kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

15 lip 2007, 20:43

Hej dziewczyny!
Karolas ja na poczatku dawalam kleik najpierw mialam kukurydziany z Nestle i odpowiednio do ilosci mleka dawalam tak zeby byl polplynny nie pamietam ile sypalam bo kazda firma ma inna recepture.Teraz uzywam kleiku ryzowego Bobovity to na 140ml mleka sypie 3 lyzki plaskie.Potem wprowadzila kaszke i mialam tez rozne z Nestle i Bobovity tez roznie sie je sypie.Najpierw robilam mleko potem dosypywalam kaszke ale zawsze troszke mne jiz jest na opakowaniu bo chcialam zeby byla polplynna. Co do wanny to tak zrobie jak piszesz.
Hekatte ja stosuje do kapieli Oilan ma taki sam sklad co Oilatum i jest tanszy tylko ze jest polskiej firmy Oceanic ale naprawde super.Miloszek po kapaniu nie jest oliwkowany od urodzenia, ja stosuje balsam nawilazajcy do ciala Nivea jest bardzo wydajny i skórka dziecka jest po nim fajna.
Malgorzatka stosuj czopiki i mam nadzieje ze szybko przejda te ciezkie dni
Magdzinka dzieki za informacje za strone o zdjeciach, zarza sprobuje wkleic inne
My dziewczyny myslimy zeby pojechac na 4 dni nad morze z malym bo ja nie mam wiecej urlopu, nie wiem czy dostane zgode skoro dopiero wrocilam.Chcialabym bardzo oderwac sie choc na kilka dni a dla Miloszka tak pobyt wyszedlby na zdrowie.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

15 lip 2007, 20:46

karolas Kamping pod Cyprysami przy głównej drodze Władek - Hel, przy stacji kolejowej Jastarnia Wczasy, naprawdę blisko do morza - z 5 minut spacerem przez lasek sosnowy jak są fale to słychać je też na polu ... My byliśmy tam dwa razy: przed ślubem na początku września i 2 lata temu w połowie czerwca i chwalimy sobie bardzo, oczywiście poza sezonem można negocjować ceny, łazienki są czyste i w miarę nowe, ciepła woda jest całą dobę i nie jest limitowana, prąd jest w łazience, więc można naładować tel, zagrzać wodę w czajniku itp. podaję stronę : http://www.campingpodcyprysami.webpark.pl/glowna.htm

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

15 lip 2007, 21:03

Ktoras z Was pytala o sadzanie dziecka, wiec ja Miloszka czasami sadzam czytalam ze mozna troche zeby miesnie brzucha troche pocwiczyly ale nie za dlugo , choc Miloszek lubi byc w takiej pozycji

[ Dodano: 2007-07-15, 21:06 ]
Kurcze dziwczyny zmniejszylam zdjecie i chcialam drugie wkliec ale nie idzie juz kiedys Karolas pisala mi jak to zrobic ale to strasznie zakrecone

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

15 lip 2007, 21:39

qunick TT jest moim ulubionym ale jestem na wielu innych forach tematycznych .

Super twoje córeczki wyszły na tych zdjęciach ja tez chyba tak rozłożę na naszej ziałce kocyk żeby Mirelka trochę pofikała.

spałyśmy do 5:00 czyli super , mam nadzieje ze dziś tez da mi trochę pospać

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

15 lip 2007, 22:21

qunick Super fotosy a Twoje dziewczyny laski że hohoho :ico_brawa_01:

Magdzinka :-D Cieszę się, że wypad się udał!

Mam pomysł, mam nadzieje, że się Wam spodoba! Powklejajmy zdjęcia swoich facetów, sprawców :ico_oczko: tego, że mamy nasze dziciaczki, ojcow, kochanków, chwalmy się nimi !!!... Zapodałam pomysła to zacznę:

Oto mój Tomasz:Obrazek

[ Dodano: 2007-07-15, 22:32 ]
PS. Dobranoc, idę spać, jak będziecie za mną tęsknić, to pomyślcie sobie, że jutro, też coś do Was napisze na forum, nie płaczcie za mną, wiem, że mnie kochacie... Do zobaczenia moje drogie ... :diabel: :gitara: :064: g:D :509: :512: :520: :521: :525: :532: :581: :580: :595: :589: :589: :635: :682: :688: :686: :689: :723: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_dziecko: :564: :562: :548: :ico_buziaczki_big:

Bluszczyk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 08 lip 2007, 23:56

16 lip 2007, 01:05

Małgorzatko widzę, że mamy podobne problemy z facetami. Mój nie oglada w intrnecie panienek, ale za to rozgląda się na ulicy. Myśli frajer, że ja tego nie widzę :ico_zly: A potem w domu mówi do mnie "moja hipopotamiczko" A niech spada na szczaw. Generalnie jak tylko patrzy to mi wisi wtedy ja t zaczynam się oglądać za facetami i mu przechodzi :ico_oczko: Najgorsze jest to, że on jest muzykiem i ostatnio dużo jeżdzi po kraju. Dotąd jeżdziłam na jego koncerty, ale odkąd mały się urodził siedzę w domu (jakby się mnie wstydził) :cry: No dobra to ni jest najgorsze. Głupia akcja powiem... i śmieszna i straszna zarazem: chyba po porodzie za ciasno mnie zaszyli... :-D :shock: :059: nie pasujemy...
dlatego wierz mi rozumiem jak się poczułaś oglądając te jego "radosne" buszowanie po internecie :ico_pocieszyciel: pogadaj z nim

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 lip 2007, 02:08

Bluszczyk Ach te chłopy ... :507: Ale to jest ból ...okropne... :508: :504:

Jest muzykiem? Jakim zespole gra, możesz zdradzić?

Co do TYCH spraw, to mi też nie najlepiej się z nim układa .. mhmh :583: :625:

Kolejna noc buuuu ....2:08 Mój mały wojownik nie da mamie spać ... :506:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

16 lip 2007, 06:50

Oj Gosia kiedy to minie :ico_placzek: Moja mała dziś od 3 i jeszcze nie spi siedzi ma na kolanach :ico_placzek:

A to mój Oskar :-D Obrazek

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

16 lip 2007, 07:22

my nockę miałyśmy taką sobie - pobudki równo co 3 godzinki.....

Obrazek
Shot with Canon PowerShot S3 IS at 2007-07-15
a to mój Adam :-)

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

16 lip 2007, 08:11

Dzisiaj Tobiaszek jest strasznie marudny, nad ranem plakał przez sen dwa razy. Teraz też zasnął mi na rękach bo płakał strasznie w łóżeczku. Nie wiem co się dzieje gorączki nie ma, najedzony jest, w pieluszce sucho.
Jutro idziemy do lekarza na szczepienie ale jak się dzisiaj nie poprawi to chyba wybierzemy się na wizytę dzisiaj. Mam nadzieję, że nie przyplątało się żadne choróbsko. A może to przez ten upał - wczoraj wyobraźcie sobie u nas było 46 w słońcu. W cieniu było 35. A w domku mamy fajny chłodek tzn. góra 25. :-D

[ Dodano: 2007-07-16, 08:13 ]
Tobiś powiedział tete :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość