Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 lip 2007, 12:43

no tak od rana tylko my dwie siedzimy na forum.

Mąż pomógł mi jednak bo coś sie zahaczyło w bagażniku i nie mogłam dać dobie sama rady, ale rzeczywiście zabawnie to wyglądało. Ja walczę z wózkiem trzymając dziecko a Mariusz stoi na chodniku i robi zdjęcia. Silna to może kiedyś byłam. W podstawówce pchałam kulą. Potem były dwa złamania ręki i moja kariera sportowa się załamała. Ale nie powiem trochę siły mi zostało, ale nie tyle ile bym chciała.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 lip 2007, 13:05

hejka..
Ewcik..faktycznie silna babka z Ciebie..pozazdroscic sily i coreczki...widze ze tez chodzi w opasce jak moja Maya :ico_brawa_01:

Zmienilismy system kapania..a wlasciwie godziny kapania...poprzednia kapiel byla o 21,30 ateraz o 20.00..i o dziwo mala spi teraz ok 6 godzin ciagiem a wczesniej max 4...czasem chyba warto poeksperymentowac

Wiecie ostatnio przy wieszaniu prania pomyslalam ze mamy duzo uniwersalnych ubranek dla malej i ze mozna by je jeszcze wykorzystac do drugiego dziecka-a potem strach mnie przelecial bo wiem ze drugi raz mi sie takie grzeczne dziecko nie trafi...i od razu checi na kolejne dzidzi odeszly...

wczoraj zawiesilismy zabawki nad mate edukacyjna bo przedtem lezala bez...i dziecko zaczarowane..nowe zabawki i godzinka z glowy-dziecka nie bylo :-D :ico_brawa_01:
musze jeszcze dokupic zabawki na wozek-koniecznie!

ide troche posprzatac i pod prysznic skoro domownicy spia!

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 lip 2007, 13:07

my dziś Albo jutro wybieramy się do sklepu po matę, karuzelę nad łóżeczko i coś do wózka.

[ Dodano: 2007-07-12, 13:12 ]
Ala rzeczywiście nosi opaskę. jak zakładamy jej jakąkolwiek czapkę to dostaje wariacji. Tak się rzuca w wózku że ją sobie ściąga.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 lip 2007, 14:08

Ewcik no tylko pozazdrościć! Alunia śliczna, a Ty???no proszę, proszę...strong woman normalnie! hehehe. I dzięki za przedstawienie nas wszystkich...

Kulka to jak przedstawiamy się datami urodzin??? no to co,zaczynam...21.09.1982...

No i ogólnie dzień dobry...
ja niezbyt dospana, bo Hania coś głodomorkuje w nocy...chyba znów ma etap efektywnego wzrostu, bo ciągle głodna...Ratunku! spałam od 23 do 0.20... :ico_olaboga: potem przy okazji obejrzałam se wreszcie 07zgłoś się :ico_brawa_01: i spać o 2, a o 3już znowu z cycem siedziałam :ico_szoking: A nad ranem znowu stękanie kupowe, ale bez efektów wymiernych...
A ja? po śniadaniu karmienie, a nie najpierw masowanie i gadanie, potem zabawa z Hanią, bo coś już nie lubi spać...a potem szybka toaleta i z okazji, że mój J jednak nie czuje się w obowiązku sprzątać, że mój misterny plan w nonono, to znów :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: No i co ja z siebie robię??? wrrrrrrrrr....... :ico_zly: No trudno, ja niestety nie umiem przymknąć oka na koty z kurzu pod łóżeczkiem i brudną umywalkę, więc dzielnie walczę z tym chaosem...Już nie będę prosić...trudno, ja się przemęczę, ale...A właściwie nie...jestem słaba, nie mam kręgosłupa i silnej woli! bo właśnie sobie przypomniałam, że jednak zdjęłam z linki i poskładałam te jego paskudne skarpety i gacie! :ico_zly: jestem głupia!!! ratujcie!
No dobra, łazienka wzywa...a jeszcze piorę podkład z Haninej huśtawki bo zakurzony jakiś, a w międzyczasie przegryzam serniczek na zimno! :-D chociaż jakaś przyjemność! No i muszę się pochwalić, że moja baby sitter się sprawuje znakomicie i biega do Hani przy każdym stęknięciu! no, miłego dzionka...SŚwieci słoneczko, ale J głupol nie zamontował mi wózka do kupy i nawet wyjść nie mogę...A może to lepiej, bo jakoś nie lubię tych spacerów, leniwa jestem jak smok! dobra, tymczasem borem lasem!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 lip 2007, 14:18

ja uzywam herbatek PLANTEX i zero problemow z kupa hehe
a ja 20.11.1984 hehe

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 lip 2007, 14:18

daty urodzin nie ma sprawy: ja 29 sierpnia 1982

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 lip 2007, 14:42

moj Jakub znowu spi....... :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 lip 2007, 14:43

Myslalam ze chodzilo o daty urodzin obu Karolin...a le skoro juz piszemy to ja 27.04.85

[ Dodano: 2007-07-12, 14:47 ]
Maya spi od 10.00...i na spaniu ssala kciuka wiec o 13.00doskoczylam z cycem i spi dalej z tatusiem...i ostatnio to norma :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 lip 2007, 14:48

Hejka dziewczyny!

Ewcik od razu dziekuję za przedstawienie dziewczyn :ico_oczko: a tak na marginesie nie zaniedbywałam uczestnictwa w forum tylko poprostu za późno je odkryłam, jak już wy wszystkie się znałyscie :ico_noniewiem:
Ale staram się nadrabiać :ico_oczko:

Zborraprosze cie nie szalej tak z tym sprzątaniem :ico_nienie:
ja czekam wciaż na skonczenie tych listew i tez wielkie sprzątnie mnie czeka, bo w tym tyg jeszcze nic nie robiłam :ico_noniewiem:

Moja niunia dzis zrobiła super wielką kupe, chyba poranny spacer tak na nią zadziałał!Obsrała se cała po plecach, po brzuszku, nie wiedziałam z której strony mam ja zacząc wycierac i w miedzy czasie wsadzała nóżki i rączki do tej kupy....feeeffffeeee :ico_oczko:
Zjadła po spacerku 80ml i takiego na mnie pawia pusciła, ze musiałam też sie cała przebrać i od razu zaś głodna była, dopiła jeszcze z 90 ml i śpi, ale za chwile nastepne karmienie, o ile się obudzi :-)

ja urodziłam sie 10.04.1984

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 lip 2007, 14:53

o jak miło .......... ktos z 84 ehehhe .......
Glizda dawaj GG heheh :diabel:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość