Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

25 lip 2007, 11:18

To super!! ani się obejrzysz i będzie chciał na podłodze pełzać i zaglądać w każdy zakamarek, bo wiesz dzieci mają chyba jakiś radar wrodzony żeby trafić tam gdzie mama nie zdążyła jeszcze schować wszystkich skarbów ha! ha! :-D

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

25 lip 2007, 11:44

MAGDZINKA ale superasne zdjęcia, Asia na tym jednym faktycznie jakby juz stała hahahahhhaha, no i własnie Amelka tak samo siedzi na dywanie jak Asia, moze nieraz bardziej jest pochylona do przodu ale jak kacper jej uwage zawróci to sie podnosi do pionu hi hi hi.
Wszystko siega co jest w poblizu a jak lezy na brzuszku to wyciaga rączki po jakis przedmiot i tak jak pisałm od 2 dni podkula nozki na kolankach i przesunęła sie minimalnie-takie mini mini raczkowanko hahahahhaa
ARICIA ale fajnie ze nam napisałas o przebiciu sie ząbka małej brawo :ico_brawa_01: a jakos zaczeła byc przed tym przebiciem jakas marudna, płaczliwa? czy nawet sie nie spodziewałas ze ząbek sie pojawi?
HEKKATE wiesz co Amelka tak siadac zaczeła na moich kolanach jakos z dwa tyg. temu czyli w sumie była w wieku Danielka ale zapytaj co na to powie pediatra.
Brawo dla małego i jego wyczyny na brzuszku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a zaczyna siegac po przedmioty przed nim jak tak ma juz wyprostowana rączke?
LUTOWKI nic ide teraz poprzebierac ciuszki Amelki które beda do zabrania nad morze, mała teraz drzemie to moge sie tym zająć pa zajrze do was pozniej

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

25 lip 2007, 12:01

Z tym ząbkiem to meczyłyśmy się już od dłuższego czasu. Od dwóch dni niuńka spać nie mogła w nocy z tego bólu, i wreszcie jest ten wredny zabek, może będzie teraz lżej..

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 lip 2007, 12:55

Rany ale się rozpisałyście od wczoraj!aricia, fajnie że mała ma już pierwszego ząbka!
Ja Zuzię teżusypiałam przy piersi ale Nina zasypia bez to może w przyszłości odstawienie będzie łatwiejsze
Lutówki od wczoraj sama gotuję Ninie obiadki! Nie ma u nas za dużego wyboru w sklepach więc wczoraj zrobiłam ziemniaczka z marchewką i kawałeczkiem cukinii + kleik ryżowy a dziś ziemniaczek marchewka i kawałek selera! Już jęczy że głodna to muszę uciekać.
Ale leje...

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

25 lip 2007, 13:11

articiagratuluje twojej córci pierwszego zabka :ico_brawa_01:

magdzinka :ico_brawa_01: dla Joasi,ze taka silna i zdolna dziewczynka

dorotkaz tymi smoczkami to jest jak hekkate pisze, zalezy jaka firma

karlasspotkanie by bylo fajne i wlasnie tak kolo roczku jak maluchy beda chodzic, trzeba pomyslec nad jakims miejscem,choc pewnie nie da sie tak zeby wszystkie blisko mialy i po rowno, moze zrobimy glosowani,morze,gory czy jeziora?

a moj Patrus na razie do siadania sie szykuje,wczorac zaczal chwytac sie szczebelkow w lozeczku a w wozku to musze go bardzo pilnowac bo nogami chce wychodzic z niego. I na foteliku tez juz tak siedziec nie chce tylko woli na macie sie turlac.
A dzis mu dalam jablko ale z hippa bo wczesniej gerbera dawalam i nie byl zachwycony choc nie wypluwal ale hippa mu bardziej podpasowalo bo zjadl prawie pol sloiczka a moze ja zaduzo mu pozwolilam bo to dopiero 4 dzien wprowadzania? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

25 lip 2007, 13:16

U Ciebie leje a u mnie właśnie słonko wyszło. Gabrysia śpi już drugą godzinę jak nigdy w dzień, ale chyba odsypia te nieprzespane nocki. To ja korzystam i szaleję tu na forum. Nawet fotki mogę już pokazać :D

MOJE TRZY KRÓLEWNY
Obrazek

UŚMIECHY - AMELKA I IDA
Obrazek

MOJA NAJMŁODSZA ROZBÓJNICA :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

25 lip 2007, 13:24

aricia, super fotki bo super dzieci,zazdroszcz ci ze juz masz trojke,wesolo musisz miec choc zmartwien i trosk pewnie tez nie brakuje

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

25 lip 2007, 13:42

Nom... łatwo nie jest. Szczególnie dlatego że mąż prawie cały czas na wyjazdach i jestem sama. Ale jakoś sobie radzę, choć nie powiem, czasami mam ochotę trzasnać drzwiami i uciec... . Bywało ciężej w przeszłości i cieszę się z tego co mam..

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

25 lip 2007, 13:59

Dziewczyny czy wy tez musicie co rusz odznaczac nieprzeczytane posty, bo ja co wchodze na tt to tak mam teraz.

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

25 lip 2007, 14:32

U mnie z postami jest to samo. Już przestałam je odznaczać, automat je wykasowuje.
Qnick a jak gotujesz Nineczce zupki z to z porem? i nie boli jej od tego brzuszek?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość