Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 mar 2007, 16:02

Kasi.k - tez uwazam, jak delfina,ze wyglada mi to na dziewczynke :ico_oczko:

Dobra - zmykam w koncu na spacer - tyle sie naczekalam na dostawe zakupow,ze jestesmy "spoznione" na codzienny spacer :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 mar 2007, 16:06

Kasi.k - tez uwazam, jak delfina,ze wyglada mi to na dziewczynke

a ja obstawiam chłopca. :524: :524: :524: :524: :524: :524: :524: :524:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 mar 2007, 17:54

ale naklikalyscie :ico_szoking: ja tez obstawiam chlopca :-D kasik za ladnie wyglada :ico_haha_01: na tym zdjeciu super!!!!! nie pamietam juz polowy ,co czytalam :ico_wstydzioch: madziorka milej pracy...martucha frost to jest przesada z ta praca...musza zapewnic ci odpowiednie warunki,a nie dzwiganie :ico_puknij: Julie ale maly ma teraz zabawe :ico_brawa_01: super!!!! dziewczyny szkoda,ze wasze pociechy choruja,mam nadzieje,ze bedzie ok :ico_chory: delfina ja cytologie w polsce robie obowiazkowo,pocztkowo nawet w szpitalu onkologicznym,bo mysleli,ze mam raka :ico_placzek: ale nie mialam na szczescie,tylko ta dysplazje,a teraz mam wyniki idealne :ico_brawa_01: nawet moja pani doktor z polski byla w szoku,ze mam takie wyniki,jak dziewica he he....zaraz po porodzie zrobie znowu w uk,a potem w polsce,bo ja tez jestem panikara...mam pytanie;jak pogrubic literki? :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
a zapomnialam napisac,mama tpowiedziala,ze nie podoba jej sie imie oliver i on teraz sie zastanawia...ja powiedzialam,ze chce alana lub nataniela....i on powiedzial,ze moze byc nataniel,ale kolezanka ma nathana i dla niego to to samo,ale wpieram mu,ze to podobne he he bo to chyba nie to samo co?a nawet gdyby,to juz jej pytalam i ona nie ma nic przeciwki,mowi ze najwazniejsze ,zeby nam sie podobalo....

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 mar 2007, 18:24

lucy23, wlasnie dlatego,ze kasi.k tak ladnie wyglada obstawiam,ze dziewczynka bedzie :ico_oczko: mi tez wszyscy mowili,ze w ciazy wyladnialam :ico_haha_01: i mam dziewczynke... Poza tym brzusio mi przypomina moj wlasny :ico_haha_02:

Wlasnie wrocilysmy ze spacerku...Pogoda piekna,ze az nie chcialo sie wracac :ico_haha_02:
Przed wyjsciem dalam malej na sprobowanie kilka lyzeczek "mango surprise" - deserek jak zaden inny malej posmakowal :-D Samo jablko za kwasne bylo, z banankiem za mdle, a teraz jablko+banan+mango - idealne :-D Dzieki temu mala przetrwala wydluzona przerwe miedzy butlami :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 mar 2007, 18:24

a zdrugiej strony,to ja go nie moglam przekonac,a mamuska tak :ico_puknij: oj ,nie dobrze :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

14 mar 2007, 19:02

Kochane laseczki, slicznie dziekuje w imieniu swoim i brzucholka :ico_buziaczki_big:

hihi, a widze ze dałam wam niezłą zabawę w obstawianie płci mieszkanca (mieszkanki) mojego brzuszka :-D to moze i jakies zakłady??? :ico_oczko:

Lucy ja nie mam pojęcia czy jest różnica między Nathanem a Natanielem... a ze T. posłuchał mamy - jesli w takiej sprawie i na twoją korzyść to bardzo dobrze i się nie przejmuj :ico_haha_02:
A pogrubione literki robisz tak, ze w oknie odpowiedzi klikasz na przycisk z literką B, potem wpisujesz wyraz który chcesz i znowu klikasz na B.

Felicity najwazniejsze że córeczka zjadła deserek... :-D

Madziorka miłej pracy i wpadaj do nas częściej...

Martucha tobie nie wolno pracowac w takich warunkach w ciązy a już tymbardziej po tyle godzin kilka dni z rzędu :ico_nienie: Porozmawiaj z szefowa (która narusza przepisy) albo olej to i idź na urlop... Zdrowie twoje i dziecka jest najwazniejsze...

Emilka to kiedy robimy wirtualnąparapetóweczkę? :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 mar 2007, 19:18

A na forum jaki jest stosunek chlopcow do dziewczynek? :ico_haha_02: Bo ja slyszalam,ze rodzi sie teraz wiecej chlopcow...czyli za 20 lat wojna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 mar 2007, 19:25

hello kobietki!!!!!
EMILKA jakbym miala sytuacje finansowa w tym momencie super to bym rzucila to wszystko i poszla na urlop, juz wam wyjasniam nizej
KASIK wiem ze zdrowie dzidzi jest najwazniejsze, ale nie wiem czy pamietasz jak pisalam na forum ze musielismy ze starego mieszkania uciekac i wynajac w ciagu jednego dnia inne mieszkanie???? tamto nam rasisci zdewastowali tylko dlatego ze nie jestesmy stad.... bez komentarza....
dlatego duzo kasy stracilismy na przeprowadzke i chce moze z dwa miesiace popracowac zeby to nadrobic , a potem damy rade bo moj prauje wiec bedzie oki. co do mojej szefowej to zrobilam jej dzis jazde i do jutra ma mi grafik zmienic
a teraz odbiegajac od tematu KASIK wygladasz w ciazy zajebiscie, nie jestes taka gruba jak niektore kobiety tylko masz piekny zgrabny brzuszek! jeszcze troszke....

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

14 mar 2007, 19:36

Na wątku kwietniówek (mamusiek co maja termin na kwiecień) wg USG wychodzi, ze będzie więcej chłopców niz dziewczynek...

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Oj Martucha, no rzeczywiście nieciekawa sytuacja :ico_olaboga: Mam nadzieję, ze teraz mieszkacie w spokojniejszej dzielnicy...
I gratuluje rozmowy z szefową :ico_brawa: tak trzymać :ico_brawa: w końcu jestes w ciązy i masz być traktowana wyjatkowo, a nie jak wół roboczy :ico_nienie:

Dziekuję za pochwałe dla brzuszka :ico_sorki:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 mar 2007, 20:11

kasik sprawdzam czy sie uda pogrubianie

[ Dodano: 2007-03-14 ]
jeszcze raz[b][/b]

[ Dodano: 2007-03-14 ]
cos tam wychodzi

[ Dodano: 2007-03-14 ]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dziekuje he he

[ Dodano: 2007-03-14 ]
a co do imion,to alanek tez mi sie bardzo podoba,nie wiem czy nie bardziej,ale trzeba isc na kompromis....az sie dziwie sobie he he

[ Dodano: 2007-03-14 ]
kasik ratuj!!!!Tomek znowu z Oliverem wyskakuje ehhh....nie wiem co to bedzie :ico_olaboga: Wy chociaz sie zgadzacie co do imienia...he he

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość