Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 lip 2007, 14:35

KUlka, kazda rada wazna dzieki spróbuje

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 lip 2007, 15:04

aale nuddaaaaaaaa ..leje jak cholera i nie ma co robic........... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

22 lip 2007, 15:13

u mnie tez ... chłop pojechał do roboty :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: spotkanie słuzbowe - jakby nie mozna było w tygodniu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dziecko spało mi od rana w sumie 2 godziny !!!! padam - sama i sie chmurzy - bedzie lało ...nudno u mnie tez...
kulka - zz tym napletkiem powaznie?odciagac? wszyscy gadaja, ze nie wolno???

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 lip 2007, 15:45

U mnie też nuda...z tym, że dziecko śpi cały czas...za oknem leje..ja wklejam Wam nowe foty...
I boli mnie kark :ico_zly:

No to daję, ogromną ilość mojej córki, sorki, ale nie umiem wybrać no i się opanować...

śpiący jeżyk
Obrazek
Obrazek

czapka niewidka
Obrazek

w gościnie
Obrazek

a tak znajduję moją córcię rano pod przewijakiem
Obrazek

tu już wie, że najlepiej się trzymać mamy
Obrazek

a tak wygląda zadowolone dziecko po jedzeniu i przed nadciągającą kupą
Obrazek

tu sobie śpi dziś zmęczona snem :-D
Obrazek

no i wreszcie ja z moim dzieciątkiem...
Obrazek
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

22 lip 2007, 17:09

Kulcia masz odemnie 4.46 L

a moja mała prawie dzisiaj w ogole nie spi... zauwazylam ze jak pada to ona marudna jest!teraz przysnela na rkach babci - zobaczymy jak dlugo pospi, zwlaszcza ze zaraz ja do lozeczka przeloze :P

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 lip 2007, 17:49

Gosiu ja nie wiem i nic nie bede radzic .. ja naciagam i Filipowi i
Jakubowi i nikt nie narzeka i sa czysci i pachnacy ..... zreszta jak naciagniesz to sma zobaczysz ze tam sie taki biały sluz zbiera ...... ale jak nie chcesz to nie ryzykuj ....


ja zaraz padne z nudow ...... chyba zagram w kolko i krzyzyk........

[ Dodano: 2007-07-22, 18:00 ]
Obrazek
a to Filip z tatą ,,,,,,,,,,, dawno temu ........

[ Dodano: 2007-07-22, 18:03 ]
Obrazek

juz taki wielki jestem........

[ Dodano: 2007-07-22, 18:08 ]
Obrazek

a to moj ogrodek kiczowaty i pierdo**** staw głęboki na 170 cm ...... na szczescie jest jeszcze 2 czesc ogrodu ........

[ Dodano: 2007-07-22, 18:12 ]
Obrazek

a tu Filip łapie ryby z babcia (bo w stawie mamy jeszcze ryby hehe )

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

22 lip 2007, 18:28

Dziewczyny dzieki Wam bardzo za dobre słowa, wiadomo nic tak nie dorze nie robi jak slowa otuchy, tym bardziej że mój T jakoś żałuje mi tych słów... ech... szkoda gadać... czasem też się zastanawiam po co było ślub brać??? W ciągu 2 mies od urodzenia się Mateszka to to można policzyć na palcach jednej ręki dni w których to się nie pokłóciliśmy wcześniej prawie wogóle się nie sprzeczaliśmy a teraz non stop...
Kurcze Małego znów coś obsypało....ciekawe co tym razem zjadłam... muszę na razie przestać karmić a podawać mu bebilon pepti dopóki moje mleko się nie oczyści... jeśli okaże się ze to moja wina ta jego wysypka to chyba przejdę na sztuczne karmienie bo ciągle żyć w stresie czy aby to co jem jest ok to strasznie wyczerpuje człowieka

Wszystkim Ciociom i Wujkom stawiam :ico_tort: Mateuszek skończył 2 miesiączki

i pochwalę się Wam że byliśmy dziś w kościółku jego pierwszy raz...

Czy to normalne że mój Mateuszek nie za bardzo śpi w wózku????

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 lip 2007, 18:47

Obrazek
a tu malowalismy farbami hehe

Kate chyba normalne ........ moj Jakubnie lubi wozka w ogole ...... najbardziej lubi swoje łózeczko ...... a Filip za to potrafił cały dzin przespac na balkonie w woku z przerwami na jedzenie oczywiscie ......

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

22 lip 2007, 19:30

Kulkamoje dzidzi to najbardziej lubi rączki swojej babci a mojej teściowej u niej najszybciej zasypia i tak było do tej pory wszelkie drzemki to na rączkach i nozsenie po 2 godz a dzisiaj to nosiłam go półdnia i uwierzcie nie przesadzam co go chciałam odłożyć do łóżczka to otwierał oczy czasem sioę zastanawiam czy z Mateuszkiem jest wszystko ok bo on nie potrzebuje chyba snu jak czytam że Wsze dzieci śpią po 2 godz w ciągu dnia to normalnie skręca mnie z zazdrości
Zbora wielkie gratulacje 2 przespane noce, Mateuszek po kąpieli śpi dłużej natomiast później to pobudka co 2 godz a rano to od 6 nie śpi

ostatnie dwa dni uważam za cud tzn usypianie małego, po kąpieli położyłam go w łóżeczku włączyłam kołysanki poczytałam pośpiewałam i zasnął szkoda że dziś tak nie było może to przez tą wysypkę???

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 lip 2007, 19:41

kate moze on sobie czowa a Ty biedna nosisz go na rekach ........ teraz to jeszcze nic ale poczekaj az bedzie wazył 10 kg ..... ciekawe kto go wtedy ponosi hehehe ...

a moj spi od 17 30 i chyba juz nie wstanie ........ :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość