Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 lip 2007, 15:32

Hekkate, a zabieg trwał ok 20 min tylko straszliwie smierdziało w gabinecie
Pokłóciłam się z rodzinką i mi głupio...

A ja zamiast sobie coś kupić to oglądam smoczki dla Niny :ico_puknij:

http://allegro.pl/item217575964_oknuby_ ... k_6m_.html
http://allegro.pl/item217167843_ok_tomm ... ka_6_.html
http://allegro.pl/item215973095_nowosc_ ... hicco.html

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

20 lip 2007, 16:36

Dziewczyny a ja uwielbiam karmić piersią :ico_brawa_01: i WCALE A WCALE mnie to nie męczy, mimo że karmię ze 3 razy zanim wyjdę do pracy i z 3 razy wieczorem zanim mała zaśnie no i w nocy raz lub 2. I mam zamiar karmić piersią do roku albo nawet ciut dłużej i tak jak Katelajdka nie wprowadzać mleka modyfikowanego - dopiero jak skończę karmić zupełnie.

Asiam już jestem po wizycie u gin - okazało się mam grupę cyt.II oraz liczne leukocyty i bakterie i zmiany komórek nabłonkowych związane z zapaleniem :ico_noniewiem: ale mój lekarz powiedział , ze to bardzo dobry wynik :ico_noniewiem: i mam się nie przejmować tymi bakteriami i zapaleniem , bo wszystkie kobiety, które współżyją to tak mają....I mam przyjść na kontrolę za rok.

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

20 lip 2007, 17:18

Hej Dziewczyny!
Jeśli chodzi o cyc to ja mam zamiar karmić tak długo jak tylko będę mogła choć już teraz widzę że karmię coraz mniej (wprowadzone inne posiłki) a na noc rozrabiam kleik ryżowy w mleku które udało mi się ściągnąć w nocy albo na wieczór. Jak mi się nie uda ściągnąć mleka to wtedy na noc Kuba je Bebiko 2R bo wtedy lepiej śpi. Nie ma problemu z piciem mleka modyfikowanego i tak naprawdę gdybym chciała to chyba obyłoby się bez większego stresu to odstawienie od cyca ale mi tak wygodniej bo przy cycusiu szybciutko się uspokaja i często zasypia.
co do wypadania włosów to mi już przestały wypadać. Nie wiem czy to zasługa szamponu (szauma ziołowy-nie wiem jak się pisze a nie chce mi się teraz biec do łazienki :ico_oczko: ) czy poprostu proces ten się samoistnie zakończył. Co do przetłuszczania to faktycznie zauważyłam że już po jednym dniu są tłuściutkie a wcześniej tak nie było.
Czytałam że chcecie zmienić forum ale po poście Magdzinki się jeszcze zastanawiacie. Jakby co idę z Wami tylko dajcie mi znać gdzie i jak. Karolas, Małgosia i Iwona mają moje namiary.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

20 lip 2007, 18:04

Hekkate, moja kreska też już mało widoczna ale Joasia ma taką kraskę na swoim brzuszku i to widoczną :ico_szoking:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

20 lip 2007, 18:35

hekkate normalnie robię chińszczyznę z pieczarek, papryki, kroję w słupki cienkei marchewkę i seler, zeby było coś twardego pod zębem( hihi:)) dodaję ostre przyprawy, mam z tuzezji taka fajna miesznke i do sosu dodaję trochę mąki ziemniaczanej wcześniej trochę wlanej do szkalanki z sosem, to zalewam i robi się trochę gęstszy. No i oczywiście podsmażam wcześniej piers z kurczaka. Ale dzis to poszłam na łatwiznę i do kurczaka dodałam gotowy sos z Łowicza do chińszczyzny. On jest bardzo dobry. A ryż wytajam w mikrofali z dodatkiem oliwy z oliwek, wegety i curry, jest ładnie żółciutki. Wyszło mi bardzo smaczne danie!!
Domyślam się że z czasem już jest łatwiej przyzwyczaić się do dokarmiania dziecka, ale początki są koszmarne...
Gratuluję konsekwencji w oduczaniu cyca, ja jeszcze nie wiem co z pracą więc nie mam bodzca żeby jakoś już podejmowac decyzję o dokarmianiu w ciągu dnia, na razie tylko raz dziennie coś bedę dawać , jakąś zupkę. Ja rzaie tylko w gotowych słoiczkach zobaczę czy nie ma na coś alergii a potem to sama bede mu robić.
qunick, dobrze że masz już za sobą ten zabieg!! Teraz tylko musisz przez jakiś czas zastosować wstrzemięźliwość!!
Magdzinka, nie umiałabym całkiem odstawić batulka od cycka, jakoś dzięki temu jest barzdiej ode mnie zależny, a że ja jestem bardzo zaborcza matką i straszną zazdrośnicą to dzięki temu nikt nie może mnie zastąpić!! A już nie wspomnę że finansowo na tym oszczędzamy, to dla mnie też jest ważne.
haRe może ja też bede na noc zagęszczac moje mleko kaszką. Co dodajesz i jak dużo przygotowyjesz takiej mieszanki??

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 lip 2007, 19:14

katelajdka, ja miałam zabiegi robione przed ciaza. i teraz mam oki .Do kontroli raz na półtora roku.

Hekkate, nie widziałam takich smoczków w sklepie a Nina ciagle sie nadziewa na ten smoczek to jak jej kupie miekki to przynajmniej sobie krzywdy nie robi

U nas chyba zaraz bedzie burza a u mnie w rodzinie nastroje jeszcze trocvhe burzowwe to jak lunie moze sie atmosfera rozładuje...

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

20 lip 2007, 21:18

HEJ DZIEWCZYNKI!Dawno nie pisalam bo poprostu nie mialam czasu, odkad wrocilam do pracy to czasu coraz mniej.
Dziewczyny Miloszek zjadl dzisiaj na drugie sniadanko kaszke na gesto i do tego mial wlozone deserek z moreli moja mama bo ona opiekuje sie malym jak jestem w pracy mowi ze bardzo mu smakowalo.Zamierzam tak mu dawac kaszke z deserkiem.Chce tez kupic mu biszkopty bezglutenowe i dawac z jabluszkiem.Rozmawialm z koleznkami w pracy te ktore maja dzieci mowia ze moglabym sprobowac dac starte surowe jabluszko np. papierowke.Nie wiem moze sie skusze. Dziewczyny a mam pytanko bo ja daje Miloszkowi rano mleko o 6.30 pozniej je kaszke o 10.00, potem pije soczek na spacerku po spacerku ok,14.00 je obiadek juz nawet z mieskiem z cielecinka, indykiem , potem pije znowu kleik albo mleczko o 17,00 no i wieczorem na noc dostakje polplynna kaszke.Nie wiem czy wy tez dajecie tyle mlecznych posilkow?Kolezanki radza mi zebym jak lubi mleczko to nie ograniczala mu i dawala w sumie 4 razy wciagu dnia.Co wy na ten temat myslicie?

[ Dodano: 2007-07-20, 21:24 ]
Karolas szukam miejsc nawet w innych miejscowosciach i niestety lipa!Chyba sie nie spotkamy, wielka szkoda!!!!Dzieki ze zaangazowalas swoja siostre.Wy jeszcze tydzien i jedziecie.Bedziemy was wspominac :-) a my jutro zobaczymy sie z Kamila i Albertem na grillu u znajomych
Dziewczyny jesli chodzi o wypalanie nadzerki to ta metoda jest bezpieczna tylko dla kobiet ktore raz rodzily,ale mniej inwazyjne jest zamrazanie.Ja mialam jeszcz elagodzniejsza metoda tak jak Karolas mialam polewna pplynem leczacym 2 razy i zagoila sie ale znowu po jakims czasie wyszla, nawet teraz po porodzie dalej ja mam.Mialam nadzieje ze mi zniknie bo mowia ze ciaza leczy nadzerke ale widocznie nie zawsze

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 lip 2007, 21:31

Dziewczyny muszę się pochwalić że nina też już całkiem swiadomie zaczęła ciamkać stópki!

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

20 lip 2007, 22:05

Hekkate kreskę Joasia ma od urodzenia, ale to chyba nic takiego bo żaden lekarz nie zwraca na to uwagi

Katelajdka no właśnie masz rację, że można zaoszczędzić na mleku karmiąc swoim dlatego ja też nie chcę wprowadzać modyfikowanego - wolę za to kupić słoiczki :-D A karmić piersią uwielbiam ach cuuuuuuudowne to jest :-) Naewt nie męczy mnie to, że do pracy biegam z lodóweczką i w pracy ściągam mleczko :-D

[ Dodano: 2007-07-20, 22:06 ]
qunick, slicznie Ninka wcina stópki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

20 lip 2007, 22:40

katelajdka Agatka ma identyczne śliniki :-))))
qunick pięknie, pięknie, co za zdolności, musze w końcu moją sfotografować jak zajada paluszki od nóżek

dziewczyny cay dzień Agatka spędziła z moimi teściami, bo mój mężulek zabrał mnie tak; najpierw do kina, potem do MC'Donalds a potem na zakupy :ico_szoking: byłam w szoki że to wytrzymal bo nie nawidzi chodzić na zakupy... ale wiecie dziś mamy rocznice (5 latek)... och żeby takie rocznice były częściej :-)
Słoneczko moje grzecznie śpi, więc i wieczór mamy dla siebie :ico_haha_01:
Buziaki do jutra

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości