Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

25 lip 2007, 20:54

Maggie problem w tym ze ona tez nie daje sobie zmienic pieluszki za zadne skarby, chce ja tylko zdjac bo jej nie wygodnie chyba. Przy zmianie pieluchy rzuca sie, wyrywa, kopie itp. Juz kilka razy niezle wyrwalam noga :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

25 lip 2007, 21:09

No widzicie Marzenka i Meggie,a mój Bartosz to wprost uwielbia chodzić bez pieluchy,a to chyba dlatego ,że lubi sikać po katach i robić kupki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: A dzisiaj to był w ogóle bardzo niedobry ,bo cały dzień co go sadzałam to nic zero w nocniku ,ale jak tylko wstał to w kąt i siiiiii :ico_zly: :ico_zly: Ach te chłopy uparte to od małego :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Agnes sałatka PYYYYYYYYYYCHOTA :-) :-) Polecam wszystkim ,warto naprawde ,własnie sie nia opycham -SAMA-a moja dieta poszła dzisiaj precz :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

25 lip 2007, 21:31

Dora1 :ico_sorki: ja dzis tez testowalam nocnikowanie :ico_oczko: ale kiepsko mi wychodzilo siedziec siedzial ale nie nasikal jak wstal to owszem ale na podloge najpierw sie lapie za siusiaka i mowi ojjj sika i ucieka :-D
Dzis sie z nim wykapalam ale mial frajde w duzej wannie sie kapal jakby inaczej do malej nie wejde :ico_haha_01: wyglupialam sie i tak slicznie sie rechotal :ico_brawa_01: a jak go wyciagalam to bil mnie po rękach bo nie chcial wychodzic i krzyczal bidulek moj kochany :-D

[ Dodano: 2007-07-25, 21:37 ]
znam jeszcze inna salatke tez pyszna z makaronem ale zwyklym juz ser zolty lub feta z tym drugim lepsze majonez,szynka ogorek, papryka chyba to wszystko :ico_noniewiem:

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

25 lip 2007, 21:41

Nati tez chcialaby caly czas bez pieluchy. Niektorzy mowia ze w ten sposob dziecko szybciej anuczy sie sikac do nocnika, tylko co z dywanami??

Narobilyscie ochoty ta salatka :-)
Dora 1 ja tez sie odchudzam ale tylko do komentu kiedy nie widze jakis pysznosci albo słooodyczyyy :-D ale co tam czasem fajnie jest pojesc

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

25 lip 2007, 21:56

Marzena25 pisze:Dora 1 ja tez sie odchudzam ale tylko do komentu kiedy nie widze jakis pysznosci albo słooodyczyyy :-D ale co tam czasem fajnie jest pojesc
ooo wlasnie ja tez tak sie odchudzam :-D

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

25 lip 2007, 22:18

Agnes Ty nie kus tak tymi sałatkami ,nie kuś :-D :-D A w sumie jak masz cos dobrego do zjedzonka to pisz :-D :-D
Jezeli chodzi o kapanie to ja Bartosza juz chyba z półroku kąpie z Kasia w duzej wannie(mała nam pękła ,a nowej nie chciało juz mi sie kupować) :-) :-) Ale to istny wariat w tej wannie ,mógłby siedziec tak cały dzień i pluskać sie w niej bez przerwy :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Dziewczyny ,a wasze dzieci spia same w łózeczkach czy z Wami?Bo ja sie przyznam ,że obydwoje uczyłam spac włózeczku dla dzieci.Wczoraj byłam sama w domu ,Kasia pojechała z moimi rodzicami na wycieczke i została u nich na noc ,a Andrzej w delegacji,więc wzięłam do siebie Bartosza i głupio mi ,ale nie mogłam z nim spać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: A on chyba też nauczony spac sam ,bo jak go przytuliłam do siebie ,to zaczął mnie kopac ,przekręcać sie na różne strony ,jęczec,no nie pasowałam mu :-D :-D A jak go po godzinie przeniosłam do łózeczka ,to spał sam do rana jak zabity :-)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

25 lip 2007, 22:26

Dora1, Antek od zawsze śpi w swoim łóżeczku, tam jest mu wygodniej i nam też. na samym poczatku przez krotki okres jakmusialam czesto w nocy wstawac to zasypiałam z nim a mąż jak wracał z pracy to przekładał smyka do łóżeczka.

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

25 lip 2007, 22:26

u mnie jest na odwrot. Jak klade sie obok niej to od razu jej dobrze, wtula sie. Mala zasypia z nami od poczatku, i to musimy byc oboje (jesli jedego nie ma to od razu siada i wola to drugie), potem spi w lozeczku ale w nocy czesto sie ost budzi (zeby) i chce smoczka. I wtedy juz najczesciej nie chce zasnac u siebie tylko znow z nami :ico_noniewiem: My sie nie wysypiamy ale ja na razie nie widze innej mozliwosci zasypiania

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 lip 2007, 22:30

a mój Bartosz to wprost uwielbia chodzić bez pieluchy,a to chyba dlatego ,że lubi sikać po katach i robić kupki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

A mojemu Antkowi, to własciwie wszystko jedno, bylebym mu nie zmieniała i Go "nie męczyła"...bo on przecież ma tyle roboty w ciąagu dnia :-D

Co do odchudzania to nic mi nie mówcie...bo moje próby się powiodły, ja się nie potrafię odchudzać, schudnę jedynie wtedy kiedy naprawdę nie mogę jeść, teraz i tak juz schudłam bo biorę takie tabletki po których się pocę, więc tłuszczyjk się spala.

A sałatki UWIELBIAM, szczególnie sałatkę z tuńczyka i wiejską mniiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaammmmmm

[ Dodano: 2007-07-25, 22:32 ]
Jeśli chodzi o spanie, to Antoś sypia w swoim łóżeczku, ale....
jak jest chory , lub gorzej się czuje, albo ząbki mu doskwierają, to chce spać z nami :ico_noniewiem:
ale walczymy z tym skutecznie.

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

25 lip 2007, 22:39

Maggie zdraz co to za super tableteczki :-)
Ja to mam problem ze schudnieciem w samej talii, a ze leniewiec jestem i cwiczyc mi sie nie chce za to jesc za dwoje to i efekty odchudzania mizerne

salatke z tunczyka tez uwielbiam a wiejska to niebardzo wiem jaka

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość