wiem :ico_puknij:

Co do zakupów dla malucha,to taka okazja sie rzadko trafia Kasiu,ja bym też kupiła :ico_brawa_01:,a cio tam :-)

U mnie dzisiaj nawet słoneczko wyszło :ico_szoking:
Byłam już na zakupach i jakaś wstrętna baba nastraszyłam mnie ,ze 4 miesiąć to jeszcze nic pewnego i trzeba uważać,krowa jedna chyba nikt jej nie powiedział,ze kobiet w ciąży
sie nie straszy :ico_zly:

I oczywiście sie zdenerwowałam i zaczęło mnie kuć w podbrzuszu,ale wzięłam nospę i może cos pomoże :ico_noniewiem:

Cieszę sie ,że mogę chociaż z Wami popisac,tu tyle optymizmu :064: :064: i zawsze robi mi sie lepiej,wystarczy,ze cos gdzieś wyczytam i juz panikuję :ico_olaboga:

Ja narazie uciekam,bo zaraz moja kochana siostra wpada na ciacho :-D
Dla Was też sie znajdzie po kawałku :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:,no i
:ico_kawusia:

Papa wpadnę później :-)
Całuski :-D

[ Dodano: 2007-07-10, 11:12 ]
Witajcie stycznióweczki :-)
Co tu dzisiaj tak pusto :ico_szoking: :ico_nienie:

U mnie znowu dzisiaj pada,i straszne nudy z tego powodu,najlepiej bym przespała cały dzień :ico_spanko:
Jak tam u Was kochane :ico_haha_01:
Ja cos nie tak się dzisiaj czuję,cos mnie kuje w dole brzucha tak po prawej stronie :ico_noniewiem:
Już czasami mam dosć,wiecznie mam cos z tym moim brzuszkiem :ico_placzek: :ico_placzek:
Najlepiej bym pobiegła do lekarza :ico_noniewiem:

Pozdrawiam :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-10, 14:33 ]
Hej babeczki,a cioto się dzisiaj z Wami dzieje? :ico_nienie: :ico_placzek:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

10 lip 2007, 18:42

Hej dziewczynki!!!

Rzeczywiście coś pustki tutaj :ico_szoking: Ja wczoraj mialam problemy z tt, zresztą Patryk był tak marudny ze nie dało rady usiąść spokojnie i coś napisac.

Mnie dzisiaj tez coś niedobrze i brzuszek pobolewa. A rano bolał krzyż. Mi lekarz powiedział ze moge miewac takie bóle bo mam tyłozgięcie macicy i właśnie z tego powodu. Ale i tak za kazdym razem jak pobolewa to się martwię czy wszystko w porzadku :ico_olaboga:

Monia także nie martw się bo nie jestes sama z tym zamartwianiem się :-D Tak juz chyba jest ze każda z nas martwi sie za kazdym razem jak cos zaboli :ico_puknij: a to przeciez normalne bo dzidzia rośnie.

ja widze ze Ty z Kasią idziecie tak samo jeśli chodzi o wiek ciąży. Fajnie, pewnie zaraz poczujecie pierwsze ruchy maleństwa:ico_brawa_01:

Pozdrawiam cieplutko :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

11 lip 2007, 07:22

Eeeee tam tyle napisałam i mi nie wysłało :506:

tak w skrócie: wczoraj miałam zapier.... w pracy i nie weszłam na tt.

Monia olej ta babę. Nie ma co martwic sie na zapas bo smutasy nam sie urodzą :-D

A mnie sie śniło po raz drugi że mam chłopca więc może bedzie dziewusia :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-12, 13:14 ]
EJ CO SIĘ DZIEJE ????????!!!!!!!! GDZIE SIE PODZIAŁYŚCIE????? ŻEBY OD WCZORAJ ANI JEDNEGO POŚCIKA NIE NAPISAĆ :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

:506: :506: :506: :506: :506: :506: :506:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość