Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 lip 2007, 20:27

Obrazek

Obrazek

Kacpi z Dawidkiem

[ Dodano: 2007-07-11, 20:28 ]
Obrazek
tak moge sprzatac i tylko tak :ico_olaboga: Kacpo na szafce w lezaku a ja przy garach ale musze do niego caly czas gadac :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-07-11, 20:29 ]
Obrazek
a tu szykujemy sie na spacerek :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

11 lip 2007, 20:44

Oj Kasik ta twoja córunia to już tyle przeszła, mam nadzieje,że jak będziecie w Polsce to jakis pediatra dobry Wam coś konkretnego doradzi, bo tam w tej Anglii to faktycznie olewaja wszystko!!!!!!!!

Mordko jeszcze raz powtórzę, jesteś wielka, to prawda wszyscy mogą myśleć że ty taka twrda, a w środku to na pewno czujesz,że przydałby sę ktoś kto przytuli i wysłucha, samemu to musi być cholernie cięzko!!!!!! Mnie pomaga mama i to bardzo dużo, no i mąż jak przychodzi z pracy!!!!!! Jak inni trochę odciążają z obowiązków, to człowiek całkiem inaczej patrzy na wszystko!!!!!!!!!
Ale Kacperek to kawał chłopa, jake ma fajne miny, a fjnie wygląda przy swoim mniejszym koledze!!!!!!!!!! Dobrze że masz ten leżaczek, bo tak to chyba nic byś w domu nie zrobiła jak nie śpi, co nie?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 lip 2007, 20:52

caro, i tak niewiele moge zrobic :-/ w sumie wszystko robie na raty...jak przysnie.... chociaz ostatnio zadko mu sie to zdaza ... w sumie jest bardzo grzeczny, malo placze, ciagle sie smieje i gada ale musze przy nim byc :-/ wiec ze sprzatanka nici ... z odpoczymku niestety tez :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

11 lip 2007, 21:00

Mordeczko ale świetne zdjecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kacpi CIACHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

myslę ze pasy sa potrzebne tylko na start i lądowanie, wtedy jakby było jakies szarpnięcie mocniejsze to ludzie sa bezpieczniejsi spieci pasami bo przy takim szarpnieciu polecieliby po całym samolocie bo to predkosc jednak jest wieksza niz autem....

ja tez sie wkurzam ze mój mąż to coraz mniej zna Jagodę... widze ze ja musze byc na kazde zawołanie :ico_zly: ech... (ale Marzenko Ciebie rozumiem i rodzinka powinna Cie wesprzec czasem...)

Basik mój kolega jest terapeutą i odradzał noszenia dziecka w pozycji pionowej... no ale jak to zrobić skoro dzidzia wymaga... :ico_olaboga:

moja mała spi od 17.00 ale pogoda :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-11, 21:04 ]
Kasik nie zapomnialyśmy!!!!!!!!!!!!!!!!

IM to mój post skasowali.... :/

[ Dodano: 2007-07-11, 21:08 ]
kurcze uwielbiam patrzec jak mała bawi sie masktkami, grzechotkami... jak sama te rączęta wyciąga i mysli intensywnie!!!!

[ Dodano: 2007-07-11, 21:53 ]
mała do taty zaciesza
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-11, 21:58 ]
udało jej sie w koncu wcelowac
Obrazek

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

11 lip 2007, 22:00

wiecie co widze że wszystkie mamy te same problemy ja już też odpadam .mała non stop na rękach w pionie a jak w bujaczku to wszedzie ze mna i to na krótko.skończyło sie kąpanie jedzenie i do łózeczka jest zasypianie albo w bujaczku albo w wózku koszmar.mam wielki bałagan nie mam kiedy posprzątac mała je jakby za karę na spiku tylko koszmar a ja chcę do fryzjera ale nie mam jak mam dość potrzebuje chwilki dla siebie ale niestety nie mam z kim zostawić małej.ostatnio to nawet na nią nakrzyczałam że czego płacze po prostu też jestem zmęczona i nie mam pomocy na okrągło sama a ostatnio tesciowa musiałam nawet obsłuigiwac bo poszła na zabieg żylaków wiec wiecie.ale oczywiście kto był najlepszy synowa bo wszyscy się wypieli.a tak to tylko człowiekowi problemy stwarza i pomocy rzadnej wiedżma.ale nie mogłam jej nie pomóc.bo niestety taka nonono jestem.

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

11 lip 2007, 23:00

syla czasem nie da sie nie pomóc... oj kochana z Ciebie kobieta!!

[ Dodano: 2007-07-11, 23:09 ]
syla powiedz jak Nikolka???

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 lip 2007, 23:41

syla75, ja wlasnie mam tak samo w mysl przyslowia''jak masz miekkie serce to musisz miec twarda nonono '' :ico_zly: ale powoli staram sie to zmienic :ico_nienie: bo nie dam sie wykorzystywac o nieeee :ico_nienie: juz braciszek sie na mnie obrazil bo mu kasy nie pozyczylam... ale on widzi mnie TYLKO wtedy kiedy potrzebuje pieniedzy a co ja qwa bank ?? :ico_zly: a do kacpra nawet nie przyjechal tylko zadzwonil o kase i nie zapytal nawet jak maly czy ja :ico_zly: Dobrze ze drugi brat inny jest :ico_olaboga: no ale z nim malucha nie zostawie bo on nie umie sie nim zajac :ico_placzek: starszakami tak i nie raz z nimi siedzial ale kacpi za maly :ico_placzek: wiec nie pozostaje mi nic innego jak czekac jakies.... 5 lat zebym mogla sama gdzies isc :ico_zly:

[ Dodano: 2007-07-11, 23:41 ]
ide spac ... pozno sie zrobilo :ico_spanko: dobranoc :)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 lip 2007, 00:33

Mordeczko ja tez tu jak jestem niemam z kim małego zostawić dopuki nieprzyjdzie M z pracy!!! Nikt Małego jeszcze niewidział z rodziny oprocz brata M-ale lece 29 do Polski to zobacza!!!

ja tez duza trase z Małym pokonuje tyle ze samolotem to chwila i do domu z Wawy niemam bardzo daleko!!! gorzej z Southampton do Londynu!!! Maluszka przypina sie w samolocie takim pasem do mamy!!! :-)

basik zycie naprawde jest niesprawiedliwe- moj brat cioteczny z zona starali sie o dziecko pare lat( ona poronila chyba ze 3 razy) ale wkoncu po dlugim leczeniu urodzila im sie corunia!!! przykro z powodu kolezanki-pomodlimy sie za nia i Dzidziusia-bedzie dobrze!!!

kasik z tym paszportem to macie szczescie!!! no a w Anglii jakos tak Ci lekarze sa inni niz u nas!!! zdrówka dla Vikulki!!!

Eryczek tez dzis jakis maraton mi zrobil po domu- ja juz Go od dawna pionowo nosze!!!

a co do dokarmiania-to ja mialam infekcje i od tamtej pory daje raz dziennie Ryskowi butle o 15 i zjada , a takto cycoszka!!! Wiec u mnie dokarmianie sie sprawdzilo!!! od jutra zageszcze mu kleikiem ryzowym to mleczko o 15 :-D i zobaczymy jak bedzie zajadał!!!

co ja mialam jeszcze napisac

caro ja jestem w sumie sama tu na obczyznie- jeszcze sie dokonca nieodnalazlam i mam to samo uczucie co Ty ze niema z kim nawet isc na piwo czy pogadac tzn chodzi o kolezanki!!!

a co do palenia przed ciaza i na poczatku palilam pozniej rzucilam a teraz znowu popalam czasami ale wyrzucam papierosa jak pomysle ze to zle dla małego!!!

[ Dodano: 2007-07-12, 00:47 ]
Mordeczko zeczywiscie Kacperek duzy przy koledze :-D
ja ostatnio ogladalam pierwsze fotki Eryka i niewierzylam ze jeszcze niedawno byl taki malusi!!!

Pozdrawiam Was wszystkie i buziolki dla Szkrabów!!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

12 lip 2007, 00:50

Dziewczyny przesłodkie te wasze maleństwa !!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

A wy już podajecie maluchom inne jedzonko oprócz mleczka ? Moja mała kończy za tydzień 4 miesiące i myślałam,że jej zacznę coś nowego podawać ale lekarka powiedziała,że nie ma takiej potrzeby jeżeli mała przybiera prawidłowo. Waży teraz 6200g i ma 57cm, podobno w sam raz. Byłam u dwóch lekarek i obydwie powiedziały,że gdzieś za miesiąc dopiero mogę jej dawać :ico_noniewiem:

A wam kazali rozszerzać już dietę ? :566:
Jak tak to może ja też już bym czegoś spróbowała,choć uważam,że jeszcze za wcześnie :ico_noniewiem: :566:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

12 lip 2007, 09:37

Witam, u nas znowu pogoda pod psem :ico_zly: Mała wkońcu śpi wiec mam godzinke. Dałam jej wczoraj lakcid rano i wieczorkiem, a potem ok 18 pierwszy raz podałam przecierek bobo vita-marchewka i jabłko i wiecie co? Całą noc nie spała, mała ciągle płakała, normalnie aż na nia nakrzyczałam :ico_wstydzioch: :ico_puknij: i teraz mi głupio. Jak myślicie po czym to mogło być po tym jabuszku czy lakcidzie? już sama nie wiem, a może po prostu zbieg okoliczności?

Co do noszenia pionowego.Ja też sie boje o kręgosłupek , ale u mnie mała wymuszała takie noszenie od samego początku i niestety jak nosze to tylko tak, inaczej jest taki ryk :ico_olaboga: że i tak kapituluje :ico_wstydzioch: Mam nadzieje że kręgosłupa jej nie zepsuje.Natalia waży już 6,700 i nawala mi kręgosłup jeszcze po ciązy, więc próbuje ograniczać noszenie, na szczęście nie jest mocno przyzwyczajona :-) a jak ktoś chce wziąść to krzycze-kurde ale ze mnie matka, może mi tego nie zapamięta :ico_noniewiem:

Kasik biedna ta Twoja córeńka :ico_olaboga: ile ona musi znosić, a przecież taka malutka.Mam nadzieje że w Polsce znajdziesz lepszego pediatre.

Co do dalekich podróży to jak Natalia miała 2 miesiące pojechałam z nią na lotnisko (ok.300 km w jedną stronę) po mame i wycieczkę zniosła super.Mordeczka ma racje z większym dzieckiem trudniej podróżować bo jest rozbrykane i szybko sie nudzi, a takie maleństwo i tak śpi przez wiekszość drogi.Więc myśle że lepiej teraz niż póżniej, a przecież zawsze można stanąć i odpocząć. A Ty Mordeczko jeśli wypali wyjazd to z 4 dzieci w droge :ico_noniewiem: normalnie podziwiam odwagę :ico_brawa_01:

Do wszystkich ciągnących resztką sił- uszy do góry,każdy ma prawo miec chwilowy kryzys a i tak w końcu będzie lepiej. Takie nastroje na pewno też przez pogode i przez brak słoneczka.Jak świeci to jakoś tak az chce sie żyć :-D .Na pewno bedzie lepiej a przecież wirtualnie też można walnąc piwello :564: i zrobić dżampreze :ico_urodzinki:

Wiecie co? dziwie sie i wnerwia mnie niesamowicie że niektórzy wogóle nie maja wyobrażni.
wczoraj zadzwonili do mojego męża-jego brat cioteczny z dziewczyną i siostra z mężem że przyjeżdzają na weekend do nas odpocząć :ico_szoking: a ja co na Karaibach w kurorcie sie opalam? mnie nawet o zdanie nie zapytali, a mój mąż nie umie odmawiać :ico_zly: Ja mam 3 miesięczne dziecko a Oni w 4 dorosłe osoby zwalaja mi sie jeszcze na głowe :ico_puknij: Do tego to takie osoby przy których trzeba "latać''.
Myślałam że to sie zmieni jak bedzie dzidziuś a to tylko taka róznica że wcześniej dzwonili w ten dzień co przyjeżdzali a teraz nawet 2 dni wyprzedzenia dali :ico_szoking: cyba tym razem będe niemiła :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość