Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

07 lip 2007, 18:31

Iza@, ja tez mam rozszerzona.
Z brzoskwinia bym nne ryzykowała ale bananka kawałek sama dałam... A wogóle to gdzies widziałam co od kiedy mozna podawac - chyba w gazecie - poszukam
Dorota.M., słabo widac troszke ta fryzurke ....Z daleka ładna ale moze dasz rade wieksze zdjecie wkleic?

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

07 lip 2007, 18:34

kingas i Iwona77 Tymek jak sie urodzila wazyl 3400, ze szpitala wychodzilismy z waga 3260. przez pierwsze trzy tyg. ladnie przybral, potem troche mniej, a najmniej to jakies dwa tyg. temu. Bo jak juz pisalam schudl prawie 100g. lekarka kazala nam zrobic posiew, bo jak sa bakterie w moczu to dzieci nie przybieraja, ale mocz byl jalowy. a teraz odkad dostaje kaszke batrdzo ladnie przybiera. ostatnio przez tydzien 300g, co az lekarz sie zdziwil i powiedzial ze to bardzo ladnie. wiec chyba juz teraz mamy problem z glowy:)

nie pisalam jeszcze o dzieciach, ale chcielibysmy z mezem miec 3. i podobnie jak Malgorzatka i jej maz chcemy miec dwojke "swoich" i tzrecie adoptowane.

Boze dziewczyny te co nie spia w nocy, jak ja wam wspolczuje, ja tego nie znam i nie wyobrazam sobie jakby Tymek nie spal po pol nocy. Trzymajcie sie pewnie to niedlugo minie.

Kostunia Magdzinka madzia22 ja tez jestem Madzia:) piekne mamy imie:)

Magdzinka
daj znac ktory vanish lepszy, bo ja tez nie moge sie niczym pozbyc plam po marchewce

Karolas Tymek cale szczescie po warzywkach nie ma alergii ale za to ma skaze bialkowa no i te wszystkie probki co do nas przychodza to leza w szafce i nie wiadomo na co czekaja

no i DorotaM nic tam nie widac daj wieksza fotke

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

07 lip 2007, 20:14

Hej dziewczyny ja jak skonczy mi sie proszek lovela to zamierzam prac juz w normalnym proszku zobacze czy Miloszka nie uczuli i jesli bedzie dobrze to tak juz bede prala.Te proszki dla dzieci nie sa zbyt mocne i plamy zostaja.Ja stosowalam Vanish w plynie ale ciekawe jaki jest ten w proszku i jak sie go stosuje?Napiszcie dziewczyny!Ja moczylam pranie w vanishu na noc a pozniej pralam w proszku w automacie, a Wy robicie inaczej?Pozdrawiam pa

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

07 lip 2007, 20:27

Ja właśnie zmieniłam proszek na "dorosły" bo mi się pokończyły duże paczki loveli i dzidziusia. Zobaczymy bo Nina dziś śpi w takiej wypranej piżamce.

Maruda mała coś się oducza zasypiać. Przedtem ją kąpałam ubierałam ewentualnie dokarmiałam i kładłam spać i grzecznie bez szemrania zasypiała na boczku w łóżeczku a teraz się zaczęła awanturzyć i muszę ją głaskać po główce i oczka zastawiać albo trzymać za rączki i oczka zastawiać. Jak myślicie może ją kłaść później jak już się zacznie bardziej ciemnić? Teraz ją kładę tak przed 20.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

07 lip 2007, 21:26

KINGAS no musisz zobaczyc czy go proszek nie uczuli a ja własnie zrobiłam od pierwszego prania jak tylko Amelka sie urodziła test czy nasz proszek tj. bonux ja uczuli jak tak to kupowałabym lovelli ale ze nic jej nie wyszo to od samego urodzenia piore w bonuxie i ona nie zna rzeczy wypranych w czymś innym i do tego wlewam do płukania płyn lenor biały i nic jej nie jest kompletnie na szczescie. A vanisha jeszcze nie stosowałam własnie iczekam az napiszecie czy jest dobry i czy schodza plamy od marchewki ;) i co lepsze płyn czy proszek?
QUNICK ja tez kłade Amelke koło 20.00 i nieraz zaypia od razu po włozeniu do łozeczka a nieraz ja ja kła ena boczek a ona mi sie wykręca i patrzec chce co my robimy i wtedy ja znow układam na boczku, zasłaniam baldachimek i ona sobie tam gaworzy, ze smoczkiem w buzi i zasypia albo nieraz ma z tym problem i trzeba ją wziąśc i potulic oczywiscie najczesciej robie to ja ale gdy mała mega histerie odstawia to ja nie dam rady bo u mnie ciagle cyca szuka i mąż ją usypia wtedy bardzo szybko.
DOROTA.M. no własnie słabo widac te fotki co one taki tyci tyci? mogłabys zrobic iększe takie jak te z Agatką?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

07 lip 2007, 21:53

Tak sobie myślałam o różnych rzeczach i pomyślałam o elvisce. Małgorzatka miałaś z nią kontakt wiesz jak się czuje? To dla niej strasznie trudny okres... Bardzo jej współczuję i myślę o niej często...
Tak mi sie jakoś zrobiło - może nie powinnam o tym pisać ale napisałam...

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

07 lip 2007, 22:51

kingas z tym moim okresem to bywa róznie ale moze wyda sie to glupie ale ja boje sie zrobic test (przy ciąży wyszedł mi negatywny)
karolas moja mała tez ma wysypke ale na 1 policzku i to podobno nie jest uczulenie smaruje jej to alantanem i nawet to pomaga
Kostunia a skąd jesteś??

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

07 lip 2007, 22:59

Oki wkleję większe, rzeczywiście do tych to z lupą trzeba podejść hihi
Moja Agatka znów zasnęła zaraz po kąpieli....
Moi rodzice wyjechali na impreze rodzinną, a ja z mężem i małą w domku jesteśmy. Mała śpi, ja na kompie a Piotr ogląda jakiś horror. Nie tak wyobrażałam sobie ten wieczór... Chyba muszę wziąć sprawe w swoje ręce :-)
qunick też się zastanawiałam ale wczoraj co tam nasza elviska; jak sie czuje itp. Jak sobie pomyśle przez co przechodzi, ja bym psychicznie nie wytrzymała, nie potrafiłabym no nie wiem np. tak nagle wynieść z pokoju łóżeczko, małe ciuszki zabawki i wogóle, nie potrafiłabym :ico_placzek:
Elviska trzymaj się!!!

o mąż zrobił po drinku, utopimy smutki, żal, nudę zaraz.... do jutra kochane, spokojnej i przespanej nocy Wam życzę pa

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

08 lip 2007, 10:28

DOROTA.M. ale fajnie masz ze drineczka sobie trzasnełas hi hi ja tez mam nieraz wielka ochotke zeby sie wyluzowac i albo drinka golnac albo piwko moja ulubiona wareczkę hhhmmmm mniamjak skończe karmic to sobie golne ach a co tma musze kiedys w końcu oblać ,ze mam ta moja ukochana i wymarzona pareczke dzieciaczkow hi hi mąż śwoetoał jak sie AMelka urodziłam a ja jeszcze nie to jak sie wybiore na miasto to ho ho .... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

08 lip 2007, 10:37

Ja wczoraj Mirelka wymęczyłam na maksa spała od 15 do 18 a potem już do 22 wógóle ale w nocy i tak sie obudziła na szczescie tylko dalm smoczka i spała dalej ale 3 pobudki miałyśmy.
Ja ja zawsze kapie o 18- 19 o 20- 20:30 już śpi i może dlatego budzi mi sie w nocy na zabawę bo jest już wyspana a jak nie reaguje na jej piski gadanie to zaczyna marudzić i płakać postaram sie nie usypiać jej juz po 15 tak ze by te 4 godziny nie spała przed snem może wtedy będzie ładnie przesypiać noc.
Ostatnio zmieniony 08 lip 2007, 12:24 przez Iza@, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość