Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

16 lip 2007, 12:15

Margot ja tez karmie Filipka w krzesełku i trzymam z dala talerzyk ale on tak macha rekami ze czesto to co jest na łyżce laduje wszedzie tylko nie w buzi. Poza tym Filip nauczył sie pluc i czasami sie mu zdaza praktykowac nabyte umiejetnosci :-D Ja tez bardzo chce isc z Filipkiem na basen ale niestety tu we wrocławiu za bardzo nie ma gdzie, niby takie duze miasto a basenów jak na lekarstwo :ico_zly: Mam nadzieje ze nam sie uda pocwiczyc pływanie w basenie :-) Ania napewno była zachwycona i wcale jej sie nie dziwie ze padła, tyle wrazen, nie mowiac juz o tym ze woda wyciaga :-D :ico_brawa_01: dla małej pływaczki!!

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

16 lip 2007, 12:31

No, Ania nie pluje a ja jej zawsze do rączki daję drugą łyżeczkę i jest ok :-) a znajdź basen bo to frajda dla bobasa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

16 lip 2007, 17:48

hej kobitki, no widzę ze tu już maluchy same jedzą? :ico_szoking: kurcze chyba też musimy spróbować... my juz powinniśmy się pakować bo w piątek wielki dzień czyli wyprowadzka! kurcze ale tak gorąco zę masakra ruszyć się nie chce... a krasnalek nie ma ani jednego ząba hahaha za to czupryna bujna jak nie wiem co:) buziaki

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

16 lip 2007, 22:39

Witajcie

Moniś gratulacje z okazji chrzcin, napisz koniecznie jak było :). Margot Ania z pewnością była zachwycona basenem, my spędziliśmy całą niedzielę nad jeziorkiem, ludzi było full, a mały mimo że woda była zimna był zachwycony, zjadł nawet trochę piachu, bałam się że mu zaszkodzi ale naszczęście nie :-) . Agusia Filipek zachowuje się przy jedzeniu tak jak mój Adi :-D , widocznie taki ich urok, widać że dziewczynki są bardziej kulturalne tak jak Ania :-D. Lemonii rzeczywiście czuprynka bujna u Kornelka :ico_brawa_01: , bo u mojego synka to włosów jak na lekarstwo. Jeśli mogę zapytać to gdzie się wyprowadzasz? Na swoje własne mieszkanko? Jesli tak to grtuluję :ico_brawa_01: . Buziaki, upał mnie wykończył dzisiaj. papa

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

17 lip 2007, 00:54

Witajcie :ico_haha_02:
Przeczytałam ju wszystkie zaległe posty Margot swietny artykul ale mi też się wydaje ze jak na 26 tyg. to za wczesnie na na te umiejetności, wiem że macie racje odnosnie tego rozwoju kazdego dziecka ale człowiek zawsze coś tam sobie wkład do tej głowy i się zastanawia czy napewno wszystko jest oki jak juz prawie wszystkie dzieciaczki w jego wieku robią taki rzeczy a on nie robi.
Kuba też jeszcze nie ma żadnego ząba.
Maju mój Kubuś urodził sie 22 listopada ale powinien 22-24 grudnia tak miałam termin urodził się o rowny miesiąc wczesniej .
Ja też chciała by iśc z Kubą na basen ale jaokś nie moge się zebrać a wszystko przez tą budowe albo pogoda jaks nie taka raz poda i zimno teraz znow straszne upał a u nas nie ma rzadnego basenu z drugiej strony Łodzi gdzies jest taki basen dla maluszkow sasiadka mi obiecała że mnie tam zabieże ale jakoś tak na rozmowie się skonczył ale bede musił się kurcze w koncu zebrać i jechac.
Chrzciny nawet w miare dobrze Kuba był na całej mszy bo musieliśmy iść z mezem do spowiedzi a chrzciny byy po mszy i Kuba już był spiący, zmeczony i głodny wszystko było dobrze do mometu polania na główke wody św. zacvzoł płakac ale dał sięszybko uspokojć po kościele tylko na chwilke do domu i nawet nie zjadłi pojechaliśmy do fotografa i to był bład bo mogłam sie umówić na późniejszą godzine bo Kubuś już był taki zmęczony że nie dał się nikomu wziąć na rece oprocz mnie i prawie cały czas płakał aż w koncu w trakcie robienia zdjec usnoł mi na recach ale fotograf mowił że to co udało się zrobić to wystarczy.
Będe juz koczyć bo jestem spiąca a pozatym ten upał dł dizś w kość a jutro ponoć ma być jeszce gorzej :ico_olaboga:
A to zdjećie Kubusia z chrzcin tylko jedno może jutro wkleje więcej bo kurcze mam taki wolny internet że jedno zdjęcie wgrywa sie koło 45 min.
Pozdrawiam :-) :ico_oczko:

Obrazek

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

17 lip 2007, 10:40

Lemoni ja normalnie karmie Filipka łyzeczka, sam jeszcze nie umie :-) u nas wczoraj wymyslona nowa zabawa: Filipek piszczy a mama mówi: cicho, Filip sie smieje i znowu piszczy i tak wkółko, poza tym z dziadkiem kaszla sobie na zmiane, raz jeden raz drugi i to też jest super zabawa :-D pał daje sie nam wszystkim we znaki a Filip jest teraz bardziej marudniejszy, i wcale mu sie nie dziwie! Maju, najwyrazniej nasze chłopaki maja fajna rozrywke przy jedzeniu, tylko te biedne mamy musza potem sprzatac :ico_oczko: Monis Kubuś wyglada naprawde elegancko w tym ubranku. Dobrze że wszytko mineło bez problemów i juz macie za soba, teraz dopiero komunia :-D pozdrawiam was wszytkie w ten upalny dzien!!! ja własnie siedze w pracy(nie ma klimatyzacji) i mało sie nie przykleje do tego krzesł i biurka. Oh jak bym chciała lezec sobie teraz na plazy :ico_placzek:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 lip 2007, 14:04

dzien dobry!
u nas tez nathan jeszcze sam nie je choc tez musze mu dac lyzke do rekli zeby mi nie wyrywal tej ktoras go karmie :ico_oczko:
zabawa z kaszlem tez u nas juz byla a teraz malpuje wszystko co robimy normalnie mozna umrzec ze smiechu :ico_haha_01: ja robie brr on tez i zabawa w machanie i indianina
a dzis maly zaczal sam wstawac i stalo sie nieszczescie bo nie zauwazylam ze wstaje a jeszcze rownowagi nie umie utrzymac i rabnal jak dlugi naszczescie mamy wykladziene wiec nawet guza nie ma ale sie wystraszyl i zaczal plakac az sie zaniosl biedactwo :ico_olaboga: no teraz to sie bedzie dzialo chyba sobie oczy w d... zamontuje :ico_noniewiem:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 lip 2007, 14:05

dzien dobry!
u nas tez nathan jeszcze sam nie je choc tez musze mu dac lyzke do rekli zeby mi nie wyrywal tej ktoras go karmie :ico_oczko:
zabawa z kaszlem tez u nas juz byla a teraz malpuje wszystko co robimy normalnie mozna umrzec ze smiechu :ico_haha_01: ja robie brr on tez i zabawa w machanie i indianina
a dzis maly zaczal sam wstawac i stalo sie nieszczescie bo nie zauwazylam ze wstaje a jeszcze rownowagi nie umie utrzymac i rabnal jak dlugi naszczescie mamy wykladziene wiec nawet guza nie ma ale sie wystraszyl i zaczal plakac az sie zaniosl biedactwo :ico_olaboga: no teraz to sie bedzie dzialo chyba sobie oczy w d... zamontuje :ico_noniewiem:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 lip 2007, 14:05

dzien dobry!
u nas tez nathan jeszcze sam nie je choc tez musze mu dac lyzke do rekli zeby mi nie wyrywal tej ktoras go karmie :ico_oczko:
zabawa z kaszlem tez u nas juz byla a teraz malpuje wszystko co robimy normalnie mozna umrzec ze smiechu :ico_haha_01: ja robie brr on tez i zabawa w machanie i indianina
a dzis maly zaczal sam wstawac i stalo sie nieszczescie bo nie zauwazylam ze wstaje a jeszcze rownowagi nie umie utrzymac i rabnal jak dlugi naszczescie mamy wykladziene wiec nawet guza nie ma ale sie wystraszyl i zaczal plakac az sie zaniosl biedactwo :ico_olaboga: no teraz to sie bedzie dzialo chyba sobie oczy w d... zamontuje :ico_noniewiem:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 lip 2007, 14:05

dzien dobry!
u nas tez nathan jeszcze sam nie je choc tez musze mu dac lyzke do rekli zeby mi nie wyrywal tej ktoras go karmie :ico_oczko:
zabawa z kaszlem tez u nas juz byla a teraz malpuje wszystko co robimy normalnie mozna umrzec ze smiechu :ico_haha_01: ja robie brr on tez i zabawa w machanie i indianina
a dzis maly zaczal sam wstawac i stalo sie nieszczescie bo nie zauwazylam ze wstaje a jeszcze rownowagi nie umie utrzymac i rabnal jak dlugi naszczescie mamy wykladziene wiec nawet guza nie ma ale sie wystraszyl i zaczal plakac az sie zaniosl biedactwo :ico_olaboga: no teraz to sie bedzie dzialo chyba sobie oczy w d... zamontuje :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość