doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

22 lip 2007, 09:17

ladybird23, juz z nią byłam w lesie na działce, więc jakieś tam przygotowanie do bycia w lesie miala.

A jesli chodzi o zdjecia to musisz na fotosiku kliknąc obok zdjęcia "pobierz pozostałe kody" i wybrać "pełen rozmiar na forum" czy coś takiego. i wklejasz ten kod w podpis i masz duze zdjecie :)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 lip 2007, 09:33

hmm...sprobuje pozniej ide wybrac czelotke do kosciółka..

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

22 lip 2007, 09:44

dzień dobry :-D
u nas wczoraj rodzinka była kuzyn z żona w 6 m-c ciąży :ico_brawa_01: będzie mały Ksawery :-D :-D
Hubcio zaczzyna spać rewelacyjnie ...też ..zasypiamy o 19.30 i pobudka była 4.30 !!!!!!!i potem 7.30 !!!! :ico_brawa_01: :-D godzinka gdania i jak codzień teraz śpi - tez godzinke i potem na spacer .. w ramach odchudzania :-D hmm. znaczy dla dobra dziecka :-D
Doris - zupy możesz - ale jedz mało ziemniaków w tych zupach :-D ja ci podałam tak przykładowo - np. na śniadanie - na liściu sałaty - wędlinka i serek - albo zjedz sobie twarozek z rzodkiewka, czy z czym możesz? dużżżżżooo :-D grunt , żebyś się najadła - śniadanko obowiązkowe!! :-D potem zrób sobie 2 śnaiodanie ( ja jem np. 2 jabłka i ....lody :-D 2 gałki - na spacerze :-D bo ja bez słodyczy życ nie umiem.... - a propo "szewca" hyhyyh )potem obiadek - nie łącz węglowodanów z tłuszczem i potem deserek - owoce najlepiej - mały kisiel na przykład i deliakatna kolacyjka j/w oiad - nie łączyć
jeżeli nie pasuje dietka - to propnuje taka 1500 kcal - bo kobieta kamiąca musi przyjmować ok 1500-1800 kcal - a my w wiekszości po 2 m-c to i można juz jakąś dietkę zapodać! :-D
Sikorka - jesteś wielka!!!!!!!!!!!!!!!! jesteś wspaniała mama!!! i to najważniejsze!!!! ja tam cie podziwiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zbora - ty mała złośnico :-D do mężą! całusa dać i od razu będzie lepiej - zobaczysz jaką mine strzeli :-D
ladybird23, - mój też z gondoli już teraz wrasta - a mam jedną z większych .... ale mój szkrab to ma już 74 cm ....
KUlka, - ty to jak Sikorka ..- tylko ty jeszcze z większym obciążeniem - przewaznie uśmiechnięta - nie narzekajaca ..a takich 2 małych urwisków masz ... medal dla MAMY!!! ci sie należy
Jagódka - mała czupryne ma super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kate witaj!!! - i nie gadaj ... my tu wszystkie narzekamy :-D i od razu lepiej mamy!!! ( hyhyh i sie zrymowało) :-D
Hubci się budzi - dalej pisać będe pózniej -..ale nie po polsku :-D

[ Dodano: 2007-07-22, 09:45 ]
aaaa Hubcio stawia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: - bo wczoraj skończył 2 m-ce!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D no 3 mu się zaczął :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 lip 2007, 10:08

a my juz mamy 2,5 hehehe ale tylko 65cm ... ale Hubcio to ma chyba wysokich rodzicow :ico_oczko: :ico_oczko:
dzieki za medal ......... (zobaczymy jak długo tak pociagne ..... a nazekac nazekam tylko gdzie indziej hihihi)

krwi troche mi spuscie http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994


po za tym moj chłopam mniejzszy własnie sie obudził ....... a zaraz 2 idzie spac.......

ciekawe czy kiedys uda sie ich zgrac hehe
dzis cos chłodno ... po takich upałach 19 stopnie to mroz.......

moj mały z gondoli tez wyrasta.... a Filipa tez z niej wyciagnęłam jak miał 4 miesiace i do spacerowki ale na leżaco ,...

no to miłego dnia......

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

22 lip 2007, 10:29

KUlka, - 5,08 !!! proszę - dalej spi me dziecie ??? :-D :ico_szoking:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 lip 2007, 10:35

dzieki laseczki czupryna rzeczywiscie pokazna
lady jak chcesz pokazac jakies foty to nie wklejaj ich w pospisie tylko w tresci

u mnie dziwna nocka
mala zasneła jak zwykle kolo 22 a obudzila sie o 1.30!!! zjadla i potem o 5
kurcze wogule sie nie wyspałam :ico_olaboga:
dodatkowo nadal meczy ja to zatwaqrdzwnie
ona jest taka spokojna tak strasznie sie meczy wyslila ale nie zaplacze tylko steka ale za to ja placze za nia

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

22 lip 2007, 10:45

jagodka24, moze dwaj jej wiecej do picia ??? jakona na sztucznym .. to musi duzo pic

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 lip 2007, 11:03

Moja też śpi :-D ale nie wiem, czy to powód do radości czy zmartwienia...mama mi nagadała, że może ona ma hipoglikemię i teraz się stresuję...

Gosiu wcale nie czuję jak mi się rymuje :-D widzę że pozytywnie u Ciebie z rana...Oj chyba sprawy z D.mają się dobrze...(hehehe...ja coś też rymuję...).Czyli mam mu dać buzi z zaskoczenia?daj spokój, jeszcze go tym zabiję.... :-D przecież po tylu miesiącach bez buzi to się może zawałem skończyć :-D Moim w sumie też... :-D
A Hubciowi to się nie dziwię, że z gondoli wyrasta, toż to mały gigant!

Ladybird23 no śliczna z Was rodzinka!

Kuleczko jakoś mi się nie chce wierzyc, że Ty umiesz narzekać...co Cię czytam, to jakaś radosna jak skowronek...
No i z rana 4.04l, więc chyba nie mam tej anemii co? :-D

Jagódka a dajesz jej plantex?albo rumianek...ja tam jak Hania nie może zrobić kupy, to daję jej trochę gripe water, a potem robię masaż brzuszka...wczoraj tak zadziałał, że znów musiałam się ceratą zasłaniać :-D I dziś zresztą też, więc polecam.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 lip 2007, 14:12

Gosia A, mozliwe ze za mało jej dawałam picia
dzisiaj juz wypiła 100ml hipa na trawienie moze jej to pomoze
najgorsze jest to ze ja nie za barzo mam kiedy ją poic bo ona mniej wiecej godz po jedzeniu zasypia i budzi sie juz na nastepne karmienie
musze spróbowac ten masaż

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 lip 2007, 14:25

jagodka ja mam tak damo ,........... budzi sie i jest głodny .... i wtedy raz dziennie robie mniej mle (100mil ) i zaraz potym 50 mil herbatki i juz .......

u nas burza za burza..........

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości