Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

14 mar 2007, 13:24

No moj synus wlasnie zasnol :-) a jak sie przespi to ide do apteki po kremik dla niego a po poludniu do agencjii po klucze :509: a pozniej bedziemy :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

14 mar 2007, 13:36

Hej Dziewczynki!
U nas kiepsko, Maya chora, na 16 jedziemy do lekarza. Zadzwonilam i poprosilam o wizyte domowa, w Polsce to normalne, tu nie! :ico_puknij:
Maya ma temperature, katar i cos dziwnego slysze w pluckach :ico_szoking: , tak sie boje! Dalam jej paracetamol, wpuszczam xylometazolin, ale cos nie bardzo pomaga.
Fajne ikonki sie pojawily i widze co mnie jeszcze dzis czeka :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: :ico_prasowanko: , o nie!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Ilonka gdzie jestes???

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

14 mar 2007, 13:46

Poniewaz czeka mnie dzisiaj :ico_prasowanko: i to baaaardzo dużo tego... to wklejam wam zdjątko Kasienki i jej 9 miesięcznego brzuszka cobyście pamiętały jak wygląda zanim wróci do Was na TT :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

14 mar 2007, 13:59

kasi.k brzusio przesliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kazdy ma cos do zrobienia :ico_olaboga: ja pranko juz wstawilam i ciag dalszy pakowania :-)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

14 mar 2007, 14:03

gosia to nie hustawka tylko taka sprezynka i jest od 3 miesiaca do 12kg ....wiec bez obaw :ico_oczko:
ide cos pozrec na przerwie
kasik sliczny brzusio
moja znajoma mila rodzic 12 kwietnia a urodzila 12 lutego :ico_szoking: wlasnie sie wczoraj dowiedzialam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

14 mar 2007, 14:31

Dziewczynki kochane,
bardzo mi przykro, że po kolei i wy i dzieciątak łapiecie przeziębienia... Uważajcie na siebie i dzieci, bo marcowa i kwietniowa pogoda to bardzo zdradlwia jest i wtedy krązy też najwięcej wirusów...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 mar 2007, 15:07

witam was na szybko i zmykam zaraz do pracy .... hihi zycze milego dzionka i duuzo zdrowka dla was i maluchow.... buzka papa

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

14 mar 2007, 15:15

Kasi.k sliczne zdjecie! Czyzbys z nami klikala? :ico_haha_01: Kasi.k Ty bedziesz miala dziewczynke! Widac to w oczach, jak sie sprawdzi zakladam pokoj wrozb :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Emilka dopiero sie doczytalam, dzieki, ze zapytalas o te recepty, moze i ja nie bede miala z nimi prolemow. Emilka dostalas oilatum do kapieli i mydlo? Pisz jak bedzie dzialac.
Nie moge pisac bo Mayci klikanie przeszkadza, plakala godzine zanim ja ululalam :ico_szoking: , nigdy w zyciu nie plakala, a tak to wogole :ico_szoking: :ico_olaboga: .

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

14 mar 2007, 15:36

witam PIEKNE PANIE :ico_oczko: :ico_haha_01:
my juz odbylismy spacer i plac zabaw dzisiaj.konrad teraz chrapie a ja z wami na TT :-D .
ach te chorobska :503: i tak jak mowi kasia teraz to najbardziej zdradliwa pogoda i szybko mozna sie przeziebic,tak wiec nie rozbierajcie sie jeszcze jak na lato :ico_oczko:
:ico_buziaczki_big: dla wszystkich chorych i szybko wracajcie do zdrowia
delfina my juz tutaj wczesniej wywrozylysmy ze u kasi dziewczynka bedzie :ico_haha_01: napisz co z maycia jak wrocicie od lekarza.
emilka napisz czy oilatum pomaga dla nathanka,bo dla konrada chyba nie bardzo tzn nic gorzej ale tak samo jak inne kremy dziala.a myslalam ze naprawde bedzie lepszy.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 mar 2007, 15:46

gosia to nie hustawka tylko taka sprezynka i jest od 3 miesiaca do 12kg ....wiec bez obaw

widzisz jaka ja zacofana jestem. Ale to pewnie dlatego moja byla od 8 miesiecy bo nie miala usztywnionych pleckow.
delfina trzymam kciuki aby mayci szybko przeszlo. Nie wiem co sie dzieje z tymi chorobami. Na watku "pierwsze kroczki za nami" tez pokolei kazde dziecko choruje. Duzo zdrowka w takim razie.
Kasik ale juz masz wielgasny brzuch. Ale sliczny:) :ico_ciezarowka:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość