Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 lip 2007, 14:03

Kurcze,,,MASSUMI...gratulacje !!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie ma to jak pozbyc sie stresu..ulga nie?

Zborra..faktycznie dziwnie z tym usg...ale u nas jast jeszcze dziwniej bo robia tylko dzieciom ulozonym w brzuchu posladkowo lub jesli masz juz jakis przypadek nieprawidlowosci w rodzinie...a normalnie zdrowym dzieciom nie robia wcale!!!!
A no i robia to pomiedzy 6 a 8 tygodniem zycia......
Na pocieszenie powiem Ci ze coreczka znajomych miala robione usg po 9 tygodniu zycia i okazalo sie ze po tatusiu odziedziczyla jakas wade i przez miesiac nosila takie cos miedzy nogami...i juz oki...takze dalo sie jeszcze w miare szybko skorygowac-to pisze Ci ntak na wszelki wypadek,ale 3mam kciukasy zeby u Hani bylo w porzadku!!!
ide cos przekasic..papa

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 lip 2007, 15:34

glizdunia takie coś co wkładają dzieciom miedzy nogi to rozwierak, daj spokój ja myśleż że Milunia tego uniknie, my bylismy po 6 tyg i lekarz stwierdził jakąś dysplazję i musimy ją podwójnie pieluchować zeby właśni etego rozwieraka nie dostała! :ico_nienie:
Im wczesniej sie wade wykryje tym lepiej!!

massumi no to gratulacje :ico_brawa_01:

zbora moja Milenka tez nie lubi za bardzo na brzuszku, a wszyscy mi mówią kładź ja na brzuszek zeby ćwiczyła, czyli to samo co tobie!!

Doris wszystkiego najlepszego, miłosci, radosci i usmiechu na twarzy, pogody ducha i grzecznej Kinguni!! :ico_prezent:

Właśnie zrobiłam małej kapiel od razu jej lepiej - tak mi sie wydaje i dziemy teraz sie troche poopalać..

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

18 lip 2007, 15:46

i ja witam :-D
rany jak mi dobrze - wyszłam z domu :-D byłam na zakupach !!!!zakupiłam młodemu body , krótki rekaw, długi !!! koszuliny ze 2 , pajace ze 2 :-D i sobie kiecke !!!!!! fakt rozmiar 40 :ico_zly: :ico_zly: ale nie wyglada - rozpinana na całej długości ( w cyckach sie nie dopina :-D ale dobrze wtyglada :-D ) lniana .... kiedy 36-38 ????? oj... długo....chyba ...
i zakupiłam bielizne :-D stanik ......uwaga...... 80 E hyhyyyyhyhybo 75 F NIE BYłO :-D DOBRA A TERAZ:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :528: :528: :528: :528: :532: :532: :532: :532: :532: :532: :532:
DLA MASSUMI :-D
IDLA DORIS

ZBORA - a nie ma za co :-) chyba wiem :-) co do bioderek - spokojnie - ja poszlam prywatnie , a panstwowo mam na wrzesien .... bo kolejki :ico_haha_01: wiec nie denerwuj sie nic sie nie stanie jak pójdziesz teraz
.. ja pranko zrobione - jedno z raa teraz drugie, młody przy cycu .. zazraz dokoncze obiad .... ach jak ja lubie sie z domu wyrwac :-D od razu lepiej

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 lip 2007, 16:43

Doris wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i pociechy z córci ode mnie i od Ali

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 lip 2007, 17:06

Massumi
Obrazek

Glizdunia no mam nadzieję, że będzie ok....Dwóch lekarzy już jej sprawdzało tak normalnie bioderka i niby jest ok, dlatego liczę na to, że USG nas nie zaskoczy...Moja kuzynka tez miała taki rozwierak i nie wyglądało to przyjemnie :ico_placzek: Tak że do 11.08 bo wtedy mamy wizytę, żyję troszkę w napięciu...Ale nie przejmuję się na zapas, co ma być to będzie!

Gosia gratuluję zakupów!!! ja sobie nic nie kupiłam nowego...bo jakoś szmalcu nie ma...Ale za to nie mogę przejść obok sklepu z ciuchami dziecięcymi i po sobocie Hania bogatsza w rampersa, pajaca i spodenki...W 5-10-15 była obniżka, 2rzeczy w cenie 1, albo po porstu tańsze ciuszki. Bardzo mi się wszystko podobało, ale niestety, za dużo nie można...
A ja też chcę bieliznę!!! tylko jak mam kupić stanik w rozmiarze namiotu :ico_szoking: to może jednak lepiej nie... :-D

Hania dziś ma zły dzień jakiś...pewnie trochę moja wina, bo wczoraj na obiad zupa z marchewki i...fasolki szparagowej :ico_wstydzioch: No trudno, niech się hartuje :-D No i dziś trochę marudzi więc poję ją gripe water...Rano spała do 11, a potem to tak się kręci...I zaczęła fiksować jak większość naszych majowych pociech...cyca chce, a potem wypluwa i wydziera się w niebogłosy, rzuca się na smoczek, potem wypluwa i pcha pięści do buźki...Uciekłam od niej...trochę muszę...
Ze sprzątaniem ma na razie luz...bo jak ta moja kuzynka jet to bez sensu...ciągle się ktoś po domu kręci...ale jutro już jedzie to będę miała zajęcie...
Biedna dziewczyna...rodzice po rozwodzie, ona została z ojcem...który teraz zaczął ją jakoś olewać, a ona go właśnie teraz potrzebuje, bo zaczyna dojrzewać...ech...życie...A mnie kocha jak przybraną mamę, bo od niemowlęctwa ją wychowywałam. Chyba zajmowałam się nią bardziej niż jej matka...
Ok, nie marudzę...u nas chłodek...milusio...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

18 lip 2007, 19:18

Dzięwczyny normalnie się wzruszyłam ,jeszcze raz za kciuki i gratulacje:


Obrazek

Wszystko opiszę później teraz mam zamiar chwilę się zrelaksować!!! :-D W końcu, chociaz przede mną NIEDZIELA... ale luz tym juz się tak nie stresuję :ico_oczko:

DORIS spełnienia marzeń KOCHANA !!!

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 lip 2007, 20:01

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



DORIS!!!!! NAJLEPSZE ZYCZONKA !!!!!SPELNIENIA MARZEN!!!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 lip 2007, 22:03

Dziewczyny... :ico_placzek: nie wiem co się dzieje...Hania jest głodna,ale nie chce piersi! zaczyna histerycznie płakać i nie ma mowy o jedzeniu! a jak ściagnęłam i dałam jej butlę, to zjadła 120ml z przyjemnością...A cyca nawet nie chce do ust wziąć... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Jestem załamana...co robić???

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 lip 2007, 22:15

zborra oczywiscie łatwiej jej sie pije z flachy, to moze sciagaj ten pokarm i wtedy nie bedzie ryku :ico_noniewiem:
a co do tych bioderek, to Milunia niby tez miała wszystko w porządu jak ja lekarze badali, a badali ją często w czerwcu, bo jeździłśmy do szpitala na zastrzyki i pediatra praktycznie codziennie ja badała i co...nonono...było niby wszytsko w porzadku...a na usg-jakas dysplazja :ico_olaboga:
ale ja cie nie chce straszyć, bo nie wszystkie maluszki tak mają :ico_oczko:
tylko moja Milunia tu bioderka tu ropiejace i łzawiace oczka od urodzenia :ico_placzek:

gosia a no wiesz co 40 to jeszcze nie tragedia, ja sie w sumie mieszcze juz do 38 ale kupuje 40 dla swojej wygody, luzno do 38 moze na jesien wejde :ico_noniewiem: grunt ze ubranie dobrze wygląda na tobie :ico_oczko:

kłade sie juz spac, bo jestem wykonczona, te upały mnie dobijają a jeszcze przed chwila skonczyłam podłogi wycierac i tyle co sie wykapałam. Prysznic miał mnie orzeźwić ale jestem chyba jeszcze bardziej skonana!
do jutra, dobranoc wszystkim :ico_papa:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 lip 2007, 22:42

Gosiu. Co lubie jesc?? z miesa to najbardziej drób! z warzyw to nie przepadam za ogórkiem (wyjatkiem jest kiszony), reszte znosze. nabiał - wszystko procz sera plesniowego. słodycze - postanowilam zyc bez nich by schudnac! mam dosc mego ciala!

Massumi gratulacje

Zbora, moja Kinia tak miala na dzialce i zeby jej nie zaglodzic sciagalam i dawalam z butli i teraz tez woli butle... zycie... cale szczescie w nocy chce tylko cyca!

Dziewczyny dzieki za życzenia! jestescie kochane!

Ja dzisiaj dzień spedzilam na zakupach, oczywiscie sobie tez cos kupilam, ale niestety w big rozmiarach!dlatego postanowilam sie wziac porządnie za siebie, dieta i cwiczenia, tylko nie wiem kiedy na to drugie znajde czas...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość