Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 mar 2007, 12:13

hihi Ula ja z pieluchami to nie mam problemu :ico_brawa_01: bo pod materacem mam praktycznie drugi materac z pieluch :ico_brawa_01: łóżeczko to się kupi ale myśle ze poczekamy do 7/8mca, co do przewijaka to chcę kupić ten taki nakładny na łóżko to mniej miejsca zajmuje i wózeczek to narazie oglądam

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

14 mar 2007, 13:06

Czesc kobietki! Ale zescie napisaly!!!! :ico_szoking:
Najpierw odpowiedzi,
Joasiu cwaniara z ciebie bo masz wygodnie z komputerem i telewizja i na tapczanie!!! Ja tak nie moge, a tez bym chciala!!! hihihi!!!
Abegano, potwierdzam, ze ja to od poczatku ciazy 1.5kg przybralam, w cala ciaze nie chce wiecej niz 8-9kg!
A co do tego jak dlugo bede w domu z dzidziusiem, to az do 3roku zycia! Tutaj jest taki urlop platny, wiec z moimi zarobkami i kosztami zlobkowymi itp to nie oplaca sie pracowac!
Pogoda u mnie super!!! :-D :ico_brawa_01:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

14 mar 2007, 13:07

Właśnie byli u mnie rodzice i wybraliśmy się na małe zakupy spożywcze... Małe, piszę, a przywieźliśmy 4 siatki warzyw i owoców i innych drobiazgów. Z tym wiążę plany na obiad: zrobię pizzę albo pierogi z ciasta na pizzę z warzywno - mięsnym nadzieniem i sałatkę owocową. Chodziła za mną od jakiegoś czasu, mniam!

A co do zostawaniem z maleństwem - ja mam stałą pracę, a że pracuję w szkole, początek macierzyńskiego pokryje się z wakacyjnym urlopem. O ile jestem dobrze zorientowana, potem macierzyński mam wydłużony o te 2 miesiące, więc wszystko kończy się gdzieś w grudniu... No a jak finansowo nie będzie źle, to pójdę na bezpłatny wychowawczy. Ale to jeszcze dalekie plany, nie?

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 mar 2007, 15:52

Matko gdzie wy dziewczyny jestescie :ico_olaboga: Pewno pogoda wygnala was na swierze powietrze. :ico_haha_02: :ico_ciezarowka: Noa ja juz dom ogarniety obiad zjedzony i nawet na godzinke bylam na powietrzu. :-D :ico_ciezarowka: A pogoga nic nadzwyczajnego jutro ma byc lepiej wiec chyba sie teraz poloze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Anulaf to ja mam chyba ta wczorajsza twoja pogode,bo pisalas wczoraj ze u ciebie nie zabardzo.Za dwa trzy dni bedzie nad Polska :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Basik334 no to klasa rodzice dbaja o ciebie i dzicie :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_dziecko:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

14 mar 2007, 16:40

Te zakupy były przy okazji ich wizyty. Właśnie zamierzam zrobić z nich użytek ;) Zarobię ciasto na pizzę. Mniam! :ico_obiadek:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

14 mar 2007, 16:49

Ale z nas lakomczuchy, tylko o jedzonku gadulimy! hihihi!
Moja duza cora ma dzisiaj imieniny, wiec to ona wybiera co na kolacje bedziemy wcinac! A ona chce nalesniki! :ico_szoking: Bedzie niezle jedzonko wieczorkiem! Ale do smazenia bedzie trzeba wczesniej sie zabrac, bo duzo tych nalesnikow trzeba dla moich glodomorow! hihihi! :ico_haha_01: A ja to je lubie slone z szyeczka , serem zoltym i salata! :ico_ciezarowka:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

14 mar 2007, 16:51

Oj, naleśniki!!! A ja uwielbiam z samym dżemem truskawkowym Pycha! Tylko te kalorie...

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 mar 2007, 17:57

Ja tez uwielbiam nalesniki tylko mi nigdy nie wychodza :ico_placzek: Albo sie przypala,albo nie chca sie obrocic,albo za grube :ico_placzek: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
My juz po kawie i mlody tata jak zwykle spi po pracy :ico_placzek: czy wszyscy tak maja :ico_placzek: :ico_brawa_01: Ja tu na spacer ciagne a on najlepiej wszedzie samochodem :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Ja to ogladam te wozki i nie wiem na ktory sie zdecydowac :ico_olaboga: :ico_ciezarowka: Na co wy zwracacie uwage?Jasne musi byc praktyczny,ale tych firm jest tyle ze dostaje zawrotu glowy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 mar 2007, 18:29

HELLO ja juz jestem, kubuś już praktycznie narysowany, jeszcze tylko jutro z mezusiem kontury porobimy i bedzie ok, a mi się juz podoba, jutro cyknę wam fotke, to sobie pooglądacie :-D
joasiu zdjęcia niestety nie doszły, chyba zabładzily w sieci :-D , podam ci jeszcze raz adres: ULA_TOMEK@poczta.fm
a za wózeczkami to ja tez się juz rozgladam, i zwracam uwagę zeby gondola była duża i osobno montowana na stelażu, spacerówka żeby można bło zamontować tyłem i przodem na stelarzu i żeby była możliwość montażu fotelika samochodowego, a dotego duże koła, najlepiej pompowane i kosz na zakupy pod wózkiem, :ico_olaboga: mam wymagania co :-D już nawet jeden taki znalazłam, co prawie spełnia moje wymaganai, ale za nim go kupie chcę jeszcze rozejrzeć się za innymi

[ Dodano: 2007-03-14 ]
mój mezuś po 16 wrócił zjadł obiadek i znowu do pracy pojechał :ico_placzek: wiec znowu sama zostałam :ico_placzek:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 mar 2007, 18:39

Ula ty to rzeczywiscie masz wymagania :ico_haha_01: a do tego wszystkiego trzeba dodac tani :ico_buziaczki_big: i bedzie prima

[ Dodano: 2007-03-14 ]
ja wlasnie przegladam na intenecie i sprawdzam wszystko.Wypisuje a potem w sklepiku juz bede wszystko wiedziala :-D ale jestem nie? ale wszystko co najlepsze dla naszych pociech dziewczyny nie!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_ciezarowka:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2007, 18:41 przez joanna1111, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość