Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

10 lip 2007, 17:01

madziorka szybkiego i latwego porodu i szybkiego powrotu do domku !!!!!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 lip 2007, 17:04

kaasiaa79 pisze:daruje ci te dywaniki, ale o innych promocjach też będę informowac

informuj, bo jak bedzie cos co mi sie przyda to nawet tam zajade :-D , po te dywaniki w sumie tez bym sie pofatygowala, bo mi potrzebne, ale wczoraj D znow komus samochod pozyczyl i go spier.... i znow u mechanika stoi :ico_zly:
kaasiaa79 pisze:jak to zamała ta chusta? ja myślałam, ze ona jest gdzies do roku...no, ale Luśka to dziecię niestandardowe

ona nie jest za mala tylko taka w sam raz i podejrzewam, ze to ja cos zle ja zakladam, bo sie Luska w niej drze i wogole to ona lubi sobie miec ryjka na bok zwroconego, a w chuscie jak tak robi to sie dusi :ico_noniewiem: D mowi, ze to syf i ze Luske cos boli jak sie ja do tej chusty wklada. w sumie to mi tez sie tak wydaje...

[ Dodano: 2007-07-10, 17:05 ]
kaasiaa79 pisze:promocjach

to slowo dziala na mnie jak magnes :-D :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 lip 2007, 18:23

jasnie pani ja sie ciesze,ze on do pracy chodzi :-D chociaz troche spokoju w domu :-D jedyny co dobre,to to,ze malego ponosi i ja moge odpoczac,ale jak maly spi,to on gra w gre he he albo marudzi ,ze mu filmy poprzestawialam :ico_szoking: bo on zbiera i ma w jakiejs nikomu nie znanej kolejnosci poukladane :ico_puknij: jak bylam w ciazy ,to nie moglam sie doczekac,zeby mial wolne,dlatego prosilam ,zeby wzial 2 tyg paternity i on wcale przy malym nie pomagal,tylko zapraszal karola do domu (kolezanki chlopak :ico_haha_01: ) i grali mecze na play station :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-10, 18:27 ]
ale to podobno moja wina :ico_haha_01: bo jemu sie nudzilo,jak ja wszystko przy malym robilam...to mowie do niego ostatnio ,zeby pieluche zmienil ,i zaczal mnie wolac,bo rozebral malego i wielce zdziwiony,ze nowa pielucha,waciki i krem same sie nie przyniosly :ico_szoking: i co on ma teraz zrobic ??? :ico_szoking: ale dobry jest w usypianiu malego,oliverek nie wiedziec czem jak go slyszy ,szybko usypia ... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 lip 2007, 19:01

lucy23 pisze:zdziwiony,ze nowa pielucha,waciki i krem same sie nie przyniosly

:-D :-D skad ja to znam. moj jeszcze lepiej, bo uwaza, ze stara sie zdejmuje i od razu nowa zaklada, bez zbednych ceregieli :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 lip 2007, 19:08

Madziorka oby poród przebiegł Ci szybko i sprawnie i pamiętaj, ze kazdy boleśniejszy skurcz zbliża Cię do zobaczenia swojego dziecka.
dziewczyny obstawiamy: ja mówię, ze chłopak będzie :ico_brawa_01:


[ Dodano: 2007-07-10, 19:12 ]
lucy23 pisze:grali mecze na play station

skad ja to znam?????? jak gra to tak jakby go nie było :ico_olaboga:
Kasia gdybym wiedziała ze alkoho przyspieszy poród to bym sobie łyknęłą conieco :ico_oczko:
Jasnie Pani chustą sie nie przejmuj, najwyżej kalafiory ze sklepu bedziesz w niej nosiła :ico_smiechbig: jak Luśka nie lubi to nie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 lip 2007, 19:47

martuchafrost pisze:Jasnie Pani chustą sie nie przejmuj, najwyżej kalafiory ze sklepu bedziesz w niej nosiła


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 lip 2007, 20:44

Jasnie Pani :), na mnie promocje też tak działają, po prostu mnie ogłupiają, juz nie raz taszczyłam do domu po 10kg cukru albo super-ekstra gratisowe pieluchy, ze 200sztuk chyba :ico_haha_01: :ico_puknij:
daj se spokój z tą chustą, bo dziecko depresji nabawisz, zostaw na kalafiory :ico_smiechbig:
Marta a u ciebie nic sie nie dzieje? kiedy masz sie zgłosić do szpitala? :ico_ciezarowka:
Lucy ale masz księciunia w domu :ico_haha_01: ale kuba taki sam, drze sie z pokoju: daj chusteczke, daj puder, tak to ja wole sama przewinąć :ico_zly: a już do szału mnie doprowadza, jak zagląda do swojej szuflady i pyta jak osioł: kasiu, gdzie są moje czarne majtki? mam na sobie, cholera :ico_zly: przecież ich nie śledze :-D
ale ten typ tak ma, zero wyobraźni, no chyba, że w łóżku :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 lip 2007, 20:47

madziorka wszystkiego naj naj zeby bylo szybko i bezbolesnie i wracaj z tola lub leonem... ja juz wiem ze malenstwo bedie sliczne :ico_haha_01: :-D
ja wlasnie zbieram sily po dniu z natankiem szatankiem hihihi albo kasownikiem lepiej bo jego uzebienie notorycznie wprawia mnie w rozbawienie hihihi moze mi sie uda fotke szczedlic bo maly usmiecha sie ciagle
ale szczerze wam powiem ze wysiadam juz przy nim caly dzien latam jak nie za nim to z nim za reke :ico_olaboga:
zaraz pojede sie kapac i spac bo jutro tez musze sie wlasnym dzieckiem zajac a to nie latwe :ico_haha_01: chyba musze mu diete zmienic hihihi :ico_puknij:
lucy wklejaj jakies nowe fotki oliverka i jasnie pani moja synowa tez bys mogla pokazac wiecej :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-10, 20:48 ]
kasia no jakbym o wlasnym malzenstwie czytala hihihi chyba to juz wszyscy tak maja :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 lip 2007, 21:33

julie_377, nawet nie wiesz, jak pocieszające jste to, że nie tylko mój chłop jest taki :-D
Marta, ja obstawiam dziewczyne u Magdy :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 lip 2007, 21:56

kaasiaa79 pisze:daj se spokój z tą chustą, bo dziecko depresji nabawisz, zostaw na kalafiory
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Kasia kochaniutka ja mam sie zgłosic do szpitala 20 lipca ( piatek) o 8 rano, a znając moje zyciowe szczescie, bede sie męczyc do niedzieli, bo mi nic w zyciu łatwo nie przychodzi :ico_nienie:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość