Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 lip 2007, 12:08

ladybird23, sprawdz czy w buziaku nie ma plesniawek... czesto dzieciaczki maja w okolicach krocza biale plamki jesli maja plesniawki

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 lip 2007, 12:20

mordeczka ty mnie nawet nie strasz, a jak to wygląda, te pleśniawki i z czego sie biorą??

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 lip 2007, 12:49

Czołem, kluski z rosołem...Mówiłam, że nie wiem kiedy zasiądę i się nie pomyliłam...
Najpierw tak...:
:ico_brawa_01: dla Mayi, jest ciasteczkiem normalnie! ach, jakie minki śliczniutkie...Moja Głodzilla to jak widzi aparat lub kamerę to po zawodach...poważna z niej dama się robi zaraz i już. No i fajowo, żę już wiesz Glizduniu co i jak i o której...U nas różnie...zależy o której kąpiel... To powodzenia w szukaniu mieszkania. A tym ubieraniem to mnie :ico_szoking: Gołe nóżki? :ico_olaboga: moja to nawet w domu w skarpetkach, bo ciągle jakby krążenia nie miała w kończynach...Ale może trzeba hartować? no u nas bynajmniej się to nie uda, bo zaraz wszystkim żal że dziecku zimno, mi też...

Massumi wreszcie Cię "widzę"! :ico_brawa_01: jaki miły początek dnia...Fakt, te obrazki powalają na kolana normalnie :ico_sorki: A co do redbulla... :ico_szoking: faktycznie, odstawiam go :-D A Urszulka...mmmmmmmmm....piękniusia...Szkoda, że nie mam syna, bo bym zaklepała ją na synową!

Co by tu jeszcze? No tak...Kulka brawa dla młodego! też chcę przespać wreszcie jedną całą noc!!! :ico_sorki: A 4dzieci./...co Ty?maraton jakiś, samobója chcesz sobie strzelić??? Odpoczynek mówisz?zapraszasz?ba...ale gdzie Ty kobitko mieszkasz???

Ewcik moja to nawet lubi czapusie, ale wiązane raczej odpadają, bo te jej 4podbródki... :ico_szoking: no i potem ma czerwoną szyjkę i trzeba namaszczać hehehe..

Ladybird23 :ico_pocieszyciel: no tak to nie...to już przeginka...spakuj gościa :-D Ale poważnie, to już rpzesada, weź się w garść dziewczyno, bo faktycznie jak raz na łeb wejdzie, to cieżko mu będzie zejść...Chyba czas pokazać panom ich miejsce w szeregu!

My wczoraj młodą kąpaliśmy prawie o 22, potem cyc, odbijanko i o 23 już spaliśmy we 3! :ico_brawa_01: tzn.młoda w swoim wozie, ale spaliśmy wszyscy...Potem pobódka o 3! :ico_brawa_01: i po 6! hurra! widocznie późne kąpanie lepiej na nią działa no i można wtać tylko raz w nocy, trzeba tak będzie robić i już. A rano...zjadła znów prawie o 9, no i o 11, ale spać? :ico_nienie: czekała na rozrywkę! a co, wymyślaj matko zajęcia skoro Ci się dziecka zachciało...Trochę w huśtawce, ale misie wysoko wiszą i jakoś niespecjalnie było, no to potem trochę rozmawiłyśmy :-D a potem na matę...i pozytywki w ruch...ale po chwili już ryk-znaczy się zmęczona Głodzilla...i lulu do łóżeczka...Mądra dziewczyna, wie że matka uzależniona od TT i MUSI! No a zaraz trzeba się zabrać za preparowanie obiadu... :ico_olaboga: a potem? pada...to co by tu wyprawiac???
Na razie zmykam i życzę miłego dzionka!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 lip 2007, 12:57

zborra jak moja niunia jest kapana o 21 o 21:30 juz śpi to do 3 wytrzyma, a potem do 5-6 wiec w tym nocnym kąpaniu jest jakaś metoda dla nas żeby sie trochę wyspać!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 lip 2007, 13:27

Sorki ze sie wtrace ale czytam sobie wasz watek i sie doksztalcam moj Marcinek kapiel bierze 19.30 codziennie o tej samej porze potem mleczko i zasypia i budzi sie kolo 2.00 lub 2.30 potem 5 rano.
Tylko dziewczyny poradzcie w nocy ciezko oddycha jakby nosek ma zapchany a nic tam nie widac :ico_olaboga: zwilzam mu nosek i wieszam wilgotna pieluche obok i nic a w dzien normalnie :ico_noniewiem: nie rozumiem w czym problem :ico_olaboga:

domi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2007, 10:32

13 lip 2007, 13:55

witam, ja tu początkująca, więc proszę o cierpliwość jeśli coś robie nie tak, mam do was pytanie jak wy to robicie że dzieci wam śpią jak w zegarku codziennie, u nas noc jest super, bo Julcia śpi mi tak co 5 godzin, ale w dzień to nigdy nie wiadomo co i jak, czasami ją położę i śpi tylko pół godziny czasem dłużej nie wiem od czego to zależy, może macie jakiś system z którego bym chętnie skorzystała

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

13 lip 2007, 14:29

Witajcie! Ja tak na chwilkę. Nikt mi już nie powie, że to nie typowa kolka, przecież nie ma innej opcji. Do 13.00 moje dziecko jest o.k, a potem coraz bardziej niespokojne, pierś ciągnie 5 minut potem jest płaacz, tulenie na fotelu, czasem przyśnie, a od 17.00 apogeum i tak co dzień, tylko ja już po tych prawie dwóch miesiącach wysiadłam i się podłamałam. Ale cóż muszę być twarda i cierpliwa jeszcze bardziej niż jestem. (Czy się jeszcze bardziej da?????) Zazdroszcze Wam wszystkim, ale cóż odbiję sobie to wszystko za jakiś czas, będą w końcu długie spacery, spokojne zasypianie, rany wiecie wszyscy mówią żeby nie zasypiało dziecko przy piersi, a ja takbym bardzo chciała żeby tak było, żeby spokojnie zjadł i zasnął, ryczę nawet jak to piszę, poprostu wysiadłam już psychicznie, ja taka twarda, spokojna kobita nie dałam rady głupiej kolce, beczę teraz dzień w dzień.

Sorki, pewnie tak bez ładu i składu napisałam, bo ciężko przez łzy, ale musiałam się wyżalić, co prawda codzień beczę w ramionach męża, ale jego tak mało mam.
Trzymajcie się i miłego popołudnia, idę coś zrobić mały przysnął na chwilę.
A samodzielnego zasypiania nauczę go napewno, ale jak to się skończy. Przeklęte gazy, kolki czy niech kto chce to jak nazywa.

[ Dodano: 2007-07-13, 15:00 ]
A tak a propos jeszcze tej książki 'Język niemowląt" fajna jest i tak sobie pomyślałam ją czytając, że może to nie kolka. Ale z drugiej strony ja chaotyczna, ja panna co ma wszystko zaplanowane, wszystko robi z zegarkiem na ręku, ciężko tylko teraz, bo mały jak ma te gazy i puszcza te bąki to śpi pół godziny i tyle, a czlowiek sobie naplanuje. No i najdłużej śpi jednak na brzuszku, a u mnie wyjątkowo i myślę, że bliskość się tu liczy i ciepło które mu oddaję, ogrzewam bolący brzuszek własnym ciałem. Przykro mi jest bo mam teraz tak mało czasu dla mojego Kacpra, a on tak się martwi, że nasz Karolek jest chory, rano przychodzi i gada z nim, bo potem już się nie da, jest taki marudny i krzykliwy.
Rany, ale się rozpisałam, chyba jak nigdy, ale już taka jestem, wszystko raczej dusze w sobie, nie lubię się żalić, że mi źle, ale widać czasami trzeba, bo inaczej by człowiek chyba zwariował.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 lip 2007, 15:33

moj Jakub tez czasem ma okresy wieczornego darcia mordki ale doczytałam ze dzieci moga tez w ten sposob odreagowywac stresy ..........

ale znowu z drugiej strony moja kolezanka to nawet raz pogotowie wzywała jak mała miała kolke bo juz nie wiedziała co zrobic tak sie to małe darło ........
wiec Sikora trzymta sie tam!!! Dobrze ,ze mozesz popłakac chciaz w ramie meza ........
zazdroszcze........... ramie mojego jest za daleko ..........

a co do tych wakacji u mnie to mieszkam jakies 30km od moza obok Koszalina heheh
wiec zapraszam....... tylko wczesniej zadzwoncie heehe.....


a dzieci sasiadki juz poszły wiec została mi juz tylko moja 2 heheh :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-13, 15:35 ]
domi co do tego systemu to ja mam taki ,ze codziennie staram sie robic to samo o tych samych porach ......... i maluch jakos wpada wczesniej czy pozniej w ten rytm ......

magda a uzywasz wody morskiej ??

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

13 lip 2007, 16:20

JESTEM :-D PRZECZYTAłAM I na razie krotko :-D 16. 09 77 Gosia więc ja tez w tych starszych :-D byłam w Olszynie od srody sama z małym - dopiero przyjechalismy :-D odezwe sie wieczorem :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 lip 2007, 16:35

magda26, ja Ali na noc wpuszczam kropelkę soli ffizjologicznej do noska i jest ok.

domi, witaj! Widzę ze ty też majówka. Zapraszam do częstego odwiedzania naszego wątku. KUlka ma rację. Codziennie wszystko o tej samej porze. W końcu dziecko się przestawi.

Gosia A, już się martwiłam że coś nie tak. Miałam nawet wieczorem smsa pisać, ale się pojawiłaś. Mam nadzieję ze pobyt w rodzinnych stronach się udał?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość