Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

15 lip 2007, 13:07

czesc baboski

dziekujemy wam bardzo bardzo za zyczenia..cudownie sie je czyta......dziękujemy..kochane jestscie

urodzinki super sie udały....Mati wybrał pieniązki....za pierwszym razem..za drugim tez...za trzecim kieliszek ale szybko go wyrzucil i wziął pieniązki :-D :-D :-D
Mati wyzdrowial...ja za to chora jestem strasznie....ledwo przezylam urodziny
wkleje pozniej kilka fotek

iwonka ale super pogode mieliscie..wiem ze robiliscie grilka....na pewno bylo super...
widze ze mamy podobne problemy....ale...głowa do góry!!!!! :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 lip 2007, 17:59

Dzien dobry
A u nas pogoda duszna.. jest takj goraco i parno poza 30 stopni w samym cieniu jest 31 stopni troche mi slabo ale dojde do siebie :ico_oczko: Pozatym wczoraj zrobilsmy sobie po polodniu grilla i dzisiaj tez sobie zrobilismy zamiast obiadku a wieczorkiem wypijemy sobie winko nie duzo ale troszke (lampke) moge wypic :ico_oczko: A dzisiaj to i mala Nicole byla w swoim baseniku ale jej sie podobalo :ico_brawa_01: POzniej wam sie pochwale i wkleje pare foteczek takie ochlodzenie bo przy takiej parowie jak dzisiaj mamy to trzeba sie chlodzic.. :ico_oczko: Mala sie chlapala a mamusia z tatusiem moczyli nozki ale super odprezenie i orzezwienie bylo :-D No i nawet malej Nicole bylo za cieplo za goraco na ogrodku i chciala isc do domu dawala znac i plakala a jak juz bylismy w domku to sobie zasnela i spi do tej pory jednak przy takiej pogodzie to czasami lepiej w domu pobyc bo strasznie goraco jest..

Iza,Iwona to fajnie ze sie urodzinki waszych chlopuniow udaly :ico_brawa_01: Pozniej tylko opowiedzcie tak dokladniej jak bylo i foteczki koniecznie pokazcie :ico_brawa_01: :ico_oczko: Aha mam pytanko o ta zabawe z tym ze sie kladzie pieniadze,karte graficzna,kieliszek.. o co chodzi dokladniej??? Bo moze tez bym zrobila tak i ciekawe co mala wylossuje jak byscie ktoras mogla to mi powiedzcie o tej grze ze szczegolami ok dzieki

Maggie to fajnie ze Antos to taki maly pieszczoch.. moja Nicole tez lubi sie przytulac i to z kazdym dniem coraz wiecej :ico_brawa_01: Ale buzi mi narazie sama od siebie nie daje ale jeszcze ma czas :ico_oczko: Kazde dzieciatko jest inne i ma swoj czas na wszystko :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 lip 2007, 18:21

Witajcie.
Iza i Iwonka napiszcie wiecej i wklejcie foteczki,jeśli to możliwe jestem ciekawa jak Pitulek i Matuś wyglądali w swoje święto.
Iza :ico_brawa_01: dla Matusia za wylosowanie pieniążka :one:
Iwonka a jak u ciebie?
Kristi pisze:Aha mam pytanko o ta zabawe z tym ze sie kladzie pieniadze,karte graficzna,kieliszek.. o co chodzi dokladniej??? Bo moze tez bym zrobila tak i ciekawe co mala wylossuje jak byscie ktoras mogla to mi powiedzcie o tej grze ze szczegolami ok dzieki

Kristi, nalezy ułozyć na podlodze rózne rzeczy, co ci tam przyjdzie do głowy....w twoim wypadnku nie musi tam byc karta graficzna....może być laleczka, pieniążek, ksiażeczka, itp.
Ciekawe co Nicolcia weżmie...ja w dzień swoich pierwszych urodzin wziełam lalę, co mialo oznaczać że będę dobrą mamusią :-D

U Was upalnie a u nas chłodno i deszczowo.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 lip 2007, 18:25

A teraz wkleje wam i pochwale sie moja wspaniala coreczka ktora bardzo kocham :

Nicolinka z mamusia na motoroli
Obrazek
Nicosinka z tatusiem na motoroli
Obrazek
Nicosia na naszym ogrodku w swoim baseniku pod parasolem :ico_oczko:
Obrazek
I moja coreczka sie ladnie pluska w basenie ale jej sie podobalo :ico_brawa_01:
Obrazek
I jeszcze raz Nicolcia w baseniku
Obrazek

Aginka dzieki wielkie za linka :ico_brawa_01: :ico_oczko: Jak bede miala czas to sie bede bawic scrapkami hehe ale sliczne sa :-D

[ Dodano: 2007-07-15, 18:30 ]
Maggie i widzisz sprawdzilo sie jestes dobra i kochajaca mamusia ok juz teraz wiem na czym polega t zabawa i ciekawe co malutka wybierze :ico_oczko:
A z ta pogoda to roznie jest,U nas upall a u was nie za bardzo pogoda jest.. ale zapowiadaja ze od wtorku ma sie zmienic pogoda i ma byc znowu chlodniej.. mam nadzieje ze sierpien w polsce bedzie upalny bo bedzie mieli akurat urlop i bedziemy w Pl no zobaczymy jeszcze tylko 2 tygodnie wow..

A moje dzieciatko nadal spi,ale juz niedlugo cos tak czuje..

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 lip 2007, 19:01

Kristi, ślicznie Nicolka bawiła się w baseniku... :ico_oczko:
Kristi pisze:mam nadzieje ze sierpien w polsce bedzie upalny bo bedzie mieli akurat urlop i bedziemy w Pl no zobaczymy jeszcze tylko 2 tygodnie wow..

My jedziemy do Polski na początku września, mam nadzieje że tym razem wszystko wypali, ale jak narazie zapowiada się ze tak...
Tylko n9e wiemy jeszcze czy samolotem czy autem :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-15, 19:02 ]
A ja nadal nie mogę robić fotek, bo nie mamy aparatu....martwi mnie to bo tracimy tyle pięknych chwil w życiu naszego synka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

15 lip 2007, 20:16

Kristi, cudne foteczki.....
jak Mati zasnie to zajrze na dluzej i wkleje zdjecia
pa

[ Dodano: 2007-07-15, 21:58 ]
Mati z rowerkiem

Obrazek

a to ja:
Obrazek

Mati dmucha swieczkę
Obrazek

wybiera pieniązek:
Obrazek

na nocniku:
Obrazek

baboski..juz jutro was doczytam..ide spac...rozchorowalam sie... :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 lip 2007, 22:00

Przezyłam koszmar przed paroma minutami.
Kąpałam sama Antosia, myłam mu główkę, podczas płukania, kilka kropelek spadło Antosiowi do oczka zaczął trzeć, ja starałam się reagować szybko, Antoś pociąnął noskiem i kropla wpadła mu do noska, ...............zaczął sie dusić, kasłać, nie mógł złapać powietrza, zrobiło mi się czarno przed oczami, natychmiast wyjęłam Go z wanny, odkaszlnął i nic mu nie jest, wybuchłam rykiem (płaczem), bo to się mogło skończyć tragicznie....Boże..... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Nigdy więcej nie będę się spieszyła, nigdy więcej nie będę kąpał Antosia - sama!!!

[ Dodano: 2007-07-15, 22:03 ]
iza, bohater wyglądał bosko!!!
Ty też babosko, ślicznie wyglądasz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 lip 2007, 07:56

Dzien dobry baboski z rana
Ja juz sie nie kladlam bo jest za goraco mi i chyba sie juz wyspalam.Pogoda w dlaszym ciagu piekna,jest strsznie goraco rano tez slonce przyswieca i musze zaluzje miec tak na pol bo inaczej by za goraco bylo ale jest ok.Moja mala slodka perelka sobie jeszcze spi,a ja musze isc zaraz wziasc prysznic i mam duzo prania.. chyba z 3 razy musze prac.. ale sliczna pogoda to bedzie ladnie schnelo..Zmienilam tez posciel i sie tak jakos duzo uzbieralo..

Iza super foteczki,sliczny Mateuszek i ty tez super wygladasz oj tak Maggie ma racje sliczna z ciebie baboska :ico_brawa_01: Ciesze sie ze urodzinki sie udaly,fajnie Mati wybieral pieniazki ciekawe co moja dziewczynka wybierze :ico_oczko:

Maggie na szczescie nic sie nie stalo,jednak trzeba uwazac ale wszystko jest ok,i nie martw sie juz na drugi raz wiesz juz co i jak.. Glowa do gory :ico_oczko:

Dzieki baboski za ladne slowa,fajnie ze podobaly sie wam foteczki mojej Nicolci
OK ja ide pod prysznic poki mala spi,a pozniej biore sie za pranko bo tego duzo jakos.. Miejcie ladny i mily dzien papatki wpadne jak bede miala czas paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lip 2007, 09:41

Cześć Baboski :-)

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

16 lip 2007, 11:41

hej laski
Maggie, o kurde.....ja tez bym sie przestraszyla.....juz sobie wyobrazam co przezylas
dobrze ze wszystko jest ok!!!!! słodziutki Tosiaczek
Kristi, oj..u nas tez upal nie do zniesienia....co ja bym oddala za morze i opalanie...a tak to siedzimy w domu bo gorąc okropny..bylismy po 9 na spacerze i juz bylo strasznie..teraz wyjdziemy dopiero pod wieczór

dziekujemy za komplemenciki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości