małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

08 lip 2007, 13:28

Ja dzisiaj tylko ziemniaczki obieram i gotuję, bo dużo żurku z wczoraj zostało :ico_brawa_01: Ale i tak wszyscy są zachwyceni, bo jednak żurek z przepisu mojej mamusi jest NIE ZASTĄPIONY! :ico_brawa_01: :-D

Też myślę, że Kingusia na działce, bo tak jak Asia napisała, na pewno dałaby znać, gdyby się coś działo :-)

Ula i Basia (abegano niestety nie ma zbyt często, więc nawet nie ma się co do niej zwracać :ico_noniewiem: ), ale Wam zazdroszczę małych robaczków! ojojoj! :ico_olaboga: Ale do terminu coraz bliżej, a objawy coraz bardziej się nasilają, więc i mnie może w końcu dopadnie... :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lip 2007, 13:41

Ja dziś z daleka od kuchni, mąż mnie wyrecza przy obiadku. Na obiadek rosołek i pieczony kurczaczek z suróweczką i ziemniaczkami.
Wiecie dawno juz skonczyły sie truskawki, a ja nadal mam na nie ochotę i bardzo rozpaczam :ico_placzek: jem brzoskwinie, czereśnie, arbuzy ale to nie to samo. truskawki śnią mi się po nocach :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-08, 14:10 ]
znalazłam na allegro nowe butelki do karmienia.Słyszałyście o nich? podobno są bardzo dobre, antykolkowe. smoczki imitują pierś mamy....co sądzicie?
http://www.allegro.pl/item210109750_tom ... olkow.html

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

08 lip 2007, 15:36

Viola, no to leć do sklepu, bo powiem Ci że mrożone truskawki też są przepyszne! Tym bardziej te, które są jeszcze przymrożone! :ico_brawa_01:

A te butelki widziałam już w gazetach, ale...nic nie słyszałam na ich temat. Żadnych opinii. Dlatego zdecydowałam się na butelki antykolkowe firmy AVENT. Zresztą wszystko mam z AVENTu :ico_haha_01: Butelki, podgrzewacz, smoczki, laktator, itd :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-08, 15:37 ]
Acha, no i dodam tylko, że podobno smoczki do butelek AVENT równiez imitują pierś mamy i podobno nie niszczą zgryzu i takie tam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lip 2007, 16:10

Małolata niestety smoczki avent nie imitują piersi mamy. :ico_nienie:
Jedyne jakie są tego rodzaju to te uspokajające z Nuby.
http://www.allegro.pl/item210650333_nub ... uszko.html

Co do butelek z Aventu to są ok. sprawdziłam na swoich chłopcach. Te smoczki są antykolkowe.
a truskaweczki mrożone to dla mnie nie to samo, co pyszne świeże ze śmietanką.

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

08 lip 2007, 16:44

Viola, to prawda, że nie można porównać mrożonych do świeżutkich :-)

A co do smoczków AVENTu, to miałam na myśli te do butelek, nie uspokajające! Czytałam w takiej książeczce, którą dostałam od AVENTu, że smoczki do butelek imitują pierś mamy i były zrobione dwie fotki, gdzie na jednej dzieciątko ssało pierś, a na drugiej jadło z butelki AVENTu i różnica była niewielka. Zresztą sama nie wiem, ale jeśli tak napisali... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lip 2007, 16:50

Małolata w każdym razie artykuły dla dzieci i mam z Aventu są ok. Nie używałam tylko smoczków uspokajających z aventu, więc nie wiem. Smoczki uspokajające z Nuby "testowałam" na Marcelu i sprawdziły się w 100%.

[ Dodano: 2007-07-08, 16:53 ]
Małolata a jak tam twój brzusio? dalej możesz ściskać fałdkę brzuszka, czy może Kubuś zmienił troszkę pozycje?

[ Dodano: 2007-07-08, 17:13 ]
takiego mam smaka na truskawki, że szok :ico_szoking: , dobrze, że w zamrażalniku miałam lody truskawkowe to pół opakowania zjadłam....

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

08 lip 2007, 18:01

Violu, nadal mogę ściskać fałdkę i chociaż mały wierci się w brzuniu, nic się nie zmienia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 lip 2007, 18:29

Cześć dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja jeszcze nie rodzę, na działeczce też nie byłam tylko znów to forum szwankuje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Dziś cały dzień męcze się na kiblu, jak pójdę jeszcze raz to chyba wysra... jelita :ico_placzek: :ico_olaboga:
Normalnie ile można :ico_puknij: już chce mieć to za sobą, tulić malusią w ramionach, wozić ją w wózeczku, kłaść do łóżeczka :ico_oczko:
Kurde znów kibel wzywa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lip 2007, 18:43

Kinguś coś ci zaszkodziło? czy to zwiastun zbliżającego sie porodu?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 lip 2007, 20:07

hej hej

viola ta firma tommee cos tam hihi jest tutaj w uk bardzo popularna... jak avent i tez chyba dobra ... ale sa i ponoc najlepsze butelki antykolkowe to dr browna.. w polsce rowniez dostepne... i ja takie kupilam.. :-D

kinga to rozwolnien ie to moze rzeczywiscie zwiastun porodu.. :ico_szoking: jak ja bym chciala jakakolwiek oznake porodu... co by miec jakies zludzenia ze do grudnia w ciazy nie bede hehe :-D

zazyje sobie dzis ciepla kapiel .. moze cos przyspieszy hehehe

dzisiejsze ostatnie fotki mojego przeterminowanego brzuszka.... :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość