Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

08 lip 2007, 21:00

MALGORZATKA,IZA@ LUTOWKI ja własnie dałam Amelce w zeszłym tyg. ze słoiczka jabłko-banan i nie wiem czy to po tym bananie nie ma tego uczulenia bo na uczulenie mi to wygląda i włąsnie czuję ze bedzie powtórka z rozrywki ze bedzie jej często wychodzic cos bo kacperkowi tez wychodziło i do 2 lat stale cos a teraz nie wychodzi nic ;), no i zobaczymy jak to z ta Amelką bedzie
No a biszkopta to nasza pediatra mówiła ze w 6 miesiącu spokojnie moge Amelce wkruszac do dan ze słoiczkow.
IZA@ jak sie czuje Mirelka? A własnie miałam Cie pytac kiedy sa jej imieninki w ogóle? i jak dokładnie brzmi jej imie własnie Mirelka?
LUTOWKI A ja sobie znow co nieco pokupowałam na wyprzedazach hi hi np. w Carry były super stroje kapielowe boskie przecenione ze 100zł na 50zł no to jak nie kupic jak lezał w dodatku idealnie, poza tym w reserwerdzie kupiłam fajoskie dzinsy pierwszy raz od niepamiętnych czasów nie bede musiała ich dawac do podwiniecia czy tez do skrócenia nogawek, bo zawsze trafiam na kilometrowe nogawy jakby tylko szyli dla dziewczyn o wzroście 1,80cm. hi hi a ja mam calutkie 1,63cm. więc zawsze ciagne nogawki po ziemi i zamiatam bruk, a tym razem super dopasowane jak na mnie i takie proste bez dziwnych kieszeni jakis powyszywanych czy cos nie podoba mi sie ta moda lubie prostotę :)
Amelce oczywiscie w C&A kupiłam 3 bodziaki za 9 zł sztuka i męzowi sie skapneła fajna koszula wyjsciowa no i tak sianko posżło ale co tam
KINGAS NO własnie tez mnie to wkurza na maksa to odznaczanie postow jako przeczytane, i nie wiem jak to ominac, wy tez macie z tym problem? jk dojdzie do 1000 postow to kurde trzeba odznaczac bez sensu !!!!!!!
A dserki jak chcesz zrobic samemu to nic trudnego, musisz ugotowac owoc jaki chcesz podac i albo dobrze podusic widelcem na papke i podawac małemu lub zmiksowac wazne zeby było ugotowane np. jabłko bo surowe raczej jeszcze nie no tylko jabłuszko mozna w zasadzie na takiej tareczce zetrzec i podawac razem z tym soczkiem z jabłka a banana podus widelcem i tyle ja własnie mam obawy co do banana czy meli nie uczulił :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 lip 2007, 21:19

karolas, aż Ci zazrozczę tych zakupów. My sie od kilku tygodni na zakupy wybieramy i ciągle coś wypada...A że mieszkam prawie na wsi to wyjazd gdzieś dalej to wyprawa. Do tego mój mąż ma negatywny stosunek do wydawania pieniędzy...

Właśnie czytam język niemowląt i wszystko mi się wydaje takie proste a jak przychodzi co do czego to się komplikuje w rzeczywistości. Jak już pisałam Małgosi na gg chętnie autorkę tej ksiązki zaprosiłabym do siebie.

Mój mąż zabrał właśnie Zuizię do znajomych i balują a my się z Niną relaksujemy - ona we śnie ja przed kompem

A jeśli chodzi o wagę to u mnie kiepsko - niby chciałabym schudnąć ale chyba nie wystarczająco bo jak mawiał mój szef jeśli się czegoś naprawde chce to się ma (i miał rację niestety)

A jeśli chodzi o piwko to ja sobie czasem pozwalam na redd'sa bo lubię i małej to nie szkodzi jak zauaważyłam zwłaszcza ze staram się na noc tak że zdąży mi wywietrzeć zanim ją nakarmię.
Zmykam oglądać CSI bo lubię :-D

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

08 lip 2007, 23:11

my dzis bylismy w gosciach od obiadu i troche przegielismy bo zladowalismy w domu dopiero o 22. ale Tymek wytrabil butle i zaraz zasnal.

pozdrawiam

i aha... nie bedzie mnie przez tydzien jedziemy na urlop i nie bedziemy mieli dostepu do netu wiec nie piszcie za duzo zebym nie musiala nadrabiac zaleglosci przez nastepny tydzien
papa

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 lip 2007, 23:14

kingas No niestety nie mam pojęcia czym to było spowodowane :ico_noniewiem: cały dzień przebiegał jak zwykle.

karolas Kucze uczulenie to paskudna rzecz, byle to była u córci przejściowa sprawa.

Bluszczyk Właśnie wysłałaś mi sms'a ... :ico_brawa_01: Czekamy na Ciebie :-D
Trafiłaś bez problemu? Hihi, fajnie, że jesteś z nami !!!


Idę, spać, dobranoc.

[ Dodano: 2007-07-08, 23:17 ]
ps. Jutro mąż będzie mi przełączał neta na górę więc może coś nawalić i neta nie będę miała, ale mam nadzieje, że nic się nie zepsuje i będę mogła zaraz wejść na TT! Ale gdyby nie, to się nie martwcie o mnie ( a wogóle byście się martwiły ?? :ico_haha_02: ) !

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

09 lip 2007, 07:05

U nas noc przebiegła prawie wzorowo - Tobiś zasnął o 20.30 wstał o 4.00 na jedzonko s spał do 6.30.
Wczoraj bylismy na urodzinkach i Tobiś był strasznie marudny. Było dużo ludzi i wszystkie ciocie chciały go trochę ponosić na rękach. U niektórych siedział grzecznie a u niektórych płakał. Ale potem już się przyzwyczaił i było ok.
Małgorzatka, - super, że się wyspałaś. Ja dzisiaj czuję się wyspana. Mogę góry przenosić. :-D
Iza - ja podałam na razie surowe, skrobane jabłko. Nic się nie działo złego z Tobisiem - oprócz tego, że zaraz po jabłku zrobił kupkę :ico_haha_01:
karolas - takie zakupy to fajna sprawa, ile raddochy :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-09, 07:11 ]
Aha - wczoraj mężuś zrobił mi niespodziankę. Kupił mi takie kapsułki na wzmocnienie włosów - Seboradin. Kuracja trwa 14 dni - codziennie trzeba wcierać 1 kapsulkę albo na mokre albo na suche włosy. Podobno skuteczne - zobaczymy. Aha i nie było to drogie - około 25 zł. Bo jak ja ostatnio byłam w aptece, to kobieta polecal mi kapsułki z Vichy - ale za 490 zł :ico_szoking: , zrobiłam wielkie oczy i powiedziałam, że się zastanowię :-D .

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

09 lip 2007, 08:13

qunick, ja tez czytałam drugi raz ta książkę teraz wszystkim znajomym w ciąży ja polecam bo naprawdę warto przeczytać mi ona bardzo ułatwiła życie .


Karolas Mirelka ma się już dobrze jeszcze trochę kaszle z rana ale i tak jest o niebo lepiej i humor się zmienił nie jest już tak płaczliwa i marudna a jej imię brzmi Mirella, a na drugie daliśmy Blanka imienin nie obchodzimy to nawet nie wiem Kiedy ma.

Ja nigdy postów nie odznaczam i mi tylko raz się pokazuje to ze mam nie przeczytane zaznaczyłam na dole pod logowaniem zaloguj automatycznie przy każdej wizycie i już tak często to nie wyskakuje no i nie muszę się logować za każdym razem jak chce wejść na forum.


Mi dziś tez Mirelka dała pospać :ico_brawa_01:

Kostunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2007, 08:05

09 lip 2007, 08:58

madzia22 mieszkam w Warszawie na Ochocie - przy Grojeckiej - jak sie jedzie na Krakow
a Ty kiedy bedziesz w CZD?
kelly no nie - nie dosc, ze masz synka Tymka to jeszcze tez jestes Madzia :ico_olaboga: :ico_oczko: dobrze, ze juz jestescie po slubie koscielnym, bo my dopierow w pazdzierniku ale za to tez z chrzcinami :ico_haha_02:
Karolas jeszcze raz dzieki za przepis - tym razem dotarl
hekkate ale jak to z tym sloncem bo nie zalapalam :ico_noniewiem: takie poplamione ubranko mam na slonce wystawic a pozniej wyprac???

Bylam w weekend u tesciowej i kurcze fajna z niej babeczka - naprawde na razie nie mam co narzekac:) nawet jak ktoras ma taki uszczypliwy humorek to sobie podocinamy, posmiejemy sie i jest ok :ico_haha_01:

quinck a co Ty w Kielcach robilas kobieto? i jak podobalo sie miasto?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

09 lip 2007, 09:05

Hej

Hekkate ML Ja i dzisiaj wyspałam się wzorowo: jak mały zasnął ok. 21:00 to spał bez pobudki do teraz czyli do 9:00 ! Czujecie to? Jestem wyspana!

Hekkate Dlaczego spać nie mogłaś, pewnie o czym rozmyślałaś, i nie mogłaś zasnąć?!

Bluszczyk No i gdzie jesteś? Hihi zabłądziłaś wczoraj? Czekamy !

Dziś jedziemy do chirurga, stresuje się ale mam nadzieje, że będzie wszystko ok!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

09 lip 2007, 09:07

Ps. Jutro mały będzie miał 5 miesięcy ... :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

09 lip 2007, 09:10

Hekkate No to kimaj jak mały zaśnie :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości