Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

23 lip 2007, 22:59

KINGAS sto lat dla Miłoszka i dużo zdrówka :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Ja nie moge ale ten czas leci,kurcze az strach mnie bierze ze tak szybko latka leca, jeszcze troche i dzieci nam pójda w swait hahahhahha
Szkoda,ze nie udało wam sie nic znalezc w Ustroniu ani okolicy, moja siostra nistety tez nic nie znalazła, jedynie swojej kumpeli na dwie osby pokoik malutki i 40 zł za dobę :(
Może w przyszłym roku hi hi hi musicie pomyslec wczesniej ;)
Ja juz pomoału zaczynam odkładac rzeczy na bok te które zabierzemy my i dla dzieci, teraz musze to zaczac robic zeby wyprac co do zabrania bo Amelka czesto ulewa a teraz po obiadkach to więcej plamek a ja pilnuje bo nie lubie miec rzeczy z plamami hi hi hi. kacpi na szczęscie momo, ze to chłopiec nie brudzi sie tak mocno.
No i kompletuje apteczke, nawet z kamila przed chwilka gadałm bo dzwoniła do mnie co i jak i ona tez dzis w aptece była pokupowac rzeczy pierwszej pomocy na wyjazd. Ale wyprawa kurcze niby tylko na tydzien jedziemy ale z dwojka dzieci i my bez samochodu to dosłownie wyprawa na całego ale jestem podekscytowana na maksa, zapisuje co musze dokupic i co do zabrania, na szczescie kamila wezmie nam jedna torbę a w drugą strone juz do Poznania to meza kuzyn po nas przyjedzie ;)
KAJUNIA25 no dzieki jednak chyba nie bede musiała kupowac tego daszka bo tescie wracaja z morza z dzwirzyna w środe i nam pozycza taki parasol to sobie wbije w piach i bedzie kocyk pod parasolem w cieniu :) ale dzieki; acha my jedziemy do Ustronia Morskiego 12 km. od Kołobrzegu tez nie jest to duza miescina ;)
CZESC SANDRUSIA witam cie serdecznie ale dawno cie nie było,a synus rosnie jak na drozdzach, karmisz jeszcze go piersia? jak idzie mu z jedzeniem innych posiłkow? jakies ulubione specyfiki ma?
DOROTA.M. mi w takim razie tez bardziej pasuje ten czwartek bo skoro bedziesz miec wiecej czasu to ja sie bardzo cieszę, bedziesz mogła do mnie na kawusie przyjechac-zapraszam, poznasz moje dzieciaczki, ale fajnie juz nie moge sie doczekac :)
Spotkałam sie juz z HARE-na porodowce w jednej sali poporodowej lezałysmy hi hi hi to był numer bo nawet nie wiedziłąm jak ona wygląda, POTEM Z MAGDZINKA I TERAZ Z TOBA :ico_brawa_01:
LUTOWKI a moze kiedys zrobimy sobie wspolny zjazd i sie razem spotkamy???? co wy na to? tylko gdzie? hhhmmm musiałoby to byc chyba miejsce-punkt do ktorego kazda z nas miałaby mniejswiecej blisko-no mniej wiecej hi hi hi.
Nic zmykam spac papasi

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

24 lip 2007, 00:56

Moj Patryk tez coraz wiecej gaworzy,tak ze przegadac sie nie da. I z tym jego turlaniem tez mam problem,bo sie wszdzie przewracac chce nawet na lezaczku nie moze posiedzic. A wczoraj myslalam ze nie pojde spac bo ciagle na brzuch sie przekrecal a nie chcialam zeby spal tak.
sandrusiawitaj ponownie. napisz jak pisze karolas, jak sie Kubus rozwija,co je?
karolasfaktycznie macie wielka wyprawe nad to morze. Ale z drugiej strony pociag to chyba lepszy srodek lokomocji dla malych dzieci niz auto. Auto to głownie dla nas wygoda, bo bagazy nie musimy nosic i szybciej mozemy sie przemieszczac.
dorotaM.moj maz mial taki zanik pamieci, jak bylismy zagranica w podrozy poslubnej ,wpisal 2 razy zly pin i musial potem dzwonic do rodzicow zeby mu poszukali dokumentu z pinem bo inaczej bez kasy bysmy byli.

Dziewczynyczy ktoras kupuje w makro,czy sa tam tansze te dania ze sloiczkow niz w markecie? Ja ostatnio zauwazylam ze w rossmannie sa dosc tanie.

A i jeszcze raz sie zapytam bo nikt mi nie odpowiedzial. Czy kaszk tez trzeba wprowadzac po trochu tak jak zupki i deserki zaczynamy od 2-3 łyzeczek?
IzaPatryk tez 2 ostatnie dni nie chcial jesc na noc.
No to ja spadam juz do lozeczka bo pozno.pa

Bluszczyk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 08 lip 2007, 23:56

24 lip 2007, 01:28

Magdzinka no ja mieszkam na woli i to na jej samym krańcu. Do granicy Warszawy mam jakieś 4 przystanki autobusowe, ale jak wrócę to musimy się jakoś umówić :-D

Co do Jasia Elviski to myślę jak Małgosia Jeśli Elviska jeszcze zdecyduje się na dziecko (i mam nadzieję że wtedy los jej te wszystkie cierpienia jakoś wynagrodzi) to dzieci będą miały braciszka. Czy jak umiera nam siostra która jest starsza to znaczy że nie miałyśmy jej? dlatego myślę że mały Jaś będzie czuwał nad rodzicami i rodzeństwem i będzie zawsze przy nich. Ludzie mogą wierzyć w co chcą, ale wszyscy chyba wierzą w jakieś "coś" po śmierci... Nie wierzę w to, że maleństwo umarło bo bóg tak chciał, czy że była to czyjakolwiek wina, dlatego mam (w moim serduchu oczywiście) pewność, że to maleństwo jest teraz szczęśliwe i miło mu będzie popatrzeć na swoją rodzinę, którą nie dane mu było się nacieszyć :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-24, 01:37 ]
:ico_tort:
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_brawa:
:ico_zdrowko:
SERDECZNE ŻYCZENIA DLA MIŁOSZKA

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 lip 2007, 07:14

Bluszczyk, fajnie byłoby się spotkać :ico_brawa_01: jak wrócisz to daj znać. A skąd ty wracasz? Jesteś na wakacjach? Szkoda, że Kostunia wyjechała do Gdańska, bo mogłybyśmy się w trójkę spotkać. No właśnie ciekawe co u niej? Miała wyjechać ok 20-go.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

24 lip 2007, 07:52

IWONA77 z tymi kaszkami to wydaje mi sie ze lepiej wprowadzac poprostu tak, ze nie kilka smaków na raz a trzymac sie przez pewnien czas jednoego smaku ale co do ilosci łyzeczek to chyba nie trzeba zaczynac od 2-3 tylko podac tyle ile dziecko bedzie wstanie zjesc. A dzieki temu ze sie bedzie podawac jeden smak to mozna tez zobaczyc czy nie ma alergii na gluten chyba bo w nich jest w niektórych albo czy tez nie ma uczulenia na dany smaczek hi hi hi.
Ja w kazdym razie Kacpekowi podawałam od razu całośc bo mu smokowały a Amelce tez bym chciała robic kaszkę ale na mleku modyfikowanym bo nie chce mi sie sciągac mojego mleka -leń hi hi a poza tym ona za nic w świecie nie chce ruszyc bebilonu tylko piers i tak mysle czy jakbym jej kaszke jakaś kupiła i podała łyzeczka z modyfikowanym czy w taki sposób ruszy hi hi bo deserki i obiadki wcina ładnie z łyzeczki moze w taki sposób sie przekona do innego mleczka.
Zaczynam sie martwic jak to będzie z tym odstawianiem jej od piersi bo coraz wiecej znajomych mowi mi ze z dziewczynkami jest gorzej z odstawianiem kurcze ciekawe dlaczego? :ico_noniewiem:
Niektóre maja synków i teraz coreczki i widza ze jest gorzej, moze dziewczynki potrzebe maja wieksza by byc z matka związane no nie mam pojecia ale Amelki nawet nie idzie oszukac jak wymieszam moje mleko z modyfikowanym nic z tego :ico_nienie:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

24 lip 2007, 09:06

karolas, ja myślę ze tą potrzebę bliskości da się jakoś zastąpić. Jak już pisałam Zuzię karmiłam do 2 lat piersią ale traktowała ją jak smoczek. A jak odstawiłam to poprstu więcej ją przytulałam i zniosła to dobrze. Ninę chciałabym karmić takdo roku, półtora i mam nadzieję że się uda - zwłaszcza że lubi mleczko modyfikowane bo na noc podaje jej kaszkę na nim (tylko raz dziennie). Poza tym raz dziennie obiadek zamiast piersi i raz deserek - ale to już niezaleznie od piersi - ostatni hit gerbera jabłuszko z owocami lesnymi!Nie mogłam podać mało bo tak jej smokowało że zjadła na raz poł słoiczka i nic jej nie było.
Sandrusia fajnie że wróciłaś! Pamiętam że na poprzednich zdjęciach miałaś inną fryzurkę a w tej Ci bardzo ładnie!
Gratulacje dla Miłoszka!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-07-24, 09:19 ]
Zauważyłyscie że wątek z listą został dołączony do wątku lutowe dzidzi? a mnie właśnie chodziło o to żeby nie trzeba było go szukać w postach...

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

24 lip 2007, 09:23

No i Sandrusia wybacz nie ma Cię na liście ale już to naprawiam:)

[ Dodano: 2007-07-24, 09:23 ]
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 151#198151

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 lip 2007, 12:23

Zapomniałam rano napisać, że dziś Joasia przespała całą noc :ico_brawa_01: spała od 21.30 do prawie 6 rano!!! Ostatni raz zdarzało jej się to w maju. A ona na noc tylko cyca je.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

24 lip 2007, 12:36

Hekkate, no nie wiem właśnie czemu ktoś to przeniósł - nikt mnie nie informował.
Magdzinka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Joasi!

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 lip 2007, 12:46

dziewczyny dziekuje za mile przywitanie :ico_haha_02: Kubus jest karmony sztucznym mleczkiem juz do 2-go miesiaca a wczesniej dostawal moje mleczko tylko ze z butli bo nie umial ssac piersi jest zdrowy i bardzo duzy :ico_haha_01: wazylam go na domowej wadze i ma ok 10 kg :ico_szoking: jest kochanym maluszkiem i bardzo grzecznym jest strasznie ruchliwy pelza turla sie i smieje sie calymi dniami :ico_haha_02: jesli chodzi o djete to je co 4,5 godziny rano dostaje mleczko ok 5 puzniej ok 9,30 znow mleczko puzniej o 12 deserek i ok 13 zupke czasem ze sloiczka czasem sama mu gotuje np rosol taki sam jak my jemy z makaronem i marchewka tylko ze zmiksowany nastepnie ok 15 znow mleczko i idzie spac na 3 godzinki po obudzieniu znow maly deserek bawimy sie puzniej ok 20 kapiel butla i do spania a o 23 dostaje jeszcze kasze na dobranoc firmy hipp tak to u nas wyglada kubus chodzi spac ok 20.30 zasypia bez prlblemu :ico_haha_02: wstaje ok 8 i o 9.30 znow spi do 12 teraz wiecie juz wszystko a napiszcie jak to u was wyglada :ico_sorki: chciala bym dodac ze kubus nie ma jeszcze ani jednego zabka ale mysle ze juz nie dlugo sie pojawia :ico_oczko: pozdrawiamy was serdecznie

[ Dodano: 2007-07-24, 13:00 ]
dziekuje za dopisanie mnie do listy :ico_sorki:
chcialam wam jeszcze napisac co kubus wczoraj powiedzial tk sie smialismy z niego do tej pory tylko krzyczal i piszczal a wczoraj siedze trzymam go na kolankach a on nagle gguuuuupek zabrzmialo to doslownie jak glupek pieknie oto pierwsze slowo mojego maluszka :ico_smiechbig:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość