Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

25 lip 2007, 10:58

Nio to ta ostatnia miała być chłopcem :ico_placzek: przez 8 miesięcy nie dała się podejrzeć co tam na dole ma, a tu o! trzecia kobita... Tatusiek zadowolony, a mi co? tylko się cieszyć pozostało, bo przecież zamówienia nie da się złożyć.. Może za jakieś pięć lat jeszcze się skusze ale teraz za żadne skarby!!!!!
Jak urodziłam leżała obok mnie kobieta która urodziła siudmego syna!! a tak chciała córkę...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

25 lip 2007, 11:23

Ja bym chciała teraz córkę :)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 lip 2007, 16:18

aricia, no to ta pani nie źle miała :ico_szoking:
Ja pierwszą chciałam córkę,drógą też,i się udało.Trzecie jakby miało być to też bym chciała córę :-D dziwne co?Jakby był syn to bym nie płakała,urozmaiciłoby się troszke ale chyba bym córkę wolała.Z resztą teraz nie planuję :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

25 lip 2007, 21:49

a u mnie tak się zdarzyło że drugi jest chłopczyk, jak przynajmniej ginekolog mówi, to parka cała i chyba nie skuszę się na jeszcze jednego bobaska :ico_noniewiem: tzn. jak narazie dwójeczki się boję bo sama Julcia to tyyyyyle zajęcia mi daje :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

25 lip 2007, 23:04

witam ja dopiero z pracy przyszłam wszystkie dziewczynki sa sliczne a ja che miec drugiego synka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

26 lip 2007, 10:26

Mój małynadal u rodzicow bo ja i mąż do pracy...

Ale na weekend bedzie w domu:)

Codziennie do niego chodzimy ale i tak za nim tęsknimy tak pusto bez naszego małego bąbelka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 lip 2007, 10:39

J mam dwie córcie i tez sie ciesze i wiecej w planie nie mam. Ale jesli Bog da to przyjme z pokora;)

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

26 lip 2007, 16:53

Wobec mnie okazał się bardzo hojny :D hehe
Niektórzy z mojego otoczenia to nawet mówili czy ja jakaś głupia nie jestem że aż trzy i to tak szybko, przykro mi było że to od najbliższych wyszło. Ale straciłam oboje rodziców więc bardzo chcę mieć wkoło siebie dużo bliskich, a żeby moje pociechy nie były samotne gdyby mi i mężowi coś się przytrafiło to mają chociaż jeszcze siebie.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 lip 2007, 17:11

aricia, więcej optymizmu! Choc ja tez chciałam zeby moje dzieci w przyszłosci mogły na siebie liczyc. Zreszta ja Cie podziwiam, sama nie zdecydowałam sie na taka mała roznice wieku - ze strachu ze sobie nie poradze? Natomiast teraz oboje z mezem jestesmy pewni ze juz starczy.
A gdzie zrobiłas taki ładny kolaz zdjec???

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

26 lip 2007, 17:37

Niepowiem czasami jest ciężko, tymbardziej że od początku ani babci ani cioci, tak wyszło że dzieci to najbliższa rodzina.
A programi do kolaży to "Photo Collage" Bardzo prosty w obsłudze i ma już w galerii gotowe ramki i maski. Można też rozjaśnić lub zciemnić, albo w ogóle zmienić tonację kolorystyczną, albo obrucić nawet o 360 stopni.
Niestety nie mam linku :709:

[ Dodano: 2007-07-26, 17:52 ]
Izunia wiem o czym mówisz.
Kiedy szłam do szpitala na przymusowy pobyt na oddziale patologii ciąży ( dwa razy :( ) i narodziny mojej średniej córeczki to serce mi sie krajało i popłakiwałam nawet w poduszkę z tęsknoty. Ale kulminacyjne było to że kiedy wróciam to mała Amelka nie chciała do mnie podejsć tylko chowała sie za opiekunką :ico_placzek: troszkę trwało zanim przekonała się że to ja.
Więc nie zazdroszczę tych bolesnych rozstań, i życzę radosnych spotkań, bo dzieci tak szybko rosną, że ani się obejrzymy jak wyfruną z gniazda. Wtedy zatęsknimy nawet za pieluchami :)

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość