Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 lip 2007, 13:00

Patrycja ogromne dzięki!!! Nawet ja o tym zapomniałam wspomnieć :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Hania stawia wszystkim ciociom, kuzynkom i kuzynom z TT :ico_tort:
Obrazek

i jeszcze to...
Obrazek

a ja lecę układać w szafkach kuchennych te moje skarby.... :ico_zly:

[ Dodano: 2007-07-07, 13:03 ]
A....jeszcze coś...Gosiu tak mi się pomyślało...Nie masz tam w Olsztynie jakiegoś miłego wolnego faceta??? :ico_wstydzioch: Bo ja mam kuzynkę w Olsztynie i jakoś nie ma szczęścia do facetów... :ico_olaboga: No i może, może...? :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 lip 2007, 17:10

Hej!! Kochaniutkie, milo do Was zawsze4 zajrzeć. A ja dziś kiepsko się czuję, gardło mnie coś pobolewa, głowa, mam nadzieję że się nie rochoruję.

Ja witaminke D podaję prosto do buzi, ale właśnie zakraplaczem, buteleczka była z dozownikiem, ale nie chciało z niej kapać :ico_oczko: więc wyjełam całkiem ten dozownik, nabieram zakraplaczem i jedną kropelkę do buziaka, a reszta spowrotem do butelczki, zakraplacz jest szklany więc go wyparzam, albo wygotowywuję.
A teraz już lecę, bo mały krzyczy

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 lip 2007, 20:44

hejka...a my po zakupach-po pierwsze jestem dumna z Mayi bo spala od wyjazdu do powrotu..znaczy sie przespala cala wycieczke i obudzila sie w domciu :ico_brawa_01: Nakupilismy jej sporo ciuszkow w roznych rozmiarach i za pol ceny albo i mniej :ico_sorki: i wlasciwie wszystko to co chcialam jej kupic :-D
Po powrocie obiadek i znowu do wozka i na spacer-z znowu caly przespala-szok,chyba te masaze bo i kupka dobrze i jakas spokojna ostatnio :ico_sorki:
A wiecie ze ja to bym chetnie gdzies pojechala na wakacje...mala nadaje sie na wyjazdy chyba..tylko paszport bedziemy mieli dla niej dopiero w grudniu a w uk to raczej za drogo by nas wyszedl taki urlop :ico_noniewiem:
U nas pierwszy dzien slonecznej pogody w to lato...wspaniale :ico_brawa_01:
pozdrowka papa

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 lip 2007, 21:35

Glizdunia to super! ja też chcę!!! :ico_placzek:

Sikorka Ty się pilnuj!!! mine pobolewało gardło i pojadłam homeovox...trochę jest lepiej...No i teraz się cieplej ubieram...

Zabrałam się za naczynia... :ico_olaboga: to jeszce potrwa, nie chce mi się tak zasuwać...zrobię to powoli...a co tam, nikt mnie nie goni...!
Młoda dziś...śpi co prawda ślicznie, ale nie zrobiła kupy cały dzień!? :ico_szoking: teraz śpi chyba już, idę jej popilnować, bo mężulo popija z rodzinką...buziaki, miłej nocki kochane!

A! pozdrowienia od Doris...Kinia dokazuje...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 lip 2007, 21:50

[b]zborra, Wszystkiego najlepszego dla hanusi :ico_tort: :ico_brawa_01: [/b]

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 lip 2007, 08:49

hejka z ranca ...........
my dzis znowu zwarci i gotowi hehe ..........
Filip słucha muzyki na słuchawkach .......... Jakuba karmi prababcia hehe .........
wstał dzisiaj raz o 5 zjadł i spał do 8 ......... wiec rewelacja ..........
tylko sny mam jakies dziwne ...... take realne no ale coz ....

[ Dodano: 2007-07-08, 08:50 ]
http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=53994 no i poprosze o dadki....

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

08 lip 2007, 12:36

hej dziewczynki!
zborra, trochę spóźnione buziaki dla Hani :ico_wstydzioch: :ico_buziaczki_big:

u nas takie wichury że boję się na spacer z Igą wychodzić żeby mi jej nie zawiało ... ale słoneczko ładnie świeci więc mam ochotę wyjść :ico_olaboga:

wczoraj stwierdziłam że jak Iga siedzi w foteliku samochodowym to :ico_olaboga: :ico_noniewiem: ...
mam wrażenie że jest wygięta w pałąk i że jest jej strasznie niewygodnie a niby do 13kg jest no i wkładka do 6kg i z wkładką źle i bez jeszcze gorzej... rety jak my pojedziemy na te mazury...

[ Dodano: 2007-07-08, 14:18 ]
ale tu pustki dzisiaj :ico_szoking:
wszystkie na niedzielnych obiadkach? i spacerkach?
a ja sama w domu... R w pracy do 19... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

08 lip 2007, 14:20

anza mnie właśnie tak samo się wydaje, jak sadzam Karola do fotelika, aż się zastanawiam czy mam jakiś fotelik kiepski czy co. Całe szczęście my tylko na działkę za miasto jeździmy narazie, ale jak przyjdzie gdzieś dalej to nie wiem.

Karol zrobił kupsko jak się patrzy i i tak nie może coś spać, cały dzień polega na jego usypianiu, już mam dość - godzine uspiania - półgodziny spania, rany co ja mam zrobić. Byłoby o.k , jakby on nie był marudny, nie ziewał i nie tar oczu, to niech śpi te półgodziny, ale widać że jest śpiący a nie śpi. Nie wrodził sie do nikogo, bo my wszscy troje śpiochy jak nie wiem.

A ja trochę się smarkam, ale gardło już mniej boli, wypłukałam parę razy i mam nadzieję że wszystko przejdzie szybko.

[ Dodano: 2007-07-08, 14:52 ]
UŚPIŁAM KAROLA :-D :ico_brawa_01: :-D Zobaczymy ile pośpi, ale utwór Ennio Morricone "Le Vent Le Cri" działa na niego rewelacyjnie, jeden raz i śpi, musze od dziś stosować takie usypianie, przynajmniej szybciej będzie, nawet jeżeli na krótko.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 lip 2007, 16:42

co do tych fotelikow to chyba przezywamy to samo ... ja ostatnio jak jechalismy nad morze włozyłam pod ta wkładke koc i maluch spał 3 godziny .... podroz mineła bez problemu ....ale chyba dzieciaczki poprostu musza jeszcze troche podrosnac :))

a czy wasze dzieciaczki tez jeszcze takie troche przykurczone ??

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

08 lip 2007, 16:54

Hejka! u nas też strasznie wieje ale nie miałam wyjścia i musiałam wyjść z malutkim na dwór bo miałam egzamin a jego nie miałam z kim zostawić bo M. w pracy.

KUlka, niestety adres nie działa i nie mogę oddać Ci krwi.

A co do fotelików to i mi się tak wydaje ale jak jedziemy sobie trochę dalej to nie widzę żeby Krystianowi było nie wygodnie. Może to tylko nam się tak wydaje?

[ Dodano: 2007-07-08, 17:01 ]
KUlka pisze:a czy wasze dzieciaczki tez jeszcze takie troche przykurczone ??


Mój jeszcze tak. Czasem jak go trzymam to potrafi mi stanąć na nogach, ale jak trzymam go na ramieniu to widać że jeszcze się tak kurczy i nie może plecków wyprostować porządnie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości