MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

15 lip 2007, 23:35

witajcie to znowu ja :) lemo pokaz jakie nowe foteczki :ico_sorki:
elwira, chora jestes? a co ci jest? wracaj do zdrowia bidulko szybciutko bo podobno ma byc w polsce jeszcze lato :ico_brawa_01:
rybko, ale cie dlugo nie bylo... no ale wazne ze juz jestes :ico_haha_01: jak maly jedrus?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 lip 2007, 09:18

dziendoberek kochane
wczoraj upalny dzionek wiec nas w domku malo bylo...
dzis tez pewnie posiedzimy na dworze wiecej, w cieniu.... a maly sie moze popluska w baseniku swoim...ja sie poopalam :ico_haha_01:
Kurcze Monik ale duze rybki, moj T nie ma za bardzo u nas pola do popsiu bo takich super rybek tu nie ma,ale tam w Danii lowi jak szaqlony w weekendy :ico_haha_01:
Lemo juz niedlugo, wtedy zapewne jak wrocisz do pracy bedziesz tesknic za wolnym i za synkiem aha no i za nami :-D
Rybka i jak tam wasz domek w Koszalinie???
Elwirko kuruj sie szybciutko... :ico_puknij: gluia choroba zlapala na zblizajace sie upalne dni :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

16 lip 2007, 09:33

witaj nat :) ja tez dzisiaj bede zapewne korzystac z pieknej pogody...bo wreszcie mamy sloneczne dni :) dzisiaj zaczynam pomalu pakowac nasze rzeczy...bo juz najprawdopodobniej w sobote wyjezdzamy do polski :-D :-D :-D
po poludniu szykuja sie ostatnie zakupy... juz nie moge doczekac sie wyjazdu...ale nie cierpie pakowania :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 lip 2007, 09:35

Monik jedziecie autem??
przez ktore przejscie graniczne???
bo jak przez Kolbaskowo to moze wpadniecie do Szczecina :ico_haha_01:

ja tak wszystkich zapraszam a nikt nie korzysta :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ja wlasnie siedze jeszcze nieogarnieta... i mysle od czego dzis zaczac, co dzis porobimy

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 lip 2007, 14:45

Natashka, ja cie odwiedze jak juz bedziemy mieszkali w Koszalinie :-D

Domek wymaga remontu ale wszystko w swoim czasie.Narazie zrobilismy porzadki.

Maly fajnie - puki co rozwiaj sie ladnie.Duzo sie smieje,teraz tez na glos i guga.Ostatnio troche sie zepsul bo przestal ladnie spac w nocy :ico_noniewiem: ale i tak jest najkochanszym chlopcem na swiecie :ico_wstydzioch:

Idziemy dzisiaj na badanie bioderk :ico_szoking:

Buziaczki dla was i dla dzieciaczkow :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

16 lip 2007, 16:16

HEJ babeczki jejkku ale upały mały dopiero zasnął a stał koło 8! niby fajna pora na wstawanie tylko ze o 4 mieliśmy pobudke na jedzenie nie wiem czemu bo już ładie do wytrzymywał bez amu... ja chyba ide pobiegać bo się znwu zaniedbałam ostatnio i wcinam wszystko co mi podchodzi a potem uniform za mały będzie ojojoj :ico_olaboga: a znalazłam firme przewozową więc już jeden problem z głowy wszystko da się zabrać i nie będe si ę o to martwiła tylko że tysiaka trzeba dać:( a to i tak najtaniej na ryku h :ico_szoking: no lece będe dzisiaj wieczorkiem kurcze powiem Wam że przez te programy antywirusowe wszystko wolniej chodzi:(

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

16 lip 2007, 16:17

natalko dziekuje ci serdecznie za zaporoszenie ...my mieszkamy na poludniu polski wiec niestety nie ma najmniejszych szans na to abysmy wpadli do szczecina... :ico_placzek: ale moze kiedys jak bedziemy jechac nad morze to was odwiedzimy :ico_noniewiem: w tym roku w planach mamy bieszczady... zobaczymy jak nam sie uda :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

16 lip 2007, 17:38

halo kobitki co tu takie pustki? jedynie jedna porządka Moni tu zajrzała :ico_brawa_01: a ja spotkałam na msnie dzisiaj Nicolusie nie wiem czy ją pamietacie urodziła małą Nicol w listopadzie i mieszka z mężem w hiszpanii- z mężem bo w czerwcu mieli ślub i mówi ze było super!! ah wiecie co ja już też chce kogoś poznać, normalnie w tym gdzu muszę się zacząć z kimś spotykać b głupio tak zasypiać nie przytulając się do nikogo:(

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 lip 2007, 20:25

super ze sie spotkalyscie z Nicolusia... ciekawe co tam u niej, razem czekalysmy na dzidzie w zeszlym roku :ico_haha_01: ... masz jakeis foteczki ze spotkania??
jasne Lemo kochana szukaj sobie kogos, nalezy ci sie przeciez a z Twoja uroda to chyab nie bedzie zaden problem :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

16 lip 2007, 20:45

czesc dziewczyny!
Zaglądałam tu kiedyś radzić się Was o rózne dzidizusiowe sprawy, teraz juz mam malutką przy sobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jeszcze nie wyrobiłyśmy sobie rytmu dnia, ale jesteśmy na dobrej drodze :-D uff poczatki są cięzkie, mała niestety nie jest taka spokojna jakbym chciała :ico_noniewiem: ale myślę, ze się "dogadamy" w końcu nikt nie miałłatwo od razu :-D
Mam nadzieję, ze przyjmniecie mnie tu na ploty :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość