Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

19 lip 2007, 12:29

Agatka dziś dorwała kremik....
Właśnie wczoraj dostałam paczuszkę z HIPPa, w środku był obiadek (dynia z ziemniakami), herbatka jabłkowa z melisą, kremik do twarzy i łyżeczka...
Zdjęcia niewyraźnie, bo mała strasznie się wierciła :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

najwyraźniej zmęczyła się zabawą bo śpi :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

19 lip 2007, 13:08

HekkateCudny widok! Brawo dla Daniela :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MałgosiaNo to zuch z Wojtusia chłopak - chrupkorżerca :ico_brawa_01: :-D
DorotaMJa jeszcze z hippa nie dostałam ( mam bobovitę i od producenta nan, parę gazet) może też jeszcze przyjdzie :ico_oczko: Jetsem ciekawa czy Łukaszowi też posmakuje kremik :-D

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

19 lip 2007, 13:08

Hekkate, kapitalne zdjęcia z ciamkania stópki

Dziękuję za życzenia dlaNinki!

A moja mała królewna zjadła właśnie jabłuszko z chrupkiem które jej utarłam krzywiąc się niemiłosiernie bo kwaśne było i chyba wywołało kupkę bo coś stęka...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 lip 2007, 13:46

Dorota.M. No najwyraźniej coś ten kremik w sobie ma skoro tak chętnie go "pożera" :ico_haha_02: A swoją drogą ciekawe czy jest dobry - do smarowania oczywiście hihi :ico_oczko:

asiam_26 :-D Mój chrupkożerca :-D Teraz śpi a póxniej jak się obudzi dostanie jabłuszko domowej roboty z ogródeczka z biszkoptem ...

Ja dostałam Hippa, Nestle ale znów Bobowity nie dostałam! Co jest w paczuszce?

Moja prenumerata "Mama dziecko" już dotarła a wraz z nią kosmetyki Dove (zestaw: kremowy żel pod prysznic, peeling i balsam do ciała) a ostatnio wygrałam konkurs z tej gazety- pościel do łóżeczka i ochraniacz :ico_brawa_01: Fajnie bo nie miałam a poza tym do zmiany będę miała :ico_brawa_01:

Tata i synek śpią!

[ Dodano: 2007-07-19, 13:50 ]
Hekkate Kurcze, mam nadzieje, że się doczekam, bo nie każde dziecko wkłada stópki do buźki :ico_noniewiem: Ale Wojtek chwyta stopki ale nie obczaił, że można je szamać!

Ma ktoś numer tel do Lulu, co z nią, kurcze, nie odzywa się!

[ Dodano: 2007-07-19, 14:21 ]
Muszę wam coś strasznego napisać co się wydarzyło u mnie w mieście a w sumie niedaleko mnie:

W sobotę rano Ania, koleżanka ze szkoły i niedaleka sąsiadka pojechała do byłego chłopaka- byłego, bo niedawno z nim zerwała co jemu nie odpowiadało bo kochał ją chorą miłością niestety. Oboje mieli po 20 lat i całe życie przed sobą, nie niestety nie przeżyją go ...
Chłopak poprosił ją o ostatnio spotkanie bo chciał niby się z nią ostatecznie pożegnać, wyjaśnić wszystko... Pojechała do niego. Ten prosił o kolejną szansę ale Ania się nie zgodziła. Miał chyba taką opcję bo wszystko sobie zaplanował ... Wściekł się bardzo na nią, podciął jej gardło, wsadził w drzwi list pożegnalny, zadzwonił do jej mamy i powiedział, że "swoją córeczkę zobaczy na pogrzebie" i sam się powiesił. Znalazł ich brat :(

Straszne! Taka ładna dziewczyna, mądra i młoda... Ehhh

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

19 lip 2007, 14:35

Hekkate super, że Daniel nauczył się cmokać stópki :509: :509:

Małgorzatka Joasia jak dostała chrupka nie wiedziała, że to do jedzenia :-D ale bardzo jej się ten chrupek podobał jako przedmiot bo był taki skręcony jak warkocz i tak się w niego wpatrywała, że zapomniała go włożyć do buzi - bo gdyby to zrobiła to może stwierdziłaby , że to jadalne On jeszcze wydawał takie skrzeczące odgłosy to już w ogóle mała była zaintrygowana hihi

Asiam ja też będę trzymać za ciebie kciuki 1.08

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 lip 2007, 14:41

Acha ... Dziś z mężem przy kawusi, po długich rozmowach i debatach doszyliśmy do wniosku, że w czerwcu przyszłego roku będziemy starać się o drugiego dzidziusia :-D Ciekawa jestem czy spotkamy się kiedyś na innym tematycznym wątku o ciąży? Hihih ? Było by chyba całkiem miło, co nie? Padło oficjalnie na czerwiec no chyba, że matka natura sama zadecyduje kiedy ma się począć dzidzi!

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

19 lip 2007, 15:16

Małgosia w paczce z bobovity jest: poradnik żywienia małego dziecka, kaszka mleczno - ryżowa z bananami, kubeczek frutapury (mus) banan z jabłkiem, mleko Bebiko2 i chyba tyle ( nie wiem czy łyżeczka stąd pochodzi?).
fajnie, że podjeliście już decyzję o rodzeństwie dla Wojtusia ( oby tym razem Faustynka wyszła :ico_haha_02: ). ja mam zamiar mieć kolejne maleństwo jak Łukasz skończy 3 lata - choć mąż mówi, że to za długo ( mam nadzieję, że będę mogła mieć jeszcze dzieci). Zawsze marzyłam o trójce dzieci a Ty?
Magdzinkatrzymanie kciuków mile widziane :-D

[ Dodano: 2007-07-19, 15:21 ]
Kurcze co się dzieje na tym świecie same tragedie normalnie :ico_placzek: Kurcze skąd młodym ludziom takie rzeczy do glowy przychodzą

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 lip 2007, 15:25

Hekkate asiam_26, Co najmniej 3 ... :ico_brawa_01: No i zastanawiamy się nad adopcją ale jeszcze jedno, dwoje" swoje"!

[ Dodano: 2007-07-19, 15:34 ]
Wysłałam sms'a do Lulu, znalazłam nurem który przepisałam ze starego forum... :ico_brawa_01: Zobaczymy czy odpisze

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

19 lip 2007, 15:51

Małgorzatka, Hekkate ja zawsze chciałam mieć dwoje dzieci, teraz jak mam już Joasię to w marzeniach mam ochotę na troje ale to na zawsze pozostanie w marzeniach bo z czystego wygodnictwa na trójkę się nie zdecydujemy - nie wiem jak pomieścilibyśmy się w samochodzie +pies itp hihi. Mój mąż to w ogóle nie chciał słyszeć o dziecku, a o drugim to już w ogóle, a teraz jak dużo czasu spędza a Asią to mu się odmieniło :ico_brawa_01: Ja o tym nie wiedziałam i jak przyszli do nas znajomi to właśnie im mówiłam, że my to drugiego chyba mieć nie będziemy bo Adam nie chce o tym słyszeć . Wtedy Adam (mój mąż) odezwał się : "A dlaczego??? JUŻ CHCĘ SŁYSZEĆ!!" Hura!!!!!!!!!!!!!!!! Ale niestety nie wiem jak to zrobić bo mamy za małe (1pokojowe mieszkanko) i narazie nie zanosi się na zmianę, finanse też małe - ale może wszystko się jakoś ułoży i będziemy mogli starać się też o drugiego bobasa :ico_ciezarowka: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-19, 16:17 ]
Hekkate zobaczysz jak Daniel zacznie się przekręcać na brzuszek to momentami będzieszmiała tego dosyć :-D a teraz się nie możesz doczekać hihi ja czasem tak mam , że co położę Asię na macie to ona po sekundzie już jest na brzuchu i tak kilkanaście razy aż się w końcu wkurza, że już nie chce być na tym brzuchu a ciągle się przekręca :-D Z kolei jak sama chce wrócić na plecki to i tak zaraz spowrotem przekręca się na brzuch , potem znów na plecki i wychodzi jej turlanie :-D aż ląduje na parkiecie bo mata jej się skończy, dywan też a na parkiecie jest twardo i trzeba na nią uważać :-D

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

19 lip 2007, 16:23

qunickWszystkiego dobrego dla Niny z okazji ukonczenia 5 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_tort:

magdzinka,asiam26trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze, ja w przyszla srode ide do gin bo jeszcze nie mialam robionej cytologii,mam nadzieje ze tez jest wszystko ok,choc nie wiem czy nie mam jakiego s zapalenia bo przed ciaza czesto mialam a potem zaczelam pic kefiry i pomagalo a teraz znow nie pije bo musze uwazac na mleko,zeby za duzo nie pic.

hekkatesuper wyglada jak Danielek tak ciumka te stopki :ico_brawa_01: dla niego

Dorotka,MLbrawa dla waszych pociech ze przekroczenie nastepnego etapu w rozwoju

małgosiato straszne co napisalas o tej kolezance, ostatnio coraz czesciej sie slucha o takich rzeczach,ja tez mialam kolezanke co ja chlopak dzgnal nozem, siebie tez ponoc probowal zabic ale jakos nieudolnie bo zyje, ona niestety nie, ale to juz stare dzieje, ona wtedy miala 17 lat jesli dobrze pamietam.

Ja dzis tez mam pozaslaniane okna, na dworku jeszcze nie bylismy bo maly jakis marudny,w ogole nie chcial spac,teraz niedawno padl ze zmeczenie,niedlugo przyjdzie mąż to pojdziemy na spacerek.
W niedziele na ukonczenie 5 m-cy mojego Patryka,zamierzam mu podac po raz pierwszy jabluszko, ciekawe co on na to ?

Poza tym mam mnostwo spraw, musze znalezc jeszcze na allegro jakis tani kojec (a wasze dzidzie w czym beda spaly na wakacjach jak wyjedziecie?) i prezent dla kolezanki na jutro na 30 tke, mam nadzieje ze bede jutro miala sile zeby sie bawic bo to calonocne party w lokalu, taka amerykanska "surprise" ma byc.

A poza tym jeszcze nie ustalilam terminu chrzcin w kosciele ani w lokalu a mja byc 16 wrzesnia.
No nic lece bo sie juz obudził.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości