lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 lip 2007, 12:10

kamilko dobre z tymi robalkami :ico_haha_01: :ico_haha_01: madziorkawlasnie mialam pytac jak mleczko na dworze podgrzewasz,bo w domku mama wkladala docieplej wody,ale moze stac kilka godzin tak? w temp pokojowej? to by bylo super,bo ja tez chce na spacer brac w butelce,bo ciagle na miescie mam problem i lece do takiego kibelka dla matek karmiacych he he bo glupio mi tak publicznie cycki wystawiac :ico_wstydzioch: ale ostatnio bylam w desperacji i na victorii w londynie ,gdzie pelno ludzi cyca wywalilam,i w mc donalddzie ,bo nie mialam wyboru(bylismy po paszport akurat)ale glupio sie czulam :ico_wstydzioch: ale wolalam juz to,niz koncert malego :ico_haha_01: karla jacol sliczny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 lip 2007, 12:14

Witam musze sie pochwalic moim synkeim wczoraj kapiel o 19.30 o 20 jedzonko i spal do 2.00 w nocy na jedzonko i zasnol i obudzil sie o 7.00 rano super dal mamusi pospac :-D a ja mialamn sie na blond zafarbowac a jednak zafarbowalam sie na ciemny brąz :ico_brawa_01: a dzisiaj rodzinka z niemiec przyjezdza i jutro wielki obiad u tesciowej ech jakos przezyje :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

20 lip 2007, 15:11

Madzia, gratuluję tak zdyscyplinowanego synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Foteczki super, a na tej pierwszej to Marcinek wygląda na dużego chłopczyka :-) Pochwal się też swoim nowym kolorkiem :-) .
Kamilko, ale się uśmiałam z Twoich "robaczków" :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Swoją drogą, to długo się rozpuszczają te szwy ....
Karla, opis Twojego głodomorka rewelacyjny :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Jak to dobrze, że weszłam na TT, od razu mi się humor poprawił :-) Jacuś śliczny chłopczyk i ma takie papule na jak moja Helenka :-D
Aciu, ładnie Ci Malutka przybiera na wadze. Ja też będę przepajać dziecko wodą z glukozą.
U nas dziś noc niefajna była, bo od 4 Helenka nie spała. W zasadzie zasnęła dopiero po południu. W międzyczasie przysypiała, ale prężyła się, czerwieniała i popłakiwała. Myślałam, że to od upału, ale okazało się, że boli ją brzuszek, bo miała twardy :ico_placzek: :ico_placzek: . Więc cały ranek spędziłam na masowaniu małego brzuszka i chyba to Niuni pomogło, bo w końcu zasnęła. Podejrzewam, że winny jest krupnik, który wczoraj zjadłam (wrzuciłam do niego pora, ale chyba gotowane warzywa nie powinny wywoływać takich reakcji?). W każdym bądź razie nic "nowego" do wczorajszego menu nie wprowadzałam.
Oki, zmykam bo moja żabeczka się budzi i zdaje się że trzeba ją przewinąć.
Aha, co do karmienia w miejscach publicznych, to też się krępuję i pewnie będę odciągać pokarm i dawać małej z butli. Choć straszliwie się boję, że za bardzo się przyzwyczai i potem nie będzie chciała cyca...
Ostatnio zmieniony 20 lip 2007, 22:31 przez ania1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 lip 2007, 15:18

Dziekuje w imieniu Marcinka :-D
A ja wam powiem ze nie umiem dogadac sie z P ciagle sie kłócimy tzn 2 tyg po pporodzie bylo ok a potem samna nie wiem ciagle sie klocimy dogryzamy nie mamy dla siebie czasu bo ja ciagle z Marcinkiem ale powinien zrozumiec ech szkoda gadac teraz przyszedl jadl obiad i oglada tv ech co za zycie sama nie wiem moze to cos ze mna nie tak :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

20 lip 2007, 15:30

Ufff przeczytałam !!!!!!!!!!!!
Sorka jak kogosa pominę ale nie w sposób zapamiętać wszystkiego...

Kamilko uśmiałam się tymi robakami hehe tzn na początku się wystraszyłam ,ze coś Ci się złego przytrafiło, ale potem sie zaśmiałam :-D :-D no to będę wypatrywać robaków w gaciach :-D :-D oby tylko te prawdziwe nie zaatakowały hehe bo będę się zasstaniawiać ile ja mam tych szwów :ico_smiechbig:

Karla Jacuś przesłodki krasnal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Z Twoich postów tez się śmiałam hehe fajne określenia masz :-D

Beatko ja tez tak się kurna zastanawiałam czy to do cholery musi być takie drogie :ico_szoking: wrrrrrrrrrrr ceny mają z kosmosu... Oilatum...mustela... masakra :ico_zly:

Magda gratuluję przespanej nocki :ico_brawa_01: u mnie niestety zmiana.. mała juz nie prtzesypia całej nocy, teraz o 2 lub o 3 punkt budzimy się i ryczymy :ico_noniewiem: a mama z cycami lata i sama przysypia, a dziecko w ryk kiedy jej brodawka ucieknie heheh :-D

Juli zarąbista sesja zdjęciowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to pierwsze z Tobą na ręcach oglądają uśmiechałam się hehe dzieciaczki jeszcze nie obrosły w tłuszcz i mają takie chude nózki jeszcze moja Waneska ma jeszcze chudsze i ja ją nazywam Pajączkiem hehe do długie ma te odrosty a chude jak patyczki :-D :-D :-D

Madziorka cieszę się ze z LKeosiem masz spokój i w miarę uporządkowany plan dnia z tego co czytam.. ja niestety nie mogę przwidzieć kiedy moja księzniczka zechce "usiąść do stołu" i przez to wogóle nie mogę zoragnizować sobie dnia. Wczoraj podłogę zmywałam ze 3 godziny. Gdyby nie upały, to woda juz by zlodowaciała w wiadrze :-D :-D

Dominika 500 ml dopajasz herbatki???????? i plus melczeko?? No to moja mała na samym mleku jedzie... moze tez powinnam ją dopajać herbatkami? Ale połozna nic nie mówiła.. myślicie ze powinnam dopajać? Bo ona co 45 minut co godzinę marudzi i jak dajhę cyca to spokój.. pić jej się chce, to moze taką herbatkę kupić?

Dobra lecę robić obiad nie o wszystkim napisałam ale musze coś zjeść :-D :-D
Mała dalej w plamach, ale biorę wapno, to moze do jutra się uspokoi? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-20, 15:54 ]
Obrazek
Moja naburmuszona panna, widać kaeplusz jej nie pasi :-D
Kamilko miałaś rację, to ta kiecka co jej uszyłam :-D na tym zdjęciu tez ;)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 lip 2007, 16:19

alinko z tego co pamietam karmisz tylko cycem ?jesli tak,to nie musisz dopajac :-D to mleczko na poczatku jest wodniste i Waneska napewno sie nim napije :ico_brawa_01: ja tez sie zastanawialam,ale dziewczyny z tt mi wytlumaczyly i daje tylko cycka :-D

[ Dodano: 2007-07-20, 16:23 ]
madzia niestety ja ze swoim tez czasami nie moge sie dogadac,ale to chyba dletego,ze teraz duzo zmian .zobaczysz bedzie dobrze :-D

[ Dodano: 2007-07-20, 16:26 ]
madzia26 fajna masz mate.wlasnie mysle o takiej.powiedz mi ,,bawi,,sie marcinek ? tzn podoba mu sie ?bo wyglada na zainteresowanego :-D oliverek ma takiego misia strasznie sie do niego cieszy ,dotyka ,przeklada ,lize po nodze,wiec mysle,ze mata zda egzamin .jeszcze chce kupic ten fotelik ,taki bujaczek,on tez ma jakies zabawki poprzyczepiane... :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 lip 2007, 17:36

CZESC MAMUSKI :-D dopiero jestem bo rano bylismy na urodzinkach u dziadka czyli pradziadka niuni,bylo fajnie :-D pozniej bylismy na zakupkach mala oczywiscie przespala zakupowe szalenstwo :-D ,usmialam sie z waszych postow hi hi KAMILKA robaczki normalnie sie poplakalam ze smiechu hi hi,ja moja niunie tez dopajam herbatka koperkowa bo sie meczy z kupkami nasza niunia,jutro wyjazd ale sie ciesze fajowo wreszcie gdzie sie wyrwiemy z domciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-20, 17:41 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-20, 17:49 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-20, 17:51 ]
a tu dzidzia z moja kuzyneczka :-D Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 lip 2007, 18:48

Lucy mata sie intersuje i bawi dotyka zabawki a na dodatek ma tam lusterko szeleszczace rzeczy.
Frydza coreczka sliczna :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-20, 18:48 ]
A ja z moim P znowu ostra wymiana zdan :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 lip 2007, 18:56

To co? Pozne dzien dobry by sie przydało :-)
Wczoraj wyszło nonono z petelką z tego naszego tancowania w klubie, bo rodzice jadą jutro o 6rano na spływ i musieli sie pakowac i takie tam.. Wiec klops. Wiec z praca tez jeszczenic nie wiem. Bedziemy mogli poharcowac i potupac dopiero po przyszłej niedzieli - jak moi staruszkowie juz sie wybawią na dobre :-) A ostatnio łohoho.. chodza wieczorami po knajpach wzdóż plazy i opowiadaja ile to wypili i jak bylo fajnie.. Kto by pomyslal ze trzy razy składali pozew o rozwod :-D :ico_szoking: :ico_puknij: Wariaci postukani :ico_olaboga:
Junior wczoraj miał jakis dziwny odpał ipoczas karmienia zaczal krzyczec, stekac, plakac i bic cyca.. A potem ta sama jazda z butelką. Generalnie podpadł mi solidnie i wpakowawszy go w tatuskowe rece, poszlam obrazona.. Poza tym mialam bolący wieczor bo to zębisko okropne bolało jak cholera po sadyscie- a sadyste tez wyprowadziło z rownowagi, tak, ze wcisnal kolejna porcje trutki i kazał przywedrowac za dwa tygodnie.. bo po 6 zastrzykach znieczulających,ząb jak rwał, tak rwał sobie dalej. I masz babo placek, jak to zwykle mawiam :P
Wiec po tej kuracji zebowej, po walce cyca z Juniorem, o 22 dzieckozasnelo i w koncu sie zrelaksowałam. Zwykle po kapieli i cyckowej kolacji, Krzys spido 1-2.. A dzis... moj syn w ramach przeprosin zbudził sie dopiero o 3:30 :-D :ico_brawa_01: potem o 5 i nastepnie o 8:50 - pierwsza taka rewelacyjna noc w wydaniu mego syna. NAwet nie domagał sie zabawy i pogaduszek około 6wiec w ogole rewelacja :-D
Dzisiaj nudy - góra prasowania czeka na mnie, jak wyzwanie..rosnie i rosnie.. A ja jakos nie moge sie zebrac w sobie i porzadnie sie za to zabrac. I mogłaby tak sobie rosnac, gdyby nie fakt, ze moj mąż naciagnal dzis na siebie swoją ostatnią koszulke :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: hihi ..
Kamilko - mi tez kawałek takowej glizdy z supełkiem wczoraj wyleciał.. 30ego ide doginekologai zobaczymy co tam w trawie piszczy.

[ Dodano: 2007-07-20, 19:01 ]
Co do wymiany zdan i sporów - to u nas jakos spokoj.. Nie wiem - po tym porodzie wspolnym chyba nie ochlonelismy i kochamy sie jeszcze bardziej :-) Czasami smieje sie i siedzac pukam Krzysia i mowie" Ej Stary.. niedobrze mi od tej naszej sielanki" hehe.. Mam andzieje ze bedzie tak stale.. bo przed zajsciem w ciaze to zesmy sie rozchodzili i schodzili jak wariaci i ciągle było cos nie tak :-) :ico_olaboga:
Wrócił moj marnotrawny mąż, wiec ide pokonwersowac z nim chociaz chwilke :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

20 lip 2007, 19:08

Obrazek

Obrazek


dziewczyny pomózcie, które lepiej.

Jezeli pamiętacie miałam zamówić karolowi koszulkę tylko nie wiem który obrazek lepszy. Wiadomo jakość niajka ale trudno :(

[ Dodano: 2007-07-20, 19:44 ]
Frydza fajne foteczki :ico_oczko:
Madziorka gratuluję 5-tej rocznicy ślubu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kłótnie... my się kłócimy non stop i przez telefon i smsowo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja m,am wogóle wrazenie, ze on nas ma w d.. i się niczym nie przejmuje ot wyjechał sobie i tyle :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: brak seksu cghyba rzeczywiście...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość