Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

19 lip 2007, 19:17

To prawda,starszy tez mial szybko i szybko zaczely mu sie psuc
moumou, zel nie pomaga,bo ida 4 naraz,i musi go bolec,bo nawet ulubionego :ico_olaboga: mleczka z butelki nie chce

moumou
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 mar 2007, 12:56

19 lip 2007, 22:35

pytalam mamy- ona jest pielegniarka, Ten Ibufen jest lepszy niz Apap czyli panadol, siostrze zapisal pediatra, duzo znajomych mojej mamy tez polecalo ibufen. Ja Ci moge powiedziec,ze moj siostrzeniec jak dostaje Ibufen od razu sie uspokaja. Cala nocke przesypia bez budzenia.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

19 lip 2007, 22:37

ja Gabi jeszcze nie dawalam skorki od chleba ale za to jadla babeczke boje sie jej dawac :-D tradycyjnie musi potrwac zanim sie przybiore :ico_szoking: a co do zebow zero chociaz dziaselka ma biale i jak daje jej kaszke lyzeczka to jak przygryza to jakby pukalo moze niedlugo juz jej wyjda te jedynki? :ico_haha_01: kobiety musimy byc cierpliwe kazde dziecko przechodzi zabkowanie ale trzymam kciuki za Filipka zeby te zebuchy wyszly i zaoszczedzily mu cierpienia dziaselek .
Ostatnio zmieniony 04 gru 2009, 12:11 przez magda75, łącznie zmieniany 1 raz.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 lip 2007, 09:08

jejku jejku! ja teraz rzadko zagladam i nie nadazam za wami!! :ico_szoking: Mat zebow nadal nie ma.i dobrze. ja mialam w 4 mcu a teraz-masakra:/chlebek je ale nie skorke tylko to miekkie:)moja mam ciagle sie boi ze sie zakrztusi bo on ile w lapke dostanie tyle do buzi wepchnie;pale tak memla dziaselkami i jezyczkeim ze rozpuszcza i lyka:)manne dostaje juz od dawna-na wodzie plus dodaje do tego jakis owoc.zajada. o ile nie zrobie za rzadkiej bo wtedy pluje...skubaniec chce juz stawac ale jeszcze sie kiwa.no i nie jest tak silny jak Filipek...;)
a tu moj smyk na krzeselku:
Obrazek

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

20 lip 2007, 09:51

dorotaczekolada, popraw sie i zagladaj czesciej, g:D
A piszesz ze Mat nie jest silny jak Filip,a Mat juz siedzi,a Filip nie,i kiedy sie przewraca,to nie leci na pupe,tylko caly,i ciagle glowka uderza,a gdyby nauczyl sie siadac,umialby sie przewracac..Wiec to wcale nie takie fajne,ze juz sam stoi :ico_olaboga: musze caly czas za nim biegac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

20 lip 2007, 10:19

Mikusiowi dolne jedynki wyszły praktycznie bezboleśnie. Zobaczymy jak będzie z pozostałymi zębami. Jeśli się wdał we mnie to będzie miał zdrowe zęby. Mam 23 lata i tylko jedną plombę - reszta zębów zdrowa :-D Jeśli w tatusia, to już gorzej :ico_noniewiem:

Kaszkę mannę chcę spróbować na mleku modifikowanym lub na wodzie, tak jak pisała dorota - może spróbuję ten myk z owocami :-)

Szczotkujecie już maluszkom ząbki? Ja mam taką silikonową szczoteczkę zakładaną na palec i po wieczornym i porannym karmieniu mu szczotkuję ząbki i dziąsła i przemywam wodą przegotowaną. Strasznie lubi takie szczotkowanie. A po pozostałych posiłkach zawsze daję mu wody, żeby choć trochę mu buzię przepłukało.

moumou
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 mar 2007, 12:56

20 lip 2007, 10:20

Ja Raoulkowi nie daje ani skorki ani chlebka bo my chleba nie jemy :-) Daje mu biszkopciki i zajada sie :ico_haha_01: Raoulek dopiero od niedawna zaczal prostowac nogi -do tej pory zawsze kulil jak sie go probowalo stawiac :-)

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

20 lip 2007, 17:21

scoiattolo84, mozesz nie wiezyc,ale szczoteczka to najlepszy gryzak Filipa,,ale kiedy ja chce mu poszczotkowac dziaselka i zabki,to nie pozwala
Obrazek
Obrazek

moumou
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 mar 2007, 12:56

20 lip 2007, 18:15

Podobno najlepiej szczotkowac wlasnie taka silikonowa szczoteczka i wyciagiem z rumianku

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

21 lip 2007, 08:46

Ufff....jedna dwojeczka juz na wierzchu,jeszcze trzy zostaly :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość