Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

17 lip 2007, 17:49

Julo suuuuuuper fryzurka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mały Krzyś pewno miał trudności z rozpoznaniem Mamci :-D Zazdroszcze Ci jeziorka :ico_placzek: ja tu siedzę bez Karola i o zadnych rozrywkach nie ma mowy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: moze ktoś przyjdzie nas odwiedzić to chociaz poogadam z kimś innym niz mama i pan aptekarz :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Astrid fajny tekst :ico_oczko: :ico_oczko: uspokoiłam się co do niektórych moich postępowań z Wanesską, bo myślałam, ze mozeźle robie, ale jak przeczytałam to wiem, ze ne :-D

Beatko superaśne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mała jest taka słodka, współczuję tylko, ze tak się męczy ze skórk.ą :ico_placzek: :ico_placzek:

Była u nas dzisiaj połozna nareszcie, malutka jest zdrowa i wszystko z nią w porząsiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: powiedziała, ze dobrze zrobiłam, ze dokramiałam ją :-) :-) teraz jestem z siebie dumna :-D ze wpadłam na dobry pomysł (właściewie wpadłyśmy z mamą, nie będę jej odbierać honorów :-D ) za 2 tygodnie idziemy do pediatry, a potem bioderka

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

17 lip 2007, 18:18

Hejka!
Alinko, cieszę się, że Waneska zdrowa i gratuluję pomysłu z dokarmianiem. U nas pediatra był już na wizycie, położna też i to dwukrotnie. Na bioderka jeszcze nie mamy wyznaczonej daty, ale za 23.08 mamy szczepionkę.
Astrid, fajnie, że wkleiłaś ten tekst, też mnie uspokoił. U nas dziś prawdziwy żar z nieba się leje, mi jest trudno oddychać a co dopiero Malutkiej? Strasznie mi jej żal, śpi prawie cały dzień z małymi przerwami na cyca. Czasem sama ją wybudzam żeby choć troszkę się napiła. Pediatra powiedział, że w takie upały to można Maleństwo wodą dopajać, tylko podawać tą wodę na łyżeczce.
Beatko, Twoja córcia jest przesłodka i jaka już duża z Niej pannica :ico_szoking:
Juli, radykalna zmiana, ale superaśnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja zapisałam się do fryzjera na wtorek - będzie cięcie oraz farbowanie. Tylko nie mam pomysłu jak i liczę, że fryzjer sam coś zaproponuje.
Madziorka, dzięki za życzenia urodzinowe dla Krzysia :-)
Zmykam budzić mojego K. bo coś za długo śpi :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 lip 2007, 19:20

astrid super tekst.bardzo mi pomogl i rozwial watpliwosci :ico_brawa_01: julisuper wygladasz juz nawet w tym kolorku,bardzo ci do twarzy ,ale masz przystojniakow w domu :-D :ico_brawa_01: acia jaka sliczna krolewna :ico_brawa_01: madzia26 fajne fotki marcinka :ico_brawa_01: wczoraj tez mial super,to z korona :-D alinko ciesze sie,ze z mala ok :-D tak trzymac,jednak mamuska masz instynkt :ico_brawa_01:
tesciowa i t siostra zawiezione na lotnisko,teraz musze troche odpoczac ,bo u nas taka zmienna pogoda,a ja mam strasznie niskie cisnienie i jakos mi slabo przez to :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-17, 19:21 ]
aniaczekamy na twoja fryzurke :-D

[ Dodano: 2007-07-17, 20:13 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-17, 20:13 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-17, 20:15 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-17, 20:16 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-17, 20:16 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-17, 20:17 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-17, 20:22 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-17, 20:23 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-17, 20:24 ]
dziewczyny oliverek konczy dzis miesiac :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 lip 2007, 20:38

LUCY to wszystkiego naj naj dla Oliwierka przedewszystkim duzo zdrowka :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 lip 2007, 20:47

dziekujemy :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 lip 2007, 20:59

Lucy sliczne foteczki cudenko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my w sobote wyjezdzamy na 4 dni wracamy we wtorek ale fajowo wreszcie sie wyrwiemy na swieze powietrze i oczywiscie z nasza niunia kochana :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

17 lip 2007, 21:09

To ja się dołączam do imperzki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_tort:
Oliwierek to przystojniak pawdziwy :-D
Kiedyś gdzieś czytałam ze się go zeswatało z moją Wanesską , bo dwóch blondasków hehe :ico_haha_01: czy się mylę :ico_noniewiem: No no fajowy zięciunio jezeli tak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

17 lip 2007, 21:19

Cześć dziewczyny!
Długo mnie nie było, ale mały jest tak strasznie absorbujący że nie mam na nic czasu i zapominam że w ogóle mam internet. Nie dałam rady nadrobić wszystkich postów bo boję się że za chwilkę się obudzi i nici z pisania - znowu :ico_wstydzioch:

wpadłam się pochwalić że dziś wreszcie odpadł mu pępek :ico_brawa_01: Położna powiedziała że może go mieć nawet 6 tygodni i proszę równo 6 tyg. i odpadł hihi

Z gorszych wiadomości to muszę dokarmiać żarłoka. Dobrze że to mleko na sobotę kupiliśmy już tydzień wcześniej bo już w czwartek 1,5 godz wisiał na cycach i dalej darł się że głodny, zrobiliśmy mu 60ml NANu wypił i pierwszy raz przespał w nocy 4 godziny - ale się wyspałam hihihi
Dawałam mu flachę tylko wieczorem ale teraz myślę żeby dawać co drugie karmienie żeby mi się zdążyły jako tako zapelnić.

Tak sobie myślę że to niesprawiedliwe :ico_noniewiem: bozia obdarzyła mnie wielgachnym biustem ale na wyposażeniu było za mało mleka. To po co mi takie kontenery??

A tak z innej beczki - te położne to wszystkie takie zalatane? Moja miała przyjść dwa tygodnie temu a jeszcze sie nie odezwała :ico_nienie:

Dzwoniłam też do mojego gina żeby umówić się na kontrolę ale nikt nie odbiera chyba jest na urlopie. chyba nic się nie stanie jak pójdę później niż po 6 tygodniach?

[ Dodano: 2007-07-17, 21:32 ]
to rzadki widok - Franek śpiący w łóżeczku
Obrazek

a to nasz drugi śpiący maluszek Browar
Obrazek
tylko jak śpi jest taki grzeczny - zeżarł już kabel od drukarki, od amplitunera i pogryzł ładowarkę z telefonu, na dodatek leje gdzie popadnie i kiedy mu sie podoba

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lip 2007, 01:04

julie swietna fryzurka.. naprawde ci do twarzy w bialych wloskach hihi :ico_brawa_01:

lucy slicznie prezentujesz sie z oliverkiem.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ma swietna pomaranczowa czapunie hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madzia fajne foteczki hihi z komiksami hehe :ico_brawa_01:
leatko pozycje senne twoich maluszkow sa przeeslodkie hihi

alinko ja zawsze kapie o stalej porze 19.30--20 i nie wyobrazam sobie nie budzic leosia do kapieli... :ico_szoking: a glownie tak sie dzieje hihi :ico_oczko: :ico_spanko:
podobnie jak do karmienia... hihih
prawie zawsze musze go budzic hihi i brudnej pieluszki tez nie trzymam na dupci.. :ico_nienie: hih a tymbardziej u was w te upaly trzeba uwazac na odparzenia hihi :ico_nienie:

ja karmie co 2,5-3godz a nie na zadanie i taki uklad wg mnie jest super... :ico_brawa_01: hihi moge rozplanowac czas i ustawic sie na jedzonko a i maluszek ma uregulowany rytm dobowy :ico_oczko:
mysle ze dla nas obojga to swietne rozwiwzanie hihi :ico_brawa_01:
tutaj tak zalecaja.. i w "jezyku niemowlat" czytalam to samo... :ico_brawa_01:

a u nas wciaz lajcik hihi :ico_brawa_01:
dzis wpadla do nas 8-sosbowa ekipa przyjaciol hihi :ico_brawa_01:
na kawusie i ciacho wiec bylo calkiem spokojnie hihi tzn niealkoholowo hihi ale smiechawa wiec wesolo na maxa hihi :-D :-D :-D :-D :-D

maly dostal sliczne ubranka i zabawki hihi :ico_brawa_01: a najwazniejsze z tego to stroj reprezentacji anglii do pilki noznek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_szoking:
chyba nie musze dodawac, ze tatus happy na maxa hihi i zaluje jedynie ze leos zalozy swoje wdzianko w przyszle lato hihi :ico_olaboga:

a w ciagu dnia bylismy razem z mamcia na zakupkach.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wyszlam godzine po karmieniu spokojna ze moj maluch najedzony grzecznie polezy (pospi) w wozeczku pozwalajac mamci oddac sie jej wielkiej pasji hihi :-D
a moj maly lobuziak niespokojny byl od poczatku.. marudzil, plakal i td :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: hihi skonczylo sie na tym ze prawie biegiem do domku wracalysmy hihi :ico_olaboga: :ico_olaboga:
i wtedy byla juz godzinka na karmienie wiec zaspokil sie cycem ufff
hihi :-D :-D :-D :-D
zastanawiam sie czy nie zabierac na wyjscia smoczka w razie tego typu akcji?? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
czy wszystkie wasze maluchy maja smoczki??? :ico_noniewiem:

bo nasz leos na razie nie ssac smoka hihi nie bylo takiej potrzeby.. ale zastanawiam sie czy wlasnie w takich sytuacjach nie jest to aby dobre rozwiazanie :ico_noniewiem:

chce rowniez sprobowac odciagnac pokarm do butelki i zobaczyc jak bedzie szlo karmienie butla. :ico_noniewiem: . tak na wszelki wypadek.. :ico_noniewiem: gdybym chciala wyjsc na dluzej.. :ico_noniewiem:
a juz w przyszly weekend taka okazja sie szykuje.. :ico_oczko:
kurcze julie ale bym poimprezowala alkoholowo... :ico_wstydzioch: . a jeszzce nie moge.. :ico_wstydzioch: ale jak sie dorwe to nie przestane... :ico_nienie: . planuje na sylwestra :-D
tylko nie wiem ile tego pokarmu powinno byc w militrach zeby wystarczylo na jedno karmienie???
wiecie moze??? :ico_noniewiem:

lucy buziaki dla oliverka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i brawa za ukonczony miesiac!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-18, 01:09 ]
acia julcia sklodziutka na maxa hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie jasnie pani ma racje!!! fajnie sie czyta twoje posty hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 lip 2007, 07:46

witam my na 11 wybieramy sie na sprawdzenie bioderek jak wroce zdam relacje :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość